Impresionanta poveste a lui Cristiano Ronaldo

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Cristian
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3105
Joined: 12 Sep 2010, 13:19
Detinator Steam: Da
CS Status: None!
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior : S!l@ba, jackanape, vengeance
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Craiova
Has thanked: 36 times
Been thanked: 149 times

20 Feb 2014, 21:05

scosmynnnn wrote:
Daca stai bine si te gandesti si tu esti un "gunoi" de ce ? Pentru ca si tu te-ai comportat asa,da nu la TV,dar cu cineva tot ai facut-o,toti au facut-o...Tu ceea ce spui ca vrei sa nu faca ar insemna o persoana perfecta,ceea ce nu exista.Think about it before you speak.

P.S : Sa vina warn-ul stiu ca-l iau,dar m-am exprimat.Nu vreau ca s-o ia ca pe o jignire,doar sa se trezeasca la realitate.
Cum adica si eu m-am comportat asa ?
Eu nu am cum sa ma comport asa deoarece nu am nici 0.1% din banii lui.
Nu ai inteles,el se comporta asa pentru ca isi permite si e un fel de "aparare" spunea el intr-un interviu.Dar am vrut sa spun ca si tu te-ai purtat odata si odata mizerabil cu cineva.La asta ma refeream,nimeni nu e perfect,si da crede-ma ca si Ronaldo a facut donatii si alte chestii de genu ! Acesta este ultimul meu mesaj din acest topic !
“You only live once, but if you do it right, once is enough.”
― Mae West
RoyalServer 2
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

20 Feb 2014, 21:13

Jur ca ma amuzați când va citesc comentariile, cum dracu sa îl înjurați ca a ajuns sus =)))). Serios sunteți penali rău.
Și pentru cel care zicea ca nu a muncit ci doar talent. Frate te auzi ce spui dacă nici ca și fotbalist nu munceati atunci las o naibii. Voi va enervați stresați si el nici nu știe ca voi existtai:)) ===
User avatar
Remusf
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1928
Joined: 31 Aug 2010, 12:32
Detinator Steam: Da
CS Status: retras
SteamID: STEAM_0:0:6903143
Reputatie: Fost Moderator
Castigator Cupa eXtreamCS 2vs2
Fost Membru Club (2 luni)
0.6/3
Location: Baia Mare
Has thanked: 9 times
Been thanked: 119 times

20 Feb 2014, 21:26

krystann wrote:Jur ca ma amuzați când va citesc comentariile, cum dracu sa îl înjurați ca a ajuns sus =)))). Serios sunteți penali rău.
Și pentru cel care zicea ca nu a muncit ci doar talent. Frate te auzi ce spui dacă nici ca și fotbalist nu munceati atunci las o naibii. Voi va enervați stresați si el nici nu știe ca voi existtai:)) ===
Vezi-ti de grajdu' tau prietene.Deci sa inteleg ca fiecare fotbalist care activeaza la vreo echipa,au muncit pentru stilul de joc?Una e sa inveti,alta sa muncesti.Sunt jucatori care au muncit mult mai mult ca sa ajunga sus,cu toate ca oricat au incercat nu au putut sa fie ca ronaldo/messi,deci doar talent poate fi.
Voucher reducere PC Garage : 5HYDA9ZJ
Inchid pleoapele când ceilalți se-nchină,că mă dor ochii,de la prea multă lumină
Poate că-s vinovat ce vrea să scape de vină sau,poate că-s obosit de la atâta rutină

ImageRMS1708's Channel
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

20 Feb 2014, 21:33

LEVIS+ wrote:E cel mai bun jucator de fotbal din lume prietene , are si de ce sa se comporte asa.
Are tot ce vrea el , cum ai vrea sa fie ?

Daca stie sa dea cu picioru intr-o minge are tot dreptu sa fie cum vrea ? Pentru ca se scalda in bani trebuie sa-l lingem toti in cur ? NU multumesc va las pe voi... zilele astea era un caz la TV cu un batran care avea pe cartea de munca 46 de ani lucrati si are pensie 600 de roni, asta e o poveste impresionanta nu rahatu asta de topic dar nimeni nu vorbeste despre lucrurile care sunt cu adevarat triste si oamenii loviti de viata....dar daca nu esti milionar nu esti bagat in seama in ziua de azi.
User avatar
DJ^Fresh
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 316
Joined: 19 Aug 2013, 23:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 65 times
Been thanked: 9 times
Contact:

20 Feb 2014, 21:34

Degeaba povestim,vorbim noi aici'sa,ca Cristiano Ronaldo nu ne vede =))
User avatar
roberteeel
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4438
Joined: 05 Sep 2012, 11:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nick anterior: QAZW, Robert.ultrasFarul, CT 18 ROS
Restrictie schimbare nume
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 313 times
Been thanked: 357 times

