CsBlackZone/WEBCS TEPARI : Stefan / Legend

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
LEGEND_
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1151
Joined: 19 Aug 2012, 21:23
Detinator Steam: Da
CS Status: Cap
SteamID: legend_hbi
Reputatie: Fost manager arena.extreamcs.com
Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Location: Satu-Mare
Has thanked: 29 times
Been thanked: 23 times
Contact:

10 Mar 2014, 20:15

dL.papadiEEE wrote:Glumeam ma ciocoflendere :))))
vezi poate iar te baneaza astea pentru off-topci :D
Last edited by h4wk on 11 Mar 2014, 20:04, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru OFF-TOPIC !
RoyalServer 2
User avatar
dL.papadiEEE
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 863
Joined: 29 Oct 2013, 18:02
Detinator Steam: Da
SteamID: Hulllk_GO
Location: Localhost
Has thanked: 66 times
Been thanked: 75 times

10 Mar 2014, 20:17

Ma risc :)))
Nu m-ar mira , sunt unii moderatori care habar nu au ce fac si mai si vorbesc ca la usa cortului ..
Last edited by h4wk on 11 Mar 2014, 20:03, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru OFF-TOPIC !
MONSTERS.EXTREAMCS.COM - 46.105.53.221:27015
Monster Invasion - CO-OP Mod
User avatar
dL.papadiEEE
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 863
Joined: 29 Oct 2013, 18:02
Detinator Steam: Da
SteamID: Hulllk_GO
Location: Localhost
Has thanked: 66 times
Been thanked: 75 times

11 Mar 2014, 21:16

RECOMAND LEGENNND
MONSTERS.EXTREAMCS.COM - 46.105.53.221:27015
Monster Invasion - CO-OP Mod
cossymex
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 09 Nov 2012, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

11 Mar 2014, 23:16

ce sa fur?? playeri cu raizo?? Ai uitat de unde ai plecat? Fara noi erai un nimic , mai bine vorbeste despre tine nu despre altii. Tot zici ca fur , ce am furat?
editat:
regula nr.7b
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
User avatar
LEGEND_
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1151
Joined: 19 Aug 2012, 21:23
Detinator Steam: Da
CS Status: Cap
SteamID: legend_hbi
Reputatie: Fost manager arena.extreamcs.com
Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Location: Satu-Mare
Has thanked: 29 times
Been thanked: 23 times
Contact:

12 Mar 2014, 13:04

cossymex wrote:ce sa fur?? playeri cu raizo?? Ai uitat de unde ai plecat? Fara noi erai un nimic , mai bine vorbeste despre tine nu despre altii. Tot zici ca fur , ce am furat?
Ai uitat ca voi ma-ti invatat cum merge treaba cu razi0 acuma nu este asa folosit.. vati apucat sa puneti la clienti vostri care au serverele top 100/300 trakerUL.Dll jalnic. asa ati facut cu mine Arena dupa cu DR dupa cu Play ! sunteti niste tigani vrei sa aduc detinatori de la Dr / Play sa confirme sa te fac re rahat ? daca nu sezi in banca ta .
HaZzeCs
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 06 May 2013, 13:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

12 Mar 2014, 13:12

daaaaaaa aveti servicii de calitate;) cat timp am avut Play.Ruls.Ro il aveam 32/32 ziua intreaGA::D::X::X:X ;) deci sunteti tari :P va sustin
Last edited by HaZzeCs on 27 Mar 2014, 19:03, edited 1 time in total.
User avatar
OriginalDeath
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2517
Joined: 18 Jul 2013, 20:49
Detinator Steam: Nu
Location: Arad
Has thanked: 46 times
Been thanked: 36 times

12 Mar 2014, 13:43

HaZzeCs wrote:tu vb ba cossymex si cu lyvyu?? cei mai mari tepari din romania pe care i-am putut vedea :-@ :-j .. Cand vedeti ca unua re sv full ii furati sv sau daca nu ii dati alt ip hai taceti ca ruls se duce de rapa :-j .. nu tb sa ii furi toti playeri pentru ca omu o bagat niste bani si voi i-ati luat tot :) uite si o dedicatie pentru tine liviu ai 173 de vizionări


https://www.youtube.com/watch?v=ErTev8vSetI :))=)))) DECI RULS TEPARI !!!
Serios Haze?Da cand ai avut Play a fost bine te dadeai bine pe langa Liviu :) .Acum zici ca e tepar?Hai las-o balta.
Uite tarfo,cati au zis ca pica Ruls si avem peste 90 de clienti multumiti ;).
User avatar
david17sm
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1051
Joined: 03 Jul 2011, 13:48
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Satu Mare
Has thanked: 32 times
Been thanked: 136 times
Contact:

13 Mar 2014, 23:30

cossymex wrote:legende, ERA DEMONSTRATIE , nu iti baga trackerui , ti-am si dovedit, tu ai plecat si ti-am luat dnsurile. PLAYERII UNDE ERAU????
PE DNSURI, nu e logic sa vina la mine ???
Ce face?
Inainte sa fi plecat din ruls, timp de 1 saptamana (dupa ce v-ati bagat voi mana) nu ajungea serverul la 15/32 in ora de varf.

Iar Arena era alimentat de platforma lui legend care tinea 2 servere 31/32 + 1 server 20-30/32
Ca nu degeaba Arena a ajuns in top 120 pe GT iar TEG-ul in 330. - dar sti si tu foarte bine cum statea Arena si platforma lui legend

Iar explicatia ta, este de-a dreptul josnica si aiurea deoarece inainte sa fi plecat din ruls, Arena a cazut drastic pe gametracker si platforma abia facea 5 dropuri, mie mi se pare si normal sa ne mutam la 0ping+setmaster daca ne-ati jefuit.

