HostProfil ( seriozitatea lui Sona )

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

17 Feb 2014, 09:05

eCilianu' wrote:Sona merită să primească ban la câte injurăturii şi jigniri a făcut...Nedreptate !

Eu dacă înjur odată primesc warn.
Tu cu mine nu te poti compara, tu ai 1000 de conturi, eu doar unul singur.
RoyalServer
Only-Games
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 696
Joined: 29 Aug 2012, 12:20
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 72 times
Been thanked: 28 times

17 Feb 2014, 09:58

Ma, acuma nu stiu ce aveti voi, dar eu am server cs + radio si merg bine amandoua. Daca deschid ticket, imediat raspunde... nu stiu de ce vi se pare voua neserios si il atacati continuu.
Si nu, nu pup pe nimeni in cur.
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

17 Feb 2014, 15:02

salut, in prezent am servici la hostprofil, serverul cs playeri 32/32 (boost gtrs) nici un pic de lag. Cu webhostul au fost mici problema dar s-au rezolvat.

Recomand sona.
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

17 Feb 2014, 16:17

Cu cine a stiut sa vorbeasca, am raspuns si eu la fel.Care a sarit calul si mi-a vorbit de parca i-am furat ceva din buzunar, am raspuns cu aceiasi moneda.Nu voi tolera niciodata limbajul vulgar in schimbul banilor dati.Tot respectul pentru clientii mei care stiu sa vorbeasca si cand le merge prost si cand le merge bine.Nu mi-a fost rusine niciodata sa recunosc cand am avut probleme.
Clauxxx
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 480
Joined: 23 Oct 2012, 14:21
Detinator Steam: Nu
Location: Ploiesti
Has thanked: 8 times
Been thanked: 16 times

21 Feb 2014, 00:06

Ce prostie .. Nu e prima data cand vad aici atat catre Sona . Bai baieti , atata timp cat voi vorbiti omului ca la usa cortului , cum vreti respect ? Voi mergeti pe principiul , pot sa il bat , sa il injur , sa il scuip , ca pana la urma il platesc si trebuie sa am serviciul ? Aici e vorba de respect reciproc .
Si eu am avut si inca am servicii de la Sona ( HostProfil ) si nu am nicio problema , asa ca nu mai vorbiti ca sa patati imaginea lui sau ca sa va aflati in treaba . Un +1 pe un forum amarat nu va da de mancare si nici nu faceti rost de bani .. Asa ca , get a life si nu va mai ****ti pe voi pe aici .
Starkk
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 76
Joined: 07 Feb 2014, 17:39
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Contact:

21 Feb 2014, 14:17

Clauxxx wrote:Ce prostie .. Nu e prima data cand vad aici atat catre Sona . Bai baieti , atata timp cat voi vorbiti omului ca la usa cortului , cum vreti respect ? Voi mergeti pe principiul , pot sa il bat , sa il injur , sa il scuip , ca pana la urma il platesc si trebuie sa am serviciul ? Aici e vorba de respect reciproc .
Si eu am avut si inca am servicii de la Sona ( HostProfil ) si nu am nicio problema , asa ca nu mai vorbiti ca sa patati imaginea lui sau ca sa va aflati in treaba . Un +1 pe un forum amarat nu va da de mancare si nici nu faceti rost de bani .. Asa ca , get a life si nu va mai ****ti pe voi pe aici .
Degeaba ai scris 10 randuri ca astia nu pricep nici daca ii batii. :)
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

28 Feb 2014, 14:08

Lasati off-ul si discutati strict subiectul deschis..

On: Referitor la sona si site-ul lui, sincer nu am de ce sa comentez aiurea, nu am avut servicii de la el cu toate ca imi spunea odata sa iau.. cat despre el ca om nu imi place deloc..

Sona sa nu vad vreun reply inteligent de al tau ca dau TC, daca vrei sa imi transmiti ceva o faci prin pm..
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

28 Feb 2014, 15:20

Multumesc sustinatorilor cat si dusmanilor, fara voi viata e nula.
User avatar
faggoat
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2278
Joined: 10 May 2013, 11:50
Detinator Steam: Nu
SteamID: noonstake
Reputatie: Nume anterior: stefanbri
Fost membru Club eXtreamCS ( 2 luni, Castigator eXtreamMEME )
Has thanked: 37 times
Been thanked: 29 times

28 Feb 2014, 15:42

DRS wrote:Lasati off-ul si discutati strict subiectul deschis..

