abordare fete - discutii

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6269
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 182 times
Been thanked: 792 times
Contact:

23 Mar 2014, 12:25

NisQ wrote:Daca iti place de o fata, cum te bagi in seama cu ea, ce faci si cum te comporti ?

Ia sa vedem cati macho sunt pe aici. (glumele si posturile offtopic se vor sanctiona cu warn)
Daca fata e primitiva, ceea ce majoritatea fetelor chiar sunt, trebuie sa o abordezi dintr-o pozitie dominanta, superioara ei, sa obtii controlul asupra ei si mai departe sarut, atingeri, sex.
Asta functioneaza daca ai un corp ce o poate domina, fara complexe fizice.
Proprietatile fizice o impresioneaza: costum, barbati puternici in jur, masini de viteza, etc.

Daca fata e mai evoluata, va fi interesata de cine esti tu, ce viata ai, ce gandesti, ce crezi si va functiona pe gesturi simple, nu e nevoie sa o domini, dar e bine sa vada ca poti fi capabil de a conduce. Pe zona asta e bine sa fii glumet, prietenos, de gasca, etc.
Proprietatile spirituale o intereseaza: charisma, increderea de sine, creativitatea, etc.
User avatar
COLBYLICIOUS
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8139
Joined: 13 Oct 2012, 09:36
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu mă ocup
SteamID: /id/COLBYLICIOUS
Reputatie: Fost administrator
eXtream Security
Fost Intermediar Steam
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Administratorul anului 2018
Location: Brașov
Discord: @colbylicious
Has thanked: 245 times
Been thanked: 310 times
Contact:

23 Mar 2014, 12:31

Laur eXtream wrote:
NisQ wrote:Daca iti place de o fata, cum te bagi in seama cu ea, ce faci si cum te comporti ?

Ia sa vedem cati macho sunt pe aici. (glumele si posturile offtopic se vor sanctiona cu warn)
Daca fata e primitiva, ceea ce majoritatea fetelor chiar sunt, trebuie sa o abordezi dintr-o pozitie dominanta, superioara ei, sa obtii controlul asupra ei si mai departe sarut, atingeri, sex.
Asta functioneaza daca ai un corp ce o poate domina, fara complexe fizice.
Proprietatile fizice o impresioneaza: costum, barbati puternici in jur, masini de viteza, etc.
Bine punctat.
User avatar
OnuKa
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 886
Joined: 09 Mar 2014, 18:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Tg-Jiu
Has thanked: 15 times
Been thanked: 8 times

23 Mar 2014, 12:45

Daca fata e primitiva, ceea ce majoritatea fetelor chiar sunt, trebuie sa o abordezi dintr-o pozitie dominanta, superioara ei, sa obtii controlul asupra ei si mai departe sarut, atingeri, sex.
Asta functioneaza daca ai un corp ce o poate domina, fara complexe fizice.
Proprietatile fizice o impresioneaza: costum, barbati puternici in jur, masini de viteza, etc.

Daca fata e mai evoluata, va fi interesata de cine esti tu, ce viata ai, ce gandesti, ce crezi si va functiona pe gesturi simple, nu e nevoie sa o domini, dar e bine sa vada ca poti fi capabil de a conduce. Pe zona asta e bine sa fii glumet, prietenos, de gasca, etc.
Proprietatile spirituale o intereseaza: charisma, increderea de sine, creativitatea, etc.
Mihai Eminescu :))) , asta chiar este un sfat bun ;)
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6269
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 182 times
Been thanked: 792 times
Contact:

23 Mar 2014, 12:52

Ceea ce numesti tu Mihai Eminescu, e defapt stiinta. Sunt f cunoscute motivele pentru care o femeie sta cu un barbat si reciproc.
O sa scriu o carte pe viitor strict despre asta ca oamenii nu par a intelege deloc cum merge treaba, insa acum nu-mi permite timpul.
AcoreX
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1380
Joined: 05 Sep 2007, 11:54
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: vulturas92
Has thanked: 239 times
Been thanked: 123 times

23 Mar 2014, 13:43

Laur eXtream wrote:Ceea ce numesti tu Mihai Eminescu, e defapt stiinta. Sunt f cunoscute motivele pentru care o femeie sta cu un barbat si reciproc.
O sa scriu o carte pe viitor strict despre asta ca oamenii nu par a intelege deloc cum merge treaba, insa acum nu-mi permite timpul.
Zise el, atot-cunoscatorul 8-> ! Fa o versiune online - free cu 20 de pagini sa stiu daca e bun de ceva.
User avatar
lisback
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 50
Joined: 20 Mar 2014, 20:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Gamer
Detinator server CS: NU
SteamID: majestick109
Location: Los Angeles
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time
Contact:

23 Mar 2014, 13:47

Vai, Laur, vorbesti de fete....dar tu inca te culci cu ma-ta.
On: Fii tu insati, nimic mai mult.
Last edited by Laur eXtream on 23 Mar 2014, 16:17, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit un avertisment pentru limbaj.
You can be the best, but in my face you're an idiot. Be careful next time!
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6269
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 182 times
Been thanked: 792 times
Contact:

