CsBlackZone/WEBCS TEPARI : Stefan / Legend

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
cossymex
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 09 Nov 2012, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

16 Mar 2014, 23:06

tu vrei sa ma enervezi sau ce? Ti-am dovedit ca nu facea nimic ala , pentru ca aveai redirect pe 0 si nu iti ia fisietele din precache, intreaba pe oricine daca nu stii sa recunosti adevarul. Stiu ca vrei sa ne faci tepari, pe motiv de nimic si dovedit ca nu am facut asa ceva. Eu zic sa te lasi ca nu iti merge.
editat:
regula nr.7b
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
RoyalServer 2
User avatar
LEGEND_
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1151
Joined: 19 Aug 2012, 21:23
Detinator Steam: Da
CS Status: Cap
SteamID: legend_hbi
Reputatie: Fost manager arena.extreamcs.com
Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Location: Satu-Mare
Has thanked: 29 times
Been thanked: 23 times
Contact:

17 Mar 2014, 12:49

Sa zicem ca zici adevarult " ca nu il ia la dowloand pentru ca aveam red de la 0 intrebarea mea este !

Dc lati mai pus pe platforma mea daca voi stiati ca nu il ea ? ( din pacate intrebarea mea e gandita cu cap. rezulta tepari !)
cossymex
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 09 Nov 2012, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

17 Mar 2014, 13:32

am mai zis , fara sa vrem am pus pe cele 2 platforma ale noastre si am pus pe toate care erau fara sa ne dam seama , am zis si atunci ca a fost greseala noastra , dar asta nu inseamma ca am furat ceva , ti-am si demonstrat ca nu am furat nimic.
editat:
regula nr.7b
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
User avatar
david17sm
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1051
Joined: 03 Jul 2011, 13:48
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Satu Mare
Has thanked: 32 times
Been thanked: 136 times
Contact:

17 Mar 2014, 16:44

Si platforma noastra cum a ramas goala cand eram in ruls?
cossymex
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 09 Nov 2012, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

17 Mar 2014, 16:53

nu era goala , intreaba-l pe legend , a ramas goala dupa ce a plecat si i-am luat dnsul in primul rand. In al2lea rand pentru ca nu se mai gaseau servere sa le spargi cu raizo ca inainte, intreaba-l pe legend cand l-am invatat cate servere spargea , cel putin 10 pe zi.
editat:
regula nr.7b
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
User avatar
Te-am_prins
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1227
Joined: 25 Jan 2014, 16:32
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: 89.40.233.130
SteamID: Fix pe asta il stiu
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (7 luni)
1 avertisment scos (-2 luni club)
-1 warn (anti-tepari shop)
Location: Bucuresti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 90 times
Contact:

17 Mar 2014, 16:56

cossymex wrote:nu era goala , intreaba-l pe legend , a ramas goala dupa ce a plecat si i-am luat dnsul in primul rand. In al2lea rand pentru ca nu se mai gaseau servere sa le spargi cu raizo ca inainte, intreaba-l pe legend cand l-am invatat cate servere spargea , cel putin 10 pe zi.
hai gata terminati,aduceti subiecte vechi iar la iveala.
sa inteles ca stefan si legend sunt tepari ce mai vreti ? a inteles lumea.
postati si voi ceva nou,eu ma chinui sa alflu noutati iar voi deschideti subiecte vechi.
Image
Moderatorul anului 2k17 in actiune
Image
cossymex
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 09 Nov 2012, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

17 Mar 2014, 17:05

ei au zis de noi ca dam tepe , i-am dovedit ca nu este adevarat , nu am dat niciodata si nici nu voi da. Puteti da TC. Multumesc!
editat:
regula nr.7b
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
User avatar
david17sm
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1051
Joined: 03 Jul 2011, 13:48
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Satu Mare
Has thanked: 32 times
Been thanked: 136 times
Contact:

17 Mar 2014, 17:37

Te-am_prins wrote: hai gata terminati,aduceti subiecte vechi iar la iveala.
sa inteles ca stefan si legend sunt tepari ce mai vreti ? a inteles lumea.
postati si voi ceva nou,eu ma chinui sa alflu noutati iar voi deschideti subiecte vechi.
Afla noutati din viata reala, nu despre CS.
Laur eXtream wrote:8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
User avatar
LEGEND_
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1151
Joined: 19 Aug 2012, 21:23
Detinator Steam: Da
CS Status: Cap
SteamID: legend_hbi
Reputatie: Fost manager arena.extreamcs.com
Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Location: Satu-Mare
Has thanked: 29 times
Been thanked: 23 times
Contact:

17 Mar 2014, 20:09

cossymex wrote:ei au zis de noi ca dam tepe , i-am dovedit ca nu este adevarat , nu am dat niciodata si nici nu voi da. Puteti da TC. Multumesc!
ce face.. platforma mea nu mai tinea 3 sv pline cand eram.. in ruls / si dupa o saptamana de la furt m-am mutat "si alta scuza nu ai putut spune.. cica am pus gin gresala numa pe platforme da care erau pe toate serverele tale.. cs / rune/ master ect mai vrei sati spun ? asa ca nu o tine "ca din greseala ca esti jalnic."

Rezultat = Ruls TEPARI
cossymex
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 09 Nov 2012, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

17 Mar 2014, 20:27

nu ducea pe niciun server de la mine platforma ta , doar ale mele :)) acuma vrei sa o intorci? :)) nu ma poti face pe mine tepar pe niciun motiv, auzi pana acuma era cu trackerui si acuma imi zici ca ducea pe serverele mele ? :)) cat de incapabil poti fi , nici sa recunosti adevarul nu iti place, problema a fost doar trackerui nu platforma ta , asa ca mai bine lasa-te de jignire asupra noastra, dupa cum ai spus mai sus , spui de ciuda ca ai piedut tot , si fara boost nu ai nici 15 playeri. Tu te dadeai mare vai doamme mi-am luat mai bine de jumate din dropuri , uite ca ti-am luat atunci dnsul si ai vazut ce inseamna sa fietoate dropurile pe un dns. Radeai de noi , uite acum rad eu de tine pentru ca nu stii sa recunosti, iar mai nou vai doamne RULS tepari :)). Stiu ca vrei sa ne faci rau , TOTI vor dar asta e rezistam. Cand o sa vina o persoana aici sau oriunde sa imi faca reclamatie ca sunt tepar atunci sa imi spui, nu acum cand nu stii sa recunosti.
editat:
regula nr.7b
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
User avatar
LEGEND_
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1151
Joined: 19 Aug 2012, 21:23
Detinator Steam: Da
CS Status: Cap
SteamID: legend_hbi
Reputatie: Fost manager arena.extreamcs.com
Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Location: Satu-Mare
Has thanked: 29 times
Been thanked: 23 times
Contact:

17 Mar 2014, 22:29

nu am zis ca platf duce pe serverele tale.. tu ai zis ca ai pus trakerUL doar pe platform... dar pe langa ai pus si pe CS /Rune/MASTER iti mai zis.( la asta m-am referit ) asa ca guritza
cossymex
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 18
Joined: 09 Nov 2012, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

17 Mar 2014, 23:54

ce sa pun pe cs/master/rune , nu inteleg... te referi la trackerui? ca am pus pe acele servere? te inseli nu am pus pe ele.
editat:
regula nr.7b
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 33 guests