On: Referitor la sona si site-ul lui, sincer nu am de ce sa comentez aiurea, nu am avut servicii de la el cu toate ca imi spunea odata sa iau.. cat despre el ca om nu imi place deloc..

Sona sa nu vad vreun reply inteligent de al tau ca dau TC, daca vrei sa imi transmiti ceva o faci prin pm..
Foarte tare, nu ai avut contact cu el si nu iti place de el ca om.

Iubesc Romania.
Last edited by DRS on 01 Mar 2014, 13:53, edited 1 time in total.
Reason: Il stiu de mult si stiu si ce face el... si + de asta ne si ''iubim'' prin topicuri..
Image
"e inundatie in cartier si tu dormi mancamiai pl de roman"
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

28 Feb 2014, 15:45

stefanbri wrote:
DRS wrote:Lasati off-ul si discutati strict subiectul deschis..

On: Referitor la sona si site-ul lui, sincer nu am de ce sa comentez aiurea, nu am avut servicii de la el cu toate ca imi spunea odata sa iau.. cat despre el ca om nu imi place deloc..

Sona sa nu vad vreun reply inteligent de al tau ca dau TC, daca vrei sa imi transmiti ceva o faci prin pm..
Foarte tare, nu ai avut contact cu el si nu iti place de el ca om.

Iubesc Romania.
De fapt am avut un mic contact aseara unde i-am cerut niste explicatii pe mess pentru ce ma jignit pe forum cand eu doar l-am criticat ca si activitate aici.El a transformat problema intr-una personala trecand la un alt membru al familiei mele, desi discutam strict de forum si cum modereaza el.Nu`i problema, dar aseara am simtit nevoia sa`l corectez si eu pe messenger cu aceiasi moneda.
Last edited by DRS on 01 Mar 2014, 13:57, edited 1 time in total.
Reason: Da ce corect te dai tu, dupa ce ca provoci lumea la cearta si te porti ca un .... sa nu mai zic eu ce mai te si victimizezi aici..
User avatar
Razvan.Spy
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 768
Joined: 26 Jan 2010, 19:46
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu Stiu Dastea !
Reputatie: Fost Moderator.
Location: cd home/usr/hlds
Has thanked: 78 times
Been thanked: 15 times

28 Feb 2014, 16:41

Sona wrote:
stefanbri wrote:
DRS wrote:Lasati off-ul si discutati strict subiectul deschis..

On: Referitor la sona si site-ul lui, sincer nu am de ce sa comentez aiurea, nu am avut servicii de la el cu toate ca imi spunea odata sa iau.. cat despre el ca om nu imi place deloc..

Sona sa nu vad vreun reply inteligent de al tau ca dau TC, daca vrei sa imi transmiti ceva o faci prin pm..
Foarte tare, nu ai avut contact cu el si nu iti place de el ca om.

Iubesc Romania.
De fapt am avut un mic contact aseara unde i-am cerut niste explicatii pe mess pentru ce ma jignit pe forum cand eu doar l-am criticat ca si activitate aici.El a transformat problema intr-una personala trecand la un alt membru al familiei mele, desi discutam strict de forum si cum modereaza el.Nu`i problema, dar aseara am simtit nevoia sa`l corectez si eu pe messenger cu aceiasi moneda.
nu te mai agita omule ,n`ai cu cine...uite ce fraze de taranus are in el
Sona sa nu vad vreun reply inteligent de al tau ca dau TC, daca vrei sa imi transmiti ceva o faci prin pm..
se simte nebagat in seama
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

28 Feb 2014, 16:45

Acest user http://www.extreamcs.com/forum/profil/Razvan.Spy/ ar avea tot dreptul sa ma critice pentru ca are pe ce si as lasa capul in jos.Nimeni nu e perfect.Dar cand vad un astfel de moderator http://www.extreamcs.com/forum/profil/DRS/ cu o atitudine josnica care nu suporta adevarul si in loc sa imi dea peste nas cu aceiasi moneda daca ar avea cu ce, dar nu are, nu pot sa trec cu vederea.
Atentie:pe acest forum toti suntem niste useri, prea putini dintre noi mai sunt si oameni in afara de asta.
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 9 guests