Aragon, [Resolved]

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
duduftw
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 1933
Joined: 19 Dec 2012, 20:30
Detinator Steam: Da
CS Status: sdd
SteamID: duduftw
Reputatie: Utilizator neserios
Location: Constanta
Has thanked: 97 times
Been thanked: 57 times

02 Mar 2014, 17:27

mixatu wrote:Atata timp cat ai platit nu inteleg de ce mai vrei banii inapoi? Reinstaleaza serveru cu noul engine :) bafta.
Omule intelege ca am reinstalat, si serverul cade de cel putin 2 ori in 5 minute.
Plugin-ul de baza nu functioneaza nu sunt multumit de serviciile prestate si doresc banii inapoi.
ne mai pensionam si noi ?
RoyalServer
User avatar
Hades Ownage
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3182
Joined: 22 Oct 2008, 10:12
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: jb.clutch.ro
SteamID: hades-source
Reputatie: Fost Super Moderator
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: hadesownage
Location: Iasi
Has thanked: 324 times
Been thanked: 406 times

02 Mar 2014, 17:34

DaNNe. wrote:
Hades Ownage wrote:Recomand aragon, dudu = tepar.
Tu il recomanzi pentru ca ti-a dat addonsul free si dupa ai avut cu ce sa te lauzi. Salpa!
Aici nu stiu ce sa zic. Pe amandoi ii stiu baieti de nota 11 ... Ce s-a intamplat acolo doar ei stiu .
Probabil o sa se rezolve.
Bai pustiu, te-ai vazut cu culoare si ma iei pe mine la **** ? Ce **** mea te intereseaza ca am pus la nume "premium" ? Puteam sa pun si numele lu' ma-ta, ce **** mea tot te bagi tu singur in seama ? Ai vreo dovada ca mi-a dat mie addons-ul free ? Deci nu mai manca ***** aiurea, + pentru cultura ta, addons-ul meu fata de cel a lui aragon e diferit.
Dar ce sa le ceri, copii care au primit si ei o culoare pe extreamcs si se dau mari smecheri. Ma doare fix in **** de ce crezi tu despre serverul meu.
si in plus, eu macar tin addons-ul doar pentru mine, nu ca tine dau pluginele la toti ratatii. Asta da dovada de retardism, dar majoritatea moderatorilor sunteti deja retardati.
Last edited by h4wk on 02 Mar 2014, 22:30, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru atac la persoana !
User avatar
sDs|Aragon*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 576
Joined: 29 Dec 2011, 21:38
Detinator Steam: Da
SteamID: Mihai_Parkour10
Reputatie: Fost scripter eXtreamCS
Has thanked: 4 times
Been thanked: 132 times

02 Mar 2014, 17:38

Hades Ownage wrote:
DaNNe. wrote:
Hades Ownage wrote:Recomand aragon, dudu = tepar.
Tu il recomanzi pentru ca ti-a dat addonsul free si dupa ai avut cu ce sa te lauzi. Salpa!
Aici nu stiu ce sa zic. Pe amandoi ii stiu baieti de nota 11 ... Ce s-a intamplat acolo doar ei stiu .
Probabil o sa se rezolve.
Bai pustiu, te-ai vazut cu culoare si ma iei pe mine la **** ? Ce **** mea te intereseaza ca am pus la nume "premium" ? Puteam sa pun si numele lu' *****, ce **** mea tot te bagi tu singur in seama ? Ai vreo dovada ca mi-a dat mie addons-ul free ? Deci nu mai manca ***** aiurea, + pentru cultura ta, addons-ul meu fata de cel a lui aragon e diferit.
Dar ce sa le ceri, copii care au primit si ei o culoare pe extreamcs si se dau mari smecheri. Ma doare fix in **** de ce crezi tu despre serverul meu.
si in plus, eu macar tin addons-ul doar pentru mine, nu ca tine dau pluginele la toti ratatii. Asta da dovada de retardism, dar majoritatea moderatorilor sunteti deja retardati.
Are dreptate, sunt diferite.
Hades a si platit pentru el in timp, ia adus foarte multe modificari, nu este la fel cu cel care il am eu pe server.
The YONTU wrote:Daca si Aragon e tepar, ap' dat-o-ncolo de treaba ... :|
Asa separe, sunt tepar ca i-am dat ceva ce in mod normal functioneaza, dar numai la el nu functioneaza corect "cica".
User avatar
duduftw
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 1933
Joined: 19 Dec 2012, 20:30
Detinator Steam: Da
CS Status: sdd
SteamID: duduftw
Reputatie: Utilizator neserios
Location: Constanta
Has thanked: 97 times
Been thanked: 57 times

02 Mar 2014, 20:31

Daca erai mare scripter mare jupan, aveai de unde da 5 euro paypal inapoi ;)).
Asa ca du-te tare !
ne mai pensionam si noi ?
User avatar
Hades Ownage
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3182
Joined: 22 Oct 2008, 10:12
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: jb.clutch.ro
SteamID: hades-source
Reputatie: Fost Super Moderator
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: hadesownage
Location: Iasi
Has thanked: 324 times
Been thanked: 406 times

02 Mar 2014, 21:39

duduftw wrote:Daca erai mare scripter mare jupan, aveai de unde da 5 euro paypal inapoi ;)).
Asa ca du-te tare !
De ce sa-ti de ba banii inapoi ? Tu ai addons-ul + vrei si banii inapoi. Daca incerci sa lasi reply cu: "Il sterg." / "Il voi sterge.", degeaba mai lasi, ce garantie are el ca tu nu l-ai dat altcuiva sau ca l-ai ascuns prin pc/cloud. Omu' ti-a dat addons-ul, daca tu ai host de *****, ce vina are el ? Si eu am avut probleme cu segmentation fault, de la hostpixel/hlink am trecut la 0ping si nu am probleme.
User avatar
sDs|Aragon*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 576
Joined: 29 Dec 2011, 21:38
Detinator Steam: Da
SteamID: Mihai_Parkour10
Reputatie: Fost scripter eXtreamCS
Has thanked: 4 times
Been thanked: 132 times

02 Mar 2014, 21:53

Hades Ownage wrote:
duduftw wrote:Daca erai mare scripter mare jupan, aveai de unde da 5 euro paypal inapoi ;)).
Asa ca du-te tare !
De ce sa-ti de ba banii inapoi ? Tu ai addons-ul + vrei si banii inapoi. Daca incerci sa lasi reply cu: "Il sterg." / "Il voi sterge.", degeaba mai lasi, ce garantie are el ca tu nu l-ai dat altcuiva sau ca l-ai ascuns prin pc/cloud. Omu' ti-a dat addons-ul, daca tu ai host de *****, ce vina are el ? Si eu am avut probleme cu segmentation fault, de la hostpixel/hlink am trecut la 0ping si nu am probleme.
Nu este problema asta.. ca nu stau eu in 5€, dar i-am trimis altcuiva.
Ca ii trimiteam eu lui de mult inapoi, nu stateam eu imi bat capu cu el.
User avatar
CaPy @ Ecila
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 144
Joined: 30 Nov 2013, 22:23
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Dr&Furien.Ecila
Has thanked: 38 times
Been thanked: 9 times
Contact:

02 Mar 2014, 22:03

Eu am dat 40 de euro lu Aragon, poate confirma si el asta :)

Si ghici ce, aceasi poveste ca la dudu, pluginele sunt bugate fac lag, si pica serveru[Segmentation fault], singuru plugin care il mai folosesc de la el e cel de arme.
Sfatul meu : Chiar daca Aragon e un om de nota 10, nu mai aruncati banii pe fereastra degeaba fratilor, pluginele astea nu merita nici 2 lei [unele], intr-adevar arata super pluginele, nu am ce zice, dar sunt pline de erori !

Cel putin eu l-am inebunit pe mess, ba ca nu merge aia, ba ca e lag, ba ca imi pica serveru, si pana la urma am renuntat la addons .

Acum dupa ce i-am dat 40 de euro i-am cerut si eu ultima versiune de la furien30_weapon, abia mai raspunde pe mess :-j

Image

Am vrut si eu sa postez aici , dar m-a ajutat foarte mult, si na...
Connect Furien.Scorpionii.Ro

Image
User avatar
Ra # k1du
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1246
Joined: 03 Feb 2012, 15:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Best player of the week !
Detinator server CS: furien.cyberz.ro
SteamID: kdzlovefun
Has thanked: 81 times
Been thanked: 42 times
Contact:

02 Mar 2014, 22:22

CaPy @ Ecila wrote:Eu am dat 40 de euro lu Aragon, poate confirma si el asta :)

Si ghici ce, aceasi poveste ca la dudu, pluginele sunt bugate fac lag, si pica serveru[Segmentation fault], singuru plugin care il mai folosesc de la el e cel de arme.
Sfatul meu : Chiar daca Aragon e un om de nota 10, nu mai aruncati banii pe fereastra degeaba fratilor, pluginele astea nu merita nici 2 lei [unele], intr-adevar arata super pluginele, nu am ce zice, dar sunt pline de erori !