23 Mar 2014, 16:18

AcoreX wrote:Zise el, atot-cunoscatorul 8-> ! Fa o versiune online - free cu 20 de pagini sa stiu daca e bun de ceva.
Am studiat psihologia sexelor multi ani de zile, si inca o fac si in ziua de azi. Totodata am fost si trainer pe seductie.
In prezent ma ocup cu altceva, dar cunostintele mi-au ramas active.
Devii atot-cunoscator daca studiezi intens. O poti face si tu daca doresti.
User avatar
NisQ
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4070
Joined: 26 May 2011, 01:52
Detinator Steam: Da
CS Status: 4k hours and still countin'
Detinator server CS: GG.FRAGWAY.COM
SteamID: nisq4vibe
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: LONDON U.K
Has thanked: 29 times
Been thanked: 75 times
Contact:

23 Mar 2014, 16:23

AcoreX wrote:
Laur eXtream wrote:Ceea ce numesti tu Mihai Eminescu, e defapt stiinta. Sunt f cunoscute motivele pentru care o femeie sta cu un barbat si reciproc.
O sa scriu o carte pe viitor strict despre asta ca oamenii nu par a intelege deloc cum merge treaba, insa acum nu-mi permite timpul.
Zise el, atot-cunoscatorul 8-> ! Fa o versiune online - free cu 20 de pagini sa stiu daca e bun de ceva.
De ce sa faca free ma ? Pentru cine, pentru piz*e ca tine ? Mergi si studiaza si pe urma pune in practica sa vezi daca functioneaza.
Workin' on my sheet - https://dreambabes.co.uk/
User avatar
vAc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3118
Joined: 10 Apr 2011, 20:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 229 times
Been thanked: 227 times

23 Mar 2014, 16:30

NisQ wrote:
AcoreX wrote:
Laur eXtream wrote:Ceea ce numesti tu Mihai Eminescu, e defapt stiinta. Sunt f cunoscute motivele pentru care o femeie sta cu un barbat si reciproc.
O sa scriu o carte pe viitor strict despre asta ca oamenii nu par a intelege deloc cum merge treaba, insa acum nu-mi permite timpul.
Zise el, atot-cunoscatorul 8-> ! Fa o versiune online - free cu 20 de pagini sa stiu daca e bun de ceva.
De ce sa faca free ma ? Pentru cine, pentru piz*e ca tine ? Mergi si studiaza si pe urma pune in practica sa vezi daca functioneaza.
Din ce vad eu aici nu el e *****, ci tu, ca doar "NisQ" a creat un topic pentru sfaturi @fete.
User avatar
HuaN
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 324
Joined: 23 Oct 2012, 20:14
Detinator Steam: Da
Has thanked: 34 times
Been thanked: 40 times

23 Mar 2014, 16:51

Cand va aud cu scuzele voastre penibile "tre sa aii banii" si deastea.. inseamna ca voi nu ati iesit din casa sa cunoasteti lumea :)) nu ma dau vreun gigolo dar asa e.. normal daca esti vreun pampalau deala care nu poate scoate nici 2 vorbe pe gura ca tremura tot ca o ... tre sa fii dezghetat cand vorbesti cu o fata sa nu fii timid sa o faci sa rada chesti simple... dar daca tu esti cum am spus mai inainte cum sa te bage in seama fata? normal ca nu ai nici o sansa
Citeste regulamentul. Data viitoare iei warn. ma si daca nu vreau?
User avatar
NisQ
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4070
Joined: 26 May 2011, 01:52
Detinator Steam: Da
CS Status: 4k hours and still countin'
Detinator server CS: GG.FRAGWAY.COM
SteamID: nisq4vibe
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: LONDON U.K
Has thanked: 29 times
Been thanked: 75 times
Contact:

23 Mar 2014, 17:04

vAc wrote:
NisQ wrote:
AcoreX wrote:
Zise el, atot-cunoscatorul 8-> ! Fa o versiune online - free cu 20 de pagini sa stiu daca e bun de ceva.
De ce sa faca free ma ? Pentru cine, pentru piz*e ca tine ? Mergi si studiaza si pe urma pune in practica sa vezi daca functioneaza.
Din ce vad eu aici nu el e *****, ci tu, ca doar "NisQ" a creat un topic pentru sfaturi @fete.

Daca tu esti cretin, nu e problema mea. Nu am cerut sfat pentru mine, pun pariu ca pot 'combina' mai multe fetele cu capul pe umeri decat poti tu pustoaice de 15 ani. Era un topic general / informational.
Workin' on my sheet - https://dreambabes.co.uk/
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

23 Mar 2014, 20:14

Femeia nu poate si explicata moral/stiintific/filozofic se incearca asta de la inceputul evolutiei umane fara rezultat. Trebuie s-o bagi in pat si atat...lasati teoriile de rahat si bagati pe foc ca o sa va treziti la o varsta cand nu o sa va mai ramana decat un aparat de pisat :))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information