Vand metoda populare

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
-BlacKodE-
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1193
Joined: 16 Nov 2013, 11:57
Detinator Steam: Da
SteamID: blackode
Reputatie: Fost Super moderator
Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fost Membru Club eXtreamCS (5 apr - 5 mai - acces in club)
Has thanked: 16 times
Been thanked: 10 times

04 Feb 2014, 22:21

Pm si mie
Spunemi in detaliu in ce consta
RoyalServer
User avatar
AlexStormZone
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 713
Joined: 14 Apr 2013, 08:38
Detinator Steam: Da
Has thanked: 49 times
Been thanked: 9 times
Contact:

04 Feb 2014, 22:28

Pm si mie
Atech>DoDeL
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 61
Joined: 14 Nov 2012, 19:59
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

04 Feb 2014, 22:33

Trimis . Cei care miati lăsat id discutam pe mess mâine
Cs.Easy-Win.Ro [ jetpack + powers]
Bb.Easy-Win.Ro [ basebuilder]
Csdm.Easy-Win.Ro [ CSDM + Sentry + Dispenser + Lm+Shop ]
Uwc3x.Easy-Win.Ro [ Ultimate Warcraft3 Expansion ]
User avatar
pgvd
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 212
Joined: 15 Dec 2013, 23:15
Detinator Steam: Da
Has thanked: 36 times
Been thanked: 1 time
Contact:

04 Feb 2014, 23:13

<-|EviL|-> wrote:Pm si mie
Spunemi in detaliu in ce consta
Maradaka
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 46
Joined: 31 Jan 2014, 21:32
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 6 times
Contact:

05 Feb 2014, 00:30

Salut, PM detalii, mersi :D
User avatar
dsKed cristy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 83
Joined: 27 May 2010, 15:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Stau degeaba
Detinator server CS: mix1/2/3/4.LLG.RO
SteamID: dsked1
Has thanked: 13 times
Contact:

05 Feb 2014, 00:39

PM cu tot ce presupune si pret !
MIX3.Laleagane.Ro

Live2day&die2morrow !

MIX4.Laleagane.Ro
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1900
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 242 times
Contact:

05 Feb 2014, 00:56

:-j

Code: Select all

blackgate scrie:
vinzi metoda si ai serveru gol? cum e asta?
daca nu esti multumit de metoda de populare macar nu face haz . Mie imi merge bine cu ea.
Sunt 2 plugine .amxx care bindeaza butoanele jucatorilor.
Smaurile trebe editate cu ipul tau.
Pluginul nu este detectat de gametracker.rs asa ca fiecare player conectat va lua bindul tau. Goldboost detecteaza. Castigarea playerilor se face prin boost de la gametracker.rs . Acestia raman constant pe sv tau.
Serverul pe care am testat e cs.lumeagamerilor.ro am dat azi 1 boost la 11 care a tinut pan la 16-17 . Playerii bindati au ramas pe sv sau cel putin isi tot dadeau retry si nu prea pot scapa.. Devin playerii tai. Pana acum tot full sau la un minim de 15 playeri a fost serverul. Nu am playeri contanti e nou serverul atat si comunitatea. In rest ce sa-ti zic. ti-am dat detalii. Treaba e ca e nevoie si de investitie in boost ca sa prinzi playerii aia
User avatar
Edi
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1447
Joined: 16 Mar 2012, 17:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Stii ce zic?
SteamID: Privat
Reputatie: Nume anterior: aimshot.
Has thanked: 58 times
Been thanked: 102 times
Contact:

05 Feb 2014, 02:04

DOAMNE ! Cata prostie incape in capetele unor copilasi, OAMENI BUNI sunteti atat de retrasi incat nu stiti ca cei din gt.rs folosesc TRACKERUI.DLL = NU PUTETI AGATA JUCATORI.Am repetat acest lucru si in alt topic si il mai repet, va stricati banii degeaba, nu mai incercati sa furati din boosturi ca nu reusiti ! Voi credeti ca cei care lucreaza cu asa ceva nu s-au gandit ca apar pusti ca voi? Nu puteti sa furati nici cs-boost nici gt.rs si din cate stiu mai nou si gold-boost. Terminati cu prostiile astea si incercati sa gasiti niste METODE REALE nu prostii cu boostat pe care voi le numiti metode si aveti playeri doar cand dati un boost si inca 2-3 ore dupa.
Sper ca macar 1/10 sa citeasca tot ce am spus si cred ca asa se micsoreaza numarul celor care inca incearca asa ceva!

@Nu e off, v-am explicat clar ca produsul pe care il vinde el e unul inutil, nu e bun, nu functioneaza, inteles moderatorii?
Cine vine beat beat
Cine vine rupt
Cine bea, Cine trage, Cine sare la f**ut
Atech>DoDeL
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 61
Joined: 14 Nov 2012, 19:59
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

05 Feb 2014, 08:35

Nu e trackerui.dll .
Edi si blackgate chiar ma bucur ca va merge bine cu metodele voastre , sunteti printre putinii de pe extreamcs care chiar sunt f priceputi si probabil dintre cei mai buni. Eu sunt la inceput in asta. Atata am cerut in pm - sa nu comentati . blackgate foarte dragut. In rest ce sa mai zic .Mai astept doritori
Cs.Easy-Win.Ro [ jetpack + powers]
Bb.Easy-Win.Ro [ basebuilder]
Csdm.Easy-Win.Ro [ CSDM + Sentry + Dispenser + Lm+Shop ]
Uwc3x.Easy-Win.Ro [ Ultimate Warcraft3 Expansion ]
User avatar
eTTricK
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 170
Joined: 03 Feb 2014, 17:58
Detinator Steam: Da
CS Status: Delphi / .NET / C++
Detinator server CS: Da
SteamID: STEAM_0:0:25357875
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Location: Delphi / .NET / C++
Has thanked: 12 times
Been thanked: 10 times

05 Feb 2014, 09:45

Edi wrote:DOAMNE ! Cata prostie incape in capetele unor copilasi, OAMENI BUNI sunteti atat de retrasi incat nu stiti ca cei din gt.rs folosesc TRACKERUI.DLL = NU PUTETI AGATA JUCATORI.Am repetat acest lucru si in alt topic si il mai repet, va stricati banii degeaba, nu mai incercati sa furati din boosturi ca nu reusiti ! Voi credeti ca cei care lucreaza cu asa ceva nu s-au gandit ca apar pusti ca voi? Nu puteti sa furati nici cs-boost nici gt.rs si din cate stiu mai nou si gold-boost. Terminati cu prostiile astea si incercati sa gasiti niste METODE REALE nu prostii cu boostat pe care voi le numiti metode si aveti playeri doar cand dati un boost si inca 2-3 ore dupa.
Sper ca macar 1/10 sa citeasca tot ce am spus si cred ca asa se micsoreaza numarul celor care inca incearca asa ceva!

@Nu e off, v-am explicat clar ca produsul pe care il vinde el e unul inutil, nu e bun, nu functioneaza, inteles moderatorii?
Ba se poate agata jucatorii din cs-boost,gold-boost si setmaster, din gametracker inca nu merge.Si nu ii puteti agata cu plugine. :)
De inadata ce GameTracker foloseste TrackerUI la orice intrare in cs jucatorii au bindurile default.Poate ii bindati pe moment dar la o reintrare in CS au binmdurile default.
User avatar
Edi
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1447
Joined: 16 Mar 2012, 17:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Stii ce zic?
SteamID: Privat
Reputatie: Nume anterior: aimshot.
Has thanked: 58 times
Been thanked: 102 times
Contact:

05 Feb 2014, 13:14

eTTricK wrote:
Edi wrote:DOAMNE ! Cata prostie incape in capetele unor copilasi, OAMENI BUNI sunteti atat de retrasi incat nu stiti ca cei din gt.rs folosesc TRACKERUI.DLL = NU PUTETI AGATA JUCATORI.Am repetat acest lucru si in alt topic si il mai repet, va stricati banii degeaba, nu mai incercati sa furati din boosturi ca nu reusiti ! Voi credeti ca cei care lucreaza cu asa ceva nu s-au gandit ca apar pusti ca voi? Nu puteti sa furati nici cs-boost nici gt.rs si din cate stiu mai nou si gold-boost. Terminati cu prostiile astea si incercati sa gasiti niste METODE REALE nu prostii cu boostat pe care voi le numiti metode si aveti playeri doar cand dati un boost si inca 2-3 ore dupa.
Sper ca macar 1/10 sa citeasca tot ce am spus si cred ca asa se micsoreaza numarul celor care inca incearca asa ceva!

@Nu e off, v-am explicat clar ca produsul pe care il vinde el e unul inutil, nu e bun, nu functioneaza, inteles moderatorii?
Ba se poate agata jucatorii din cs-boost,gold-boost si setmaster, din gametracker inca nu merge.Si nu ii puteti agata cu plugine. :)
De inadata ce GameTracker foloseste TrackerUI la orice intrare in cs jucatorii au bindurile default.Poate ii bindati pe moment dar la o reintrare in CS au binmdurile default.
Cred ca nu ai inteles ce am spus, eu m-am referit la faptul ca sunt o gramda care boosteaza servere cu 2 pluginuri bind si gamemenu si se asteapta la muni, iar eu le-am explicat ca toate site-urile de boost au cate o 'smecherie' mai nou TrackerUI.dll, sa nu le poti fura playerii.Acum ca tu ai dll-ul si il poti scrie peste dll-ul lor e alta treaba, acum ai inteles si tu?
Cine vine beat beat
Cine vine rupt
Cine bea, Cine trage, Cine sare la f**ut
Atech>DoDeL
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 61
Joined: 14 Nov 2012, 19:59
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

05 Feb 2014, 13:31

Cred ca n-am dc sa te contrazic edi . Tu ai experienta multa in treaba asta . Eu nu incerc sa dau tepe sa ma intelegi. :) Cred ca ai zis ce ai avut de zis si prin faptul ca ai experienta ai dat niste sfaturi userilor / inclusiv mie. Oricum metoda ramane la vanzare. Cine doreste ia , cine nu nu ia :)) Ce atata cearta dintrun nimic?
Cs.Easy-Win.Ro [ jetpack + powers]
Bb.Easy-Win.Ro [ basebuilder]
Csdm.Easy-Win.Ro [ CSDM + Sentry + Dispenser + Lm+Shop ]
Uwc3x.Easy-Win.Ro [ Ultimate Warcraft3 Expansion ]
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information