[ ATENTIE ] Matei Irinel tepar [DOVEZI]

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
Bm1
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 59
Joined: 23 Oct 2013, 14:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 12 times
Been thanked: 1 time
Contact:

08 Apr 2014, 16:50

Dumnezeu wrote:
Dumnezeu wrote:
GamingWorld wrote:Dumnezeu

Code: Select all

Membru din: 28 Noi 2013 00:27
Mesaje: 159
159 mesaje, zeci de tranzactii? N-am facut eu zeci dar minte tu ..

Tepar si atat :)
Madross,Alexey,Glorious,Ech0,Dann,Tweeky sau ceva de genu,kamazz,tuhants,walle,MAD,s0d si alti care nu mii amintesc momentan, nu mai manca bors daca nu stii :-j si nimeni nu s-a plans de teapa in afara de acest copil care in continuare tine ca vrea bani dupa ce eu am depus munca acolo.

A,daca mergi la magazin si cumperi cartofi,iti da bani inapoi dupa ce i-ai folosit?Minte de om..
Esti chior GamingWorld nu?
Shhh ca tot un teparus ramai !
Mai bine lasate de extreamsheet si dute si munceste !
Nu am semnatura, de ce intrebi ?
RoyalServer
User avatar
Dumnezeu
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 732
Joined: 27 Nov 2013, 23:27
Detinator Steam: Da
Has thanked: 26 times
Been thanked: 8 times

08 Apr 2014, 17:40

Du-te * ; lasa-te * gramatica copil mic :-j

Nu am dat vreo teapa asa ca jet , te bagi tu in toate topicurile ca musca in c*ru calului.
PR & SOCIAL MEDIA MANAGER :)
Bm1
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 59
Joined: 23 Oct 2013, 14:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 12 times
Been thanked: 1 time
Contact:

08 Apr 2014, 19:20

Dumnezeu wrote:Du-te * ; lasa-te * gramatica copil mic :-j

Nu am dat vreo teapa asa ca jet , te bagi tu in toate topicurile ca musca in c*ru calului.
Taci dq ca dovezile spun totul !
Tepar infect ce esti, dai bani inapoi foame-n gat ce esti !
Nu am semnatura, de ce intrebi ?
User avatar
Dumnezeu
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 732
Joined: 27 Nov 2013, 23:27
Detinator Steam: Da
Has thanked: 26 times
Been thanked: 8 times

08 Apr 2014, 22:38

pifstar wrote:Revin maine cand ajung acasa cu teapa primita acum 3-4 luni de la acest Matei Irinel , ii dadusem imprumut 8 euro paypal si mi-a promis ca mi da a 2 zi si de atunci nu a mai intrat pe mess , am poze de pe mess cu totul revin maine cum am spus !
Nu are rost,tie chiar ti-am dat teapa,si sunt mandru ca mi-am recuperat 8 euro din cei 30 cu care m-ai tepuit cu acel GM de sa:mp si daca mergem si pe sa:mp si pe GTA-MP vor zice lafel :-j tu marele scripter mi-ai dat un GM amarