HostProfil ( seriozitatea lui Sona )

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

05 Feb 2014, 20:17

webing wrote:Pai am trimis si eu tichet cand aveam cont, a trimit si el sa confirme. Ce vrei mai mult ?!
Eu am incheiat subiectul cu tine, daca erai linistit si in banca ta nu ma deranja sa te am client.Cum nu m-a deranjat nici cand ti-ai schimbat datele personale in contul de client cand ai avut niste belele de care crezi tu ca eu nu stiu.Dar imediat ce ai inceput sa suferi la mine si sa vorbesti urat, am luat masuri.Ai uitat se pare ca ori de cate ori aveai probleme le rezolvai cu mine real time si iti raspundeam mai repede ca oriunde ai fost.Cateodata te transformi, te ia capul si incepi sa jignesti.Dar la varsta ta, nu am pretentii.
Altaiir
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 117
Joined: 22 Jan 2014, 10:33
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Contact:

05 Feb 2014, 20:21

Sona wrote:
webing wrote:Pai am trimis si eu tichet cand aveam cont, a trimit si el sa confirme. Ce vrei mai mult ?!
Eu am incheiat subiectul cu tine, daca erai linistit si in banca ta nu ma deranja sa te am client.Cum nu m-a deranjat nici cand ti-ai schimbat datele personale in contul de client cand ai avut niste belele de care crezi tu ca eu nu stiu.Dar imediat ce ai inceput sa suferi la mine si sa vorbesti urat, am luat masuri.Ai uitat se pare ca ori de cate ori aveai probleme le rezolvai cu mine real time si iti raspundeam mai repede ca oriunde ai fost.Cateodata te transformi, te ia capul si incepi sa jignesti.Dar la varsta ta, nu am pretentii.
Sona poti sa te superi pe mine. Dar prost ai fi sa ii muti banii :)
Atata timp cat el nu stie sa se comporte.
Dragoncito romano golano tigano
Slogan, raman in Clano Soprano hermano
E Copacabana am pana mexicana mediterana africana, man
Breaa
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

05 Feb 2014, 20:25

Altaiir wrote:
Sona wrote:
webing wrote:Pai am trimis si eu tichet cand aveam cont, a trimit si el sa confirme. Ce vrei mai mult ?!
Eu am incheiat subiectul cu tine, daca erai linistit si in banca ta nu ma deranja sa te am client.Cum nu m-a deranjat nici cand ti-ai schimbat datele personale in contul de client cand ai avut niste belele de care crezi tu ca eu nu stiu.Dar imediat ce ai inceput sa suferi la mine si sa vorbesti urat, am luat masuri.Ai uitat se pare ca ori de cate ori aveai probleme le rezolvai cu mine real time si iti raspundeam mai repede ca oriunde ai fost.Cateodata te transformi, te ia capul si incepi sa jignesti.Dar la varsta ta, nu am pretentii.
Sona poti sa te superi pe mine. Dar prost ai fi sa ii muti banii :)
Atata timp cat el nu stie sa se comporte.
Nu ma supar, apreciez sinceritatea omului care are cu ce sa imi dea peste nas sau un sfat.Nu am cum sa fiu apreciat pe un forum pe care predomina tepari si copii din generatia KFC si MC.Imi vad de treaba mea si cand am ceva de zis, o fac.Desi sunt tot mai atentionat in ultima vreme de moderatori prin PM, unii din respect pentru mine cum si eu la randul meu i respect, iar altii care au exces de zel.Ma autofinantez singur, nu sunt nici macar in top 10000 milionari in tara asta, muncesc unde muncesc, mai fac ceva si pe langa munca mea, iar hostingul il fac din pasiune.Insa mi-a fost dat sa dau de acest forum si de atunci am numai dureri de cap.Aici predomina generatia copiilor needucati cu parinti indiferenti.
User avatar
Ra # k1du
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1246
Joined: 03 Feb 2012, 15:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Best player of the week !
Detinator server CS: furien.cyberz.ro
SteamID: kdzlovefun
Has thanked: 81 times
Been thanked: 42 times
Contact:

05 Feb 2014, 23:09

webing wrote:Pai am trimis si eu tichet cand aveam cont, a trimit si el sa confirme. Ce vrei mai mult ?!
Ai luat unban pe contul webing e clar =))
Hai cu tepele lasarwin =)))
http://evict.ro - un forum pentru toti !
User avatar
webing
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1355
Joined: 24 Feb 2011, 19:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Electronic music.
Detinator server CS: Nu.
SteamID: majestick109
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: New York
Has thanked: 34 times
Been thanked: 71 times
Contact:

06 Feb 2014, 20:06

Let's do it! xD
Asculta muzica electronica: http://www.mixcloud.com/djranchone/
User avatar
Pymbor
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 675
Joined: 01 Jan 2013, 01:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc
Reputatie: Restrictie moderator (25 Aug 19)
Fost detinator DR și ZM
Castigator membru CLUB eXtream @ MOS NICOLAE (3 luni)
Has thanked: 11 times
Been thanked: 9 times

16 Feb 2014, 23:07

candd wrote:Ce sa-i faca politia, ma ? Nu e nici PFA.
P.S: Asta ma deranjeaza, sta pe forumula sta mai mult, raspudne repede, dar in tichete te pune sa astepti. El diferentieaza clientii dupa cum are chef, gen: asta e tepar, ii raspund maine la 4. Cam asa face.
Mie de cand am servicii la el nu am avut nici o problema si daca deschideam o sesizare raspundea in maxim 1 ora ( chiar si mai repede ). Nu va mai tot cacati pe voi.
Last edited by Pymbor on 16 Feb 2014, 23:13, edited 1 time in total.
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

16 Feb 2014, 23:10

E lumea rea, am mai calcat si eu stramb cu serviciile dar din cauza altora, mai ma depasesc si pe mine lucrurile uneori dar asa serparie ca pe forumul asta nu am vazut de cand sunt in online cu treburile mele.V-ati pierdut mintile fratilor de dragul comunitatilor voastre fantoma si a serverelor pe care le aveti goale si nu mai judecati limpede.Zilnic primesc mass-uri de la copii care nu stiu sa scrie corect gramatical despre comunitatile lor goale, serverele lor s.a.m.d.Vai de voi cei care criticati si nu aveti de nici unele.
User avatar
k3nT^hDD
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 155
Joined: 06 Jan 2014, 23:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Da
SteamID: blur1gard80
Has thanked: 13 times
Been thanked: 29 times

16 Feb 2014, 23:23

Sona wrote:E lumea rea, am mai calcat si eu stramb cu serviciile dar din cauza altora, mai ma depasesc si pe mine lucrurile uneori dar asa serparie ca pe forumul asta nu am vazut de cand sunt in online cu treburile mele.V-ati pierdut mintile fratilor de dragul comunitatilor voastre fantoma si a serverelor pe care le aveti goale si nu mai judecati limpede.Zilnic primesc mass-uri de la copii care nu stiu sa scrie corect gramatical despre comunitatile lor goale, serverele lor s.a.m.d.Vai de voi cei care criticati si nu aveti de nici unele.

E lumea rea ? :)))
Daca eram in locul tau taceam ! Acum vreo 2 zile te postase cineva pe extream ca esti neserios ca aveai sa ii dai vreo 200 de lei paypal din ianuarie si nu ii dadusei nici atunci decat 50 de lei. Mai ai tupeu sa zici de altii . :-@ . Noi ne-am pierdut mintile din cauza comunitatilor , tu te-ai pierdut cu totu' de cand ai marea ta "firma" .
ImageImage
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

16 Feb 2014, 23:27

k3nT^hDD wrote:
Sona wrote:E lumea rea, am mai calcat si eu stramb cu serviciile dar din cauza altora, mai ma depasesc si pe mine lucrurile uneori dar asa serparie ca pe forumul asta nu am vazut de cand sunt in online cu treburile mele.V-ati pierdut mintile fratilor de dragul comunitatilor voastre fantoma si a serverelor pe care le aveti goale si nu mai judecati limpede.Zilnic primesc mass-uri de la copii care nu stiu sa scrie corect gramatical despre comunitatile lor goale, serverele lor s.a.m.d.Vai de voi cei care criticati si nu aveti de nici unele.

E lumea rea ? :)))
Daca eram in locul tau taceam ! Acum vreo 2 zile te postase cineva pe extream ca esti neserios ca aveai sa ii dai vreo 200 de lei paypal din ianuarie si nu ii dadusei nici atunci decat 50 de lei. Mai ai tupeu sa zici de altii . :-@ . Noi ne-am pierdut mintile din cauza comunitatilor , tu te-ai pierdut cu totu' de cand ai marea ta "firma" .
Precum am spus, lumea nu e pregatita sa primeasca adevarul in nas.Va deranjeaza cand primiti critici in drept in fata :)
User avatar
k3nT^hDD
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 155
Joined: 06 Jan 2014, 23:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Da
SteamID: blur1gard80
Has thanked: 13 times
Been thanked: 29 times

16 Feb 2014, 23:29

Pe mine nu ai cu ce sa ma critici . Nu m-am facut de ras cu nimic pana acum , cum te-ai facut tu . Dupa te te-a postat baiatul ala am vrut sa vad dupa 10 minute daca mai era topicul , surpriza : NU mai era nici la cos :)) .
ImageImage
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

16 Feb 2014, 23:31

k3nT^hDD wrote:Pe mine nu ai cu ce sa ma critici . Nu m-am facut de ras cu nimic pana acum , cum te-ai facut tu . Dupa te te-a postat baiatul ala am vrut sa vad dupa 10 minute daca mai era topicul , surpriza : NU mai era nici la cos :)) .
Coruptia in Romania a ajuns sus, in varful piramidei.
eCilianu'
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 54
Joined: 16 Feb 2014, 00:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 13 times
Been thanked: 1 time
Contact:

17 Feb 2014, 08:37

Sona merită să primească ban la câte injurăturii şi jigniri a făcut...Nedreptate !

Eu dacă înjur odată primesc warn.
http://www.tutorialee.eu/forum/reclama.html - fă-ţi reclamă la site-ul tău!
Locked

Return to “Security zone”

  • Information