Mai pe scurt: voi ne-ati furat cand eram in ruls.
cossymex
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 09 Nov 2012, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

14 Mar 2014, 15:55

Nu, aici e total gresit ce spuneti, nu am schimbat niciodata un ip pentru ca are serverul plin. In legatura cu Trackerui.dll nu am pus pe play nici pe dr fara stirea lor , IAR PLAY.RULS ERA SERVERUL MEU CAND AM INCERCAT NU AL LUI HAZZE, el il avea din februarie, in rest era dat de noi spre administrare. Legat de DR poti sa il aduci aici , sa iti confirme ca nu l-am pus fara ca el sa imi dea PERMISIUNEA sa il pun. Il poti intreba fara probleme. SI legat de platforma voastra, am demonstrat lui legend ca nu baga acel fisier, si legat de dropuri, TOATE dropurile erau pe dnsul arena.ruls.ro, voi daca ati plecat nu era LOGIC sa imi mut dnsul acela catre platforma mea??????? Iar apoi dropurile au scazut considerabil pentru ca nu mai gaseati servere in care sa dati cu raiz0, deci degeaba va amagiti pe aici ca nu puteti demonstra nimic ca sunt tepar, si tepar inseamna sa iei ceva la client si sa nu mai raspunzi , eu nu am facut asa niciodata, mereu am stat si v-am raspuns. TOTUL A FOST PE MOTIVE ADEVARATE NU PROSTII. Legat de hazze , ce poate spune si el acum... a vrut sa ne ia dropurile ducandule pe platforma lui, asta nu poate nega, iar la noi era o regula de cand este RULS, nu aveti voie sa modificati serverlist de la xredirect, a fost deacord, daca el incearca sa imi fure playerii care i-am bagat eu in server, nu e normal sa ii iau serverul?
editat:
regula nr.7b
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
User avatar
david17sm
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1051
Joined: 03 Jul 2011, 13:48
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Satu Mare
Has thanked: 32 times
Been thanked: 136 times
Contact:

14 Mar 2014, 23:31

cossymex wrote:SI legat de platforma voastra, am demonstrat lui legend ca nu baga acel fisier, si legat de dropuri, TOATE dropurile erau pe dnsul arena.ruls.ro, voi daca ati plecat nu era LOGIC sa imi mut dnsul acela catre platforma mea??????? Iar apoi dropurile au scazut considerabil pentru ca nu mai gaseati servere in care sa dati cu raiz0
david17sm wrote:Mai pe scurt: voi ne-ati furat cand eram in ruls.
Noi am plecat deoarece platforma era 0, serverul era "pe cale de disparitie".
Noi am schimbat hostul pe motivul ca platforma si serverul au scazut drastic pe cand eram in ruls. - asta nu intelegi tu.
cossymex wrote:TOATE dropurile erau pe dnsul arena.ruls.ro, voi daca ati plecat nu era LOGIC sa imi mut dnsul acela catre platforma mea???????
Noi nu am folosit niciodata raiz0 sau orice alt exploit ca sa furam jucatorii de pe alte servere (din cate stiu eu)
Daca s-a folosit alta metoda decat raiz0, asta e alta treaba
cossymex
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 09 Nov 2012, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

16 Mar 2014, 21:14

:)) ma faci sa rad , intreaba-i pe legend si stefan ce faceau cu raizo :)), daca nu stii prea multe despre ce s-a intamplat mai bine nu mai vorbi aiurea, si ca sa stiis i tu platforma lui avea dropuri foarte multe, dar daca a plecat dnsul l-am luat noi, iar toti playerii care erau bindati autoconnect erau pe dns. El se dadea mare ca v-a lua toti playerii care erau pe platforma lasandui platforma cateva zile spre administrarea lui, dar apoi i-am luat dnsul si a murit de tot. Faza cu raiz0 , daca nu ii invatam noi cum se folosea, nu aveau nici 5 playeri pe platforma fara sa boosteze redirecte.
editat:
regula nr.7b
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
User avatar
LEGEND_
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1151
Joined: 19 Aug 2012, 21:23
Detinator Steam: Da
CS Status: Cap
SteamID: legend_hbi
Reputatie: Fost manager arena.extreamcs.com
Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Location: Satu-Mare
Has thanked: 29 times
Been thanked: 23 times
Contact:

16 Mar 2014, 22:32

cossymex wrote::)) ma faci sa rad , intreaba-i pe legend si stefan ce faceau cu raizo :)), daca nu stii prea multe despre ce s-a intamplat mai bine nu mai vorbi aiurea, si ca sa stiis i tu platforma lui avea dropuri foarte multe, dar daca a plecat dnsul l-am luat noi, iar toti playerii care erau bindati autoconnect erau pe dns. El se dadea mare ca v-a lua toti playerii care erau pe platforma lasandui platforma cateva zile spre administrarea lui, dar apoi i-am luat dnsul si a murit de tot. Faza cu raiz0 , daca nu ii invatam noi cum se folosea, nu aveau nici 5 playeri pe platforma fara sa boosteze redirecte.
cum zicea si david inainte sa plecam ne-ati furat cu trakerUL si dupa ne-am mutat la 0ping era si de asteptat. tu ai zis cu gura ta acum "platforma lui avea dropuri foarte multe" din care nu mai puteam tine nici are plin serios.. inainte tineam cu platforma 3 sv plinde si dupa ce ati pus mana pe trakerUL nici arena nu statea numa in 20.25/32 si celelante 2 sv max 10/32 rezulta tigani ordinari
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 9 guests