DespreGazduire inca o dovada de nesimtire + hapsani!

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

22 Feb 2014, 22:26

Deci, inca sunt sub soc, toata povestea a inceput cand am vorbit cu userul dsKed cristy sa facem o tranzactie cu paypal pe cod-uri.. totul bine si frumos, m-am inteles cu baiatul si hai sa comand de la Despregazduire, am comandat si la pasul pen-ultimul imi arata asa 11 euro (0 lei) , e zic na o fi eroare, pana mea...am dat confirmare comanda si fratilor cu ce credeti ca ma trezesc? Cu o mare surpriza, acea surpriza se afla in poza atasata mai jos..(faza buna pentru reputatia mea este ca nu am apucat sa facem tranzactia eu cu dsKed cristy ca nu aveam de unde sa ii dau cod reincarcabil).

Image


INCA ODATA FERITI-VA CAT PUTETI DE ACESTI NESIMTITI NUMITI SI DESPREGAZDUIRE!!!
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
RoyalServer
User avatar
DJ^Fresh
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 316
Joined: 19 Aug 2013, 23:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 65 times
Been thanked: 9 times
Contact:

22 Feb 2014, 23:19

Despregazduire = 0% :-q
CONTURI_CVATRIPLE
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 43
Joined: 10 Feb 2014, 15:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Contact:

22 Feb 2014, 23:24

DRS wrote:Deci, inca sunt sub soc, toata povestea a inceput cand am vorbit cu userul dsKed cristy sa facem o tranzactie cu paypal pe cod-uri.. totul bine si frumos, m-am inteles cu baiatul si hai sa comand de la Despregazduire, am comandat si la pasul pen-ultimul imi arata asa 11 euro (0 lei) , e zic na o fi eroare, pana mea...am dat confirmare comanda si fratilor cu ce credeti ca ma trezesc? Cu o mare surpriza, acea surpriza se afla in poza atasata mai jos..(faza buna pentru reputatia mea este ca nu am apucat sa facem tranzactia eu cu dsKed cristy ca nu aveam de unde sa ii dau cod reincarcabil).

Image


INCA ODATA FERITI-VA CAT PUTETI DE ACESTI NESIMTITI NUMITI SI DESPREGAZDUIRE!!!
Si ce anume ti se pare tie gresit in poza aia ?
User avatar
faggoat
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2278
Joined: 10 May 2013, 11:50
Detinator Steam: Nu
SteamID: noonstake
Reputatie: Nume anterior: stefanbri
Fost membru Club eXtreamCS ( 2 luni, Castigator eXtreamMEME )
Has thanked: 37 times
Been thanked: 29 times

22 Feb 2014, 23:29

CONTURI_CVATRIPLE wrote:
DRS wrote:Deci, inca sunt sub soc, toata povestea a inceput cand am vorbit cu userul dsKed cristy sa facem o tranzactie cu paypal pe cod-uri.. totul bine si frumos, m-am inteles cu baiatul si hai sa comand de la Despregazduire, am comandat si la pasul pen-ultimul imi arata asa 11 euro (0 lei) , e zic na o fi eroare, pana mea...am dat confirmare comanda si fratilor cu ce credeti ca ma trezesc? Cu o mare surpriza, acea surpriza se afla in poza atasata mai jos..(faza buna pentru reputatia mea este ca nu am apucat sa facem tranzactia eu cu dsKed cristy ca nu aveam de unde sa ii dau cod reincarcabil).