Cel putin eu l-am inebunit pe mess, ba ca nu merge aia, ba ca e lag, ba ca imi pica serveru, si pana la urma am renuntat la addons .

Acum dupa ce i-am dat 40 de euro i-am cerut si eu ultima versiune de la furien30_weapon, abia mai raspunde pe mess :-j

Image

Am vrut si eu sa postez aici , dar m-a ajutat foarte mult, si na...
Mnah poftim....alta dovada :>
http://evict.ro - un forum pentru toti !
User avatar
Hades Ownage
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3182
Joined: 22 Oct 2008, 10:12
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: jb.clutch.ro
SteamID: hades-source
Reputatie: Fost Super Moderator
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: hadesownage
Location: Iasi
Has thanked: 324 times
Been thanked: 406 times

02 Mar 2014, 22:32

Si eu am avut aceeasi problema, dar cum am spus daca aveti host dinala cu 256 mb ram fiti sigur ca nu o sa va mearga, addons-ul ala consuma foarte mult.
Acum detin server in 0ping si nu pica.
User avatar
CaPy @ Ecila
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 144
Joined: 30 Nov 2013, 22:23
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Dr&Furien.Ecila
Has thanked: 38 times
Been thanked: 9 times
Contact:

02 Mar 2014, 22:38

Hades Ownage wrote:Si eu am avut aceeasi problema, dar cum am spus daca aveti host dinala cu 256 mb ram fiti sigur ca nu o sa va mearga, addons-ul ala consuma foarte mult.
Acum detin server in 0ping si nu pica.
Tot 0ping am si eu omule, ai avut vreodata serveru 32/32 de comentezi? Daca nu ai testat nu mai vorbii..
Connect Furien.Scorpionii.Ro

Image
User avatar
sDs|Aragon*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 576
Joined: 29 Dec 2011, 21:38
Detinator Steam: Da
SteamID: Mihai_Parkour10
Reputatie: Fost scripter eXtreamCS
Has thanked: 4 times
Been thanked: 132 times

02 Mar 2014, 22:49

CaPy @ Ecila wrote:
Hades Ownage wrote:Si eu am avut aceeasi problema, dar cum am spus daca aveti host dinala cu 256 mb ram fiti sigur ca nu o sa va mearga, addons-ul ala consuma foarte mult.
Acum detin server in 0ping si nu pica.
Tot 0ping am si eu omule, ai avut vreodata serveru 32/32 de comentezi? Daca nu ai testat nu mai vorbii..
Fratilor eu nu va inteleg cum va pica voua, cand eu am acelasi addons identic si eu nu am nici o problema, am testat si la 32/32, v-am pus sa si intrati pe server sa va convingeti.

Voi 3 sunteti cam singuri care v-ati plans.
User avatar
CaPy @ Ecila
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 144
Joined: 30 Nov 2013, 22:23
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Dr&Furien.Ecila
Has thanked: 38 times
Been thanked: 9 times
Contact:

02 Mar 2014, 22:55

sDs|Aragon* wrote:
CaPy @ Ecila wrote:
Hades Ownage wrote:Si eu am avut aceeasi problema, dar cum am spus daca aveti host dinala cu 256 mb ram fiti sigur ca nu o sa va mearga, addons-ul ala consuma foarte mult.
Acum detin server in 0ping si nu pica.
Tot 0ping am si eu omule, ai avut vreodata serveru 32/32 de comentezi? Daca nu ai testat nu mai vorbii..
Fratilor eu nu va inteleg cum va pica voua, cand eu am acelasi addons identic si eu nu am nici o problema, am testat si la 32/32, v-am pus sa si intrati pe server sa va convingeti.

Voi 3 sunteti cam singuri care v-ati plans.
Hai ma fi serios...

Mai stii ce lag aveai? Pacat ca nu am facut print.. era pingu 400-500 . zii ca nu e asa. :-j

Normal ca nu pica al tau, ca sti sa modifici pluginele in asa fel incat sa nu pice, in schimb de noi ti-ai batut joc, ai vazut banii si gata :)

Defapt, daca nu ma insel a si picat atunci..

Pana la urma ti-ai batut joc de noi cu pluginele :)
Connect Furien.Scorpionii.Ro

Image
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information