Viata fara Facebook

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
vLdw0w
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1052
Joined: 27 Apr 2009, 20:56
Detinator Steam: Da
Location: Bucureşti
Has thanked: 45 times
Been thanked: 58 times

14 Feb 2014, 16:34

Cristian.R wrote:
vLdw0w wrote:sunteti foarte inchisi la minte.. daca omu s`a nascut la tara va dati seama ca pentru el asta inseamna viata , nu cred ca nici unu dintre voi ati prefera sa va duceti la munca la tara , sau cum zice cel din video ca nu ar da tractorul pentru un mercedes.. astea sunt aberatii , exista mai multe categorii de oameni , nu inteleg ce asa mare " respect " pentru el cand sunt mii de sateni care fac exact acelas lucru :)
daca il respectati atat duceti`va in **** mea pe camp cu oile si traiti-va viata acolo , daca nu va mai place asa mult la oras .
Ce e cu frustrarea asta? Schimba-ti atitudinea, oamenii ca tine trag tara in jos.
nu e nici o frustrare , doar ca nu stiu ce mi se pare asa WOW unu care n`are facebook .. din moment ce a fost crescut in alt mediu si nu a beneficiat de altele va dati seama ca el cu asta se multumeste si asta crede ca e bine. hai mai bine **** mea sa mergem toti romani pe camp ne luam niste vaci si o sa fim cea mai buna tara.. exista mai multe categorii de oameni si de societati , de asta e bine sa fim diferiti. hai sterge-ti tu facebook`ul , spune-i lu tactu sa iti ia o cocioaba la tara poate o sa fii si tu respectat si o sa duci o viata placuta
"De dimineata pana seara trag la blunt trag la bong , sa nu se piarda starea nu mai vreau sa ma intorc."
RoyalServer
User avatar
exy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 6389
Joined: 11 Aug 2010, 14:30
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: eXpres *viewsonic
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Organizator Cupe eXtreamCS
Castigator eXtream XMAS Championship
Castigator eXtream CS:GO Cup 2014
Location: Norway
Has thanked: 326 times
Been thanked: 385 times

14 Feb 2014, 16:38

Adevarat ce zice.
Chiar daca ai avea ceva ce ti-ai dori foarte mult, esti fericit doar pe moment cand il ai, dupa cateva zile, saptaman, maxim luni te saturi de el si vrei altceva.
Fericirea prin bunuri materiale e doar temporara!
Last edited by exy on 14 Feb 2014, 16:43, edited 1 time in total.
User avatar
LEVIS+
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3297
Joined: 12 Jul 2011, 12:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost intermediar
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost detinator war.eXtreamCS.com
Fost manager rs.eXtreamCS.com
Fost manager dr.eXtreamCS.com
Location: Constanţa
Has thanked: 104 times
Been thanked: 342 times
Contact:

14 Feb 2014, 16:39

Copilarie nefericita , decat sa lucrez de la 12 ani pe camp si sa-mi stric tineretea mai bine invat si lucrez undeva de 1000 de ori mai confortabil si mai bine.
Acum fiecare e obisnuit cu mediu' lui de viata , deci daca asta i place , asta face.
"În viaţă întâlneşti o mulţime de lume şi câţiva oameni." - Moliere
Na Sa-ti Dau
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 688
Joined: 10 Apr 2013, 23:23
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Da
SteamID: Da
Has thanked: 30 times
Been thanked: 35 times
Contact:

14 Feb 2014, 18:16

Eu sper sa il ajute Dumnezeu , normal ca nu ar da tractorul pe un mercedes daca nu e invatat cu traiul asta .
# Daca te-am ajutat apasa butonul MULTUMESC!

www.ro-mixers.ro
User avatar
Remusf
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1928
Joined: 31 Aug 2010, 12:32
Detinator Steam: Da
CS Status: retras
SteamID: STEAM_0:0:6903143
Reputatie: Fost Moderator
Castigator Cupa eXtreamCS 2vs2
Fost Membru Club (2 luni)
0.6/3
Location: Baia Mare
Has thanked: 9 times
Been thanked: 119 times

14 Feb 2014, 18:28

eXpres wrote:Adevarat ce zice.
Chiar daca ai avea ceva ce ti-ai dori foarte mult, esti fericit doar pe moment cand il ai, dupa cateva zile, saptaman, maxim luni te saturi de el si vrei altceva.
Stiu,e okei sa te saturi de lumina de-afara dupa cateva zile.Poti sa mai iesi cateodata si sa vezi cum e si aerul..
Voucher reducere PC Garage : 5HYDA9ZJ
Inchid pleoapele când ceilalți se-nchină,că mă dor ochii,de la prea multă lumină
Poate că-s vinovat ce vrea să scape de vină sau,poate că-s obosit de la atâta rutină

ImageRMS1708's Channel
User avatar
exy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 6389
Joined: 11 Aug 2010, 14:30
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: eXpres *viewsonic
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Organizator Cupe eXtreamCS
Castigator eXtream XMAS Championship
Castigator eXtream CS:GO Cup 2014
Location: Norway
Has thanked: 326 times
Been thanked: 385 times

14 Feb 2014, 18:39

Remusf wrote:
eXpres wrote:Adevarat ce zice.
Chiar daca ai avea ceva ce ti-ai dori foarte mult, esti fericit doar pe moment cand il ai, dupa cateva zile, saptaman, maxim luni te saturi de el si vrei altceva.
Stiu,e okei sa te saturi de lumina de-afara dupa cateva zile.Poti sa mai iesi cateodata si sa vezi cum e si aerul..
M-am referit strict la bunuri materiale, am si scris mai jos, asa greu de inteles e ? daca eram in locul tau nu mai dadeam reply, esti penibil......
Tu vorbesti de aer prietene ? esti mai alb ca o zapada.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information