Radio manele sau dance/house ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Muzica radio?

Manele
10
38%
Dance/house
16
62%
 
Total votes: 26
Mitrut
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 56
Joined: 21 Aug 2009, 09:06
Detinator Steam: Da
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

25 Feb 2014, 14:13

Prefer Dance/house, nu suport manele deoarece se fac pe banda rulanta, aici au perdut manelisti multi ascultatori, se nasc manelisti in fiecare secunda.
Si daca ziceti ca la betie se asculta manele aici va inselati, exemplu eu la betie ascult, Abba, ATB, Bad Boys Blue, Blue System, Boney M., C.C. Catch, Celine Dion si multe altele, si preferatul meu din copilarie Modern Talking :) aici era muzica adevarata. (am pleylitul meu pentru betie)
Tocmai ce am dat pe radioul tau sa vad ce manea este si am nimerit "ciaca laca" :)) deci mai bine ma omor. (aici e parerea mea , nu sariti pe mine manelisti)
Sar putea sa ai succes si cu un radio cu muzica din anii 80' 90' deoarece eu zic ca acolo se facea muzica adevarata.
Nu suport radiourile unde DJ-ul vorbeste, talente la radio, ori ascult un DJ ori ascult muzica, sunt radiouri unde DJ-ul vorbeste intruna si nu poti asculta acea piesa.
Daca te decizi sa pui dance/house anunta si pe mine sal pun si pe forum la mine :)
Succes cu radio :)
Nu ai voie cu mai mult de o reclama simpla in semnatura. Citeste regulamentul. Data viitoare iei warn.
RoyalServer 2
User avatar
ScaLeO. [;x]
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 558
Joined: 27 May 2012, 12:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Am facut greseli, no' sa le mai repet.
Detinator server CS: --
SteamID: kansas. eXtream
Location: Satu Mare
Has thanked: 72 times
Been thanked: 162 times
Contact:

25 Feb 2014, 14:29

k1nnnder wrote: Nu e vorba de bani, nu mi-am facut radio sa scot bani, sau sa fac avere din asta, o fac din pasiune.
Momentan e manele si vad ca merge bine doar ca duc lipsa de DJ, la chestia cu strainatatea m-am gandit si eu la inceput.
Stream is up at 128 kbps with 3 of 250 listeners (3 unique), ai 3 ascultatori si tu zici ca merge bine?

P.S. Baiatul vrea radio online, nu se poate asculta in masina dacat daca ai wifi si un tab/smartphone.
Webhost gratuit cu multiple facilitati: Advanced DDoS protection, 100% SLA, Custom SSL certificates, Custom error pages. Afla mai mult..
ImageImage
User avatar
k1nnnder
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1509
Joined: 20 Mar 2011, 22:10
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Zombie.CSFRAGURI.ro
SteamID: pasarika_xdd25
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Baia Mare
Has thanked: 155 times
Been thanked: 94 times
Contact:

25 Feb 2014, 22:22

ScaLeO. [;x] wrote:
k1nnnder wrote: Nu e vorba de bani, nu mi-am facut radio sa scot bani, sau sa fac avere din asta, o fac din pasiune.
Momentan e manele si vad ca merge bine doar ca duc lipsa de DJ, la chestia cu strainatatea m-am gandit si eu la inceput.
Stream is up at 128 kbps with 3 of 250 listeners (3 unique), ai 3 ascultatori si tu zici ca merge bine?

P.S. Baiatul vrea radio online, nu se poate asculta in masina dacat daca ai wifi si un tab/smartphone.
in ultimele 2-3 zile nu am mai prea intrat, nu am mai avut asa mult timp sa ma ocup de el, dar de acum incep serios.
mitrut ai pm
Am modificat din manele in dance/house/romaneasca, sper sa mearga cat de cat.
Laptop | Afiseaza codul
Acer Aspire 5742Z
Intel Pentium procesor P6100 Dual Core 2.00 GHz
Placa video : Intel HD Graphics 1061 MB
RAM : 4 GB DDR3 Kingston
HDD : 500 GB
Sunt atât de gras încât când m-am urcat pe cântar a scris cântariți-vă pe rând.
Radio SIX , cea mai noua si cea mai buna muzica.
http://188.165.152.36:9799/listen.pls - CLICK pentru a asculta in winamp
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 712 guests