20 Feb 2014, 21:40

Remusf wrote:
krystann wrote:Jur ca ma amuzați când va citesc comentariile, cum dracu sa îl înjurați ca a ajuns sus =)))). Serios sunteți penali rău.
Și pentru cel care zicea ca nu a muncit ci doar talent. Frate te auzi ce spui dacă nici ca și fotbalist nu munceati atunci las o naibii. Voi va enervați stresați si el nici nu știe ca voi existtai:)) ===
Vezi-ti de grajdu' tau prietene.Deci sa inteleg ca fiecare fotbalist care activeaza la vreo echipa,au muncit pentru stilul de joc?Una e sa inveti,alta sa muncesti.Sunt jucatori care au muncit mult mai mult ca sa ajunga sus,cu toate ca oricat au incercat nu au putut sa fie ca ronaldo/messi,deci doar talent poate fi.
Cred ca n-ai jucat vreodata fotbal sa vezi cum e... :))
Cum poti sa zici ca au muncit mult mai mult? De unde stii cat munceste fiecare?
Daca nu stiai, Ronaldo statea o ora dupa antrenament sa exerseze, in timp ce colegii lui plecau... m-a amuzat la maxim reply-ul tau.
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

20 Feb 2014, 21:45

QAZW wrote:
Remusf wrote:
krystann wrote:Jur ca ma amuzați când va citesc comentariile, cum dracu sa îl înjurați ca a ajuns sus =)))). Serios sunteți penali rău.
Și pentru cel care zicea ca nu a muncit ci doar talent. Frate te auzi ce spui dacă nici ca și fotbalist nu munceati atunci las o naibii. Voi va enervați stresați si el nici nu știe ca voi existtai:)) ===
Vezi-ti de grajdu' tau prietene.Deci sa inteleg ca fiecare fotbalist care activeaza la vreo echipa,au muncit pentru stilul de joc?Una e sa inveti,alta sa muncesti.Sunt jucatori care au muncit mult mai mult ca sa ajunga sus,cu toate ca oricat au incercat nu au putut sa fie ca ronaldo/messi,deci doar talent poate fi.
Cred ca n-ai jucat vreodata fotbal sa vezi cum e... :))
Cum poti sa zici ca au muncit mult mai mult? De unde stii cat munceste fiecare?
Daca nu stiai, Ronaldo statea o ora dupa antrenament sa exerseze, in timp ce colegii lui plecau... m-a amuzat la maxim reply-ul tau.

Saracu de el :-s a mai dat 1 ora in minge tot s-o rupt =))
User avatar
Cristianos
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 595
Joined: 25 Jul 2013, 12:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Location: Botosani
Has thanked: 23 times
Been thanked: 31 times
Contact:

20 Feb 2014, 21:53

Invidiosi mai sunteti,el s-a nascut talentat si a muncit pentru a ajunge aici,stiti cum se intampla cu majoritatea fotbalistilor,se nasc talent si mor speranta :)
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

20 Feb 2014, 21:56

Cat de tembel sa fii sa zici ca doar cu talent ajungi sus .. conteaza si talentul , dar fara munca degeaba. Hard work beats talent.

Si metaforik sau cum ti-ai scris tu numele ca smecherii cu o litera mare una mica , o cifra pe acolo ceva... da-ne si noua ceva exemple la ce ai zis tu ... ca asa pot sa zic si eu ca tu esti baiat destept si sa induc lumea in eroare...


http://www.youtube.com/watch?v=7XfPSISkJIA
User avatar
roberteeel
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4438
Joined: 05 Sep 2012, 11:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nick anterior: QAZW, Robert.ultrasFarul, CT 18 ROS
Restrictie schimbare nume
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 313 times
Been thanked: 357 times

20 Feb 2014, 22:05

M3taph0riK wrote:Saracu de el :-s a mai dat 1 ora in minge tot s-o rupt =))
Ce sa zic, sa zicem ca e asa... omu' castiga intr-o ora cat maica-ta in 10 ani, asta e diferenta... si maica-ta mai da si la 2 mingii, el da doar in una si tot ia mai mult ca maica-ta. :-<
User avatar
derp.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 492
Joined: 14 Jan 2012, 00:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Me Gusta!
Location: Galati
Has thanked: 39 times
Been thanked: 18 times

20 Feb 2014, 22:06

Ce au sarit fanboys :))
Image
Image
Image
Image
Membru eXtreamCS din 11.08.2008
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

20 Feb 2014, 23:08

QAZW wrote:
M3taph0riK wrote:Saracu de el :-s a mai dat 1 ora in minge tot s-o rupt =))
Ce sa zic, sa zicem ca e asa... omu' castiga intr-o ora cat maica-ta in 10 ani, asta e diferenta... si maica-ta mai da si la 2 mingii, el da doar in una si tot ia mai mult ca maica-ta. :-<

Ai fi in stare sa-i mananci si c.a.c.a.t.u ? Se pare ca da
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information