Image


INCA ODATA FERITI-VA CAT PUTETI DE ACESTI NESIMTITI NUMITI SI DESPREGAZDUIRE!!!
Si ce anume ti se pare tie gresit in poza aia ?
11<30
Image
"e inundatie in cartier si tu dormi mancamiai pl de roman"
CONTURI_CVATRIPLE
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 43
Joined: 10 Feb 2014, 15:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Contact:

22 Feb 2014, 23:53

stefanbri wrote:
CONTURI_CVATRIPLE wrote:
DRS wrote:Deci, inca sunt sub soc, toata povestea a inceput cand am vorbit cu userul dsKed cristy sa facem o tranzactie cu paypal pe cod-uri.. totul bine si frumos, m-am inteles cu baiatul si hai sa comand de la Despregazduire, am comandat si la pasul pen-ultimul imi arata asa 11 euro (0 lei) , e zic na o fi eroare, pana mea...am dat confirmare comanda si fratilor cu ce credeti ca ma trezesc? Cu o mare surpriza, acea surpriza se afla in poza atasata mai jos..(faza buna pentru reputatia mea este ca nu am apucat sa facem tranzactia eu cu dsKed cristy ca nu aveam de unde sa ii dau cod reincarcabil).

Image


INCA ODATA FERITI-VA CAT PUTETI DE ACESTI NESIMTITI NUMITI SI DESPREGAZDUIRE!!!
Si ce anume ti se pare tie gresit in poza aia ?
11<30
Mie mi se pare perfect normal.
Pe langa cei 11 euro cat costa cartela, se adauga costurile pentru a cumpara respectivul cod din confortul casei tale + taxele din care trebuie sa-si plateasca angajatii.
Nu trebuie sa-i faceti japcari sau nesimtiti. Nu va convine, puteti sa nu cumparati. Din cate stiu specifica pretul pe pagina, nu esti obligat sa apesi butonul "Comanda".
Acum ati inceput pe extreamcs sa va ridicati cu c'uru' in sus la orice lucru minor ce va deranjeaza conceptiile voastre nefondate.
De ex. eu daca cumpar un server pe ebay.com, taxa de transport in unele cazuri e mai mare decat pretul serverului in sine. Acu tre sa ma apuc sa fac topicuri pe aici ca sunt aia nesimtiti si hapsani ? Stau dracu in banca mea. Nu-mi convine, nu cumpar.
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

23 Feb 2014, 00:19

Cred ca nu sti sa citesti, am speficat ca nu imi arata nici un pret decat valoarea care vreau sa o compar!
Vrei sa iti desenez?
Si cum sa ti se para normal sa cumperi 11 € cod si sa platesti 40€, unde ai mai vazut tu asta? Esti miliardar de vorbesti cu atata lejeritate?
Te rog nu mai posta aberatiile tale aici. Si daca tot tii atat cu ei cumpara tu cod de 11 euro sa platesti 40 euro...iti convine?
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
CONTURI_CVATRIPLE
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 43
Joined: 10 Feb 2014, 15:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Contact:

23 Feb 2014, 00:24

DRS wrote:Cred ca nu sti sa citesti, am speficat ca nu imi arata nici un pret decat valoarea care vreau sa o compar!
Vrei sa iti desenez?
Si cum sa ti se para normal sa cumperi 11 € cod si sa platesti 40€, unde ai mai vazut tu asta? Esti miliardar de vorbesti cu atata lejeritate?
Te rog nu mai posta aberatiile tale aici. Si daca tot tii atat cu ei cumpara tu cod de 11 euro sa platesti 40 euro...iti convine?
Pai stai asa nene, ti-a bagat banii pe gat ?
Nu. Tu te-ai dus de buna voie, nu-ti convine, pur si simplu nu cumperi.
Last edited by DRS on 23 Feb 2014, 00:35, edited 1 time in total.
Reason: Vad ca nu intelegi... Eu am facut comanda de 11 euro si pana la momentul cand am vazut factura nu mi-a specificat cat am de plata, deci intr-un fel e obligatie, mai exact pacaleala.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

23 Feb 2014, 03:19

CONTURI_CVATRIPLE wrote: Mie mi se pare perfect normal.
Pe langa cei 11 euro cat costa cartela, se adauga costurile pentru a cumpara respectivul cod din confortul casei tale + taxele din care trebuie sa-si plateasca angajatii.
Nu trebuie sa-i faceti japcari sau nesimtiti. Nu va convine, puteti sa nu cumparati. Din cate stiu specifica pretul pe pagina, nu esti obligat sa apesi butonul "Comanda".
Acum ati inceput pe extreamcs sa va ridicati cu c'uru' in sus la orice lucru minor ce va deranjeaza conceptiile voastre nefondate.
De ex. eu daca cumpar un server pe ebay.com, taxa de transport in unele cazuri e mai mare decat pretul serverului in sine. Acu tre sa ma apuc sa fac topicuri pe aici ca sunt aia nesimtiti si hapsani ? Stau dracu in banca mea. Nu-mi convine, nu cumpar.
Tare prost mai esti, ma intreb cum de existi? Tu compari ebay cu DG?
Image
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

23 Feb 2014, 06:49

CONTURI_CVATRIPLE wrote: Mie mi se pare perfect normal.
Pe langa cei 11 euro cat costa cartela, se adauga costurile pentru a cumpara respectivul cod din confortul casei tale + taxele din care trebuie sa-si plateasca angajatii.
Nu trebuie sa-i faceti japcari sau nesimtiti. Nu va convine, puteti sa nu cumparati. Din cate stiu specifica pretul pe pagina, nu esti obligat sa apesi butonul "Comanda".
Acum ati inceput pe extreamcs sa va ridicati cu c'uru' in sus la orice lucru minor ce va deranjeaza conceptiile voastre nefondate.
De ex. eu daca cumpar un server pe ebay.com, taxa de transport in unele cazuri e mai mare decat pretul serverului in sine. Acu tre sa ma apuc sa fac topicuri pe aici ca sunt aia nesimtiti si hapsani ? Stau dracu in banca mea. Nu-mi convine, nu cumpar.

Bai nebunie, vezi ca ce sa intamplat acolo este frauda fiscala, inselatorie fiscala, ar trebui da-ti in judecata, daca sunt firma legala vor suporta consecintele amenda si showdown, pentru ca a obligat sa plateasca un produs aproape de 3 ori cat costa el normal, si vad ca aveti ideei in cap ca daca cumpar 11 euro de la x eu ii platesc dobanda ca eu cumpar de acasa, ba sunteti turci, codurile alea le primiti prin telefon pe firma nu isi misca nimeni curu din firma aia pentru niste coduri reincarcabile totul este electronic, dai click scoate hartia igienica.

Oricum cel tepuit fa o plangele la un organ care poate loa masuri ca pe viitori sa nu mai fie alti in pricina ta, si daca stau sa ma gandesc ar merita showdown firmele astea "smechere" de 3 lei ;)
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

23 Feb 2014, 09:38

miber wrote:
CONTURI_CVATRIPLE wrote: Mie mi se pare perfect normal.
Pe langa cei 11 euro cat costa cartela, se adauga costurile pentru a cumpara respectivul cod din confortul casei tale + taxele din care trebuie sa-si plateasca angajatii.
Nu trebuie sa-i faceti japcari sau nesimtiti. Nu va convine, puteti sa nu cumparati. Din cate stiu specifica pretul pe pagina, nu esti obligat sa apesi butonul "Comanda".
Acum ati inceput pe extreamcs sa va ridicati cu c'uru' in sus la orice lucru minor ce va deranjeaza conceptiile voastre nefondate.
De ex. eu daca cumpar un server pe ebay.com, taxa de transport in unele cazuri e mai mare decat pretul serverului in sine. Acu tre sa ma apuc sa fac topicuri pe aici ca sunt aia nesimtiti si hapsani ? Stau dracu in banca mea. Nu-mi convine, nu cumpar.

Bai nebunie, vezi ca ce sa intamplat acolo este frauda fiscala, inselatorie fiscala, ar trebui da-ti in judecata, daca sunt firma legala vor suporta consecintele amenda si showdown, pentru ca a obligat sa plateasca un produs aproape de 3 ori cat costa el normal, si vad ca aveti ideei in cap ca daca cumpar 11 euro de la x eu ii platesc dobanda ca eu cumpar de acasa, ba sunteti turci, codurile alea le primiti prin telefon pe firma nu isi misca nimeni **** din firma aia pentru niste coduri reincarcabile totul este electronic, dai click scoate hartia igienica.

Oricum cel tepuit fa o plangele la un organ care poate loa masuri ca pe viitori sa nu mai fie alti in pricina ta, si daca stau sa ma gandesc ar merita showdown firmele astea "smechere" de 3 lei ;)

Vezi ca musti mana care ti-a dat sa mananci.
@DRS nu stiu ce incerci sa faci dar comisioanele lor sunt stiute de foarte mult timp si greseala iti apartine.
Am fost si eu in situatia ta si stii ce mi-a zis omul de la suport?
"Avem dar sunt comisioane astronomice, nu stiu daca se merita" @-)
Deci cum sa zici asa cand tot omul incearca sa isi vanda marfa?Mai pe romaneste, m-a pus in tema si mi-a dat un sfat care nu multi il fac.Nu stiu cum esti tu in online DRS dar eu unul te-as ocoli cat as putea de mult pentru ca esti sceptic la orice, prea sceptic pot spune.
Last edited by DRS on 23 Feb 2014, 12:48, edited 1 time in total.
Reason: Mda, Sona stai linistit ca niciodata nu voi apela la serviciile tale, nu am avut tangente cu tine dar pur si simplu nu am incredere si Saluty!
CONTURI_CVATRIPLE
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 43
Joined: 10 Feb 2014, 15:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Contact:

23 Feb 2014, 11:11

miber wrote:
CONTURI_CVATRIPLE wrote: Mie mi se pare perfect normal.
Pe langa cei 11 euro cat costa cartela, se adauga costurile pentru a cumpara respectivul cod din confortul casei tale + taxele din care trebuie sa-si plateasca angajatii.
Nu trebuie sa-i faceti japcari sau nesimtiti. Nu va convine, puteti sa nu cumparati. Din cate stiu specifica pretul pe pagina, nu esti obligat sa apesi butonul "Comanda".
Acum ati inceput pe extreamcs sa va ridicati cu c'uru' in sus la orice lucru minor ce va deranjeaza conceptiile voastre nefondate.
De ex. eu daca cumpar un server pe ebay.com, taxa de transport in unele cazuri e mai mare decat pretul serverului in sine. Acu tre sa ma apuc sa fac topicuri pe aici ca sunt aia nesimtiti si hapsani ? Stau dracu in banca mea. Nu-mi convine, nu cumpar.

Bai nebunie, vezi ca ce sa intamplat acolo este frauda fiscala, inselatorie fiscala, ar trebui da-ti in judecata, daca sunt firma legala vor suporta consecintele amenda si showdown, pentru ca a obligat sa plateasca un produs aproape de 3 ori cat costa el normal, si vad ca aveti ideei in cap ca daca cumpar 11 euro de la x eu ii platesc dobanda ca eu cumpar de acasa, ba sunteti turci, codurile alea le primiti prin telefon pe firma nu isi misca nimeni **** din firma aia pentru niste coduri reincarcabile totul este electronic, dai click scoate hartia igienica.

Oricum cel tepuit fa o plangele la un organ care poate loa masuri ca pe viitori sa nu mai fie alti in pricina ta, si daca stau sa ma gandesc ar merita showdown firmele astea "smechere" de 3 lei ;)
Esti idiot.
User avatar
eTTricK
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 170
Joined: 03 Feb 2014, 17:58
Detinator Steam: Da
CS Status: Delphi / .NET / C++
Detinator server CS: Da
SteamID: STEAM_0:0:25357875
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Location: Delphi / .NET / C++
Has thanked: 12 times
Been thanked: 10 times

23 Feb 2014, 12:39

Pe mine la 10 EURO ma pune sa platesc 36 Eur =))) le-am zis de ce cere atat, si miau raspuns "ASTA ESTE COMISIONUL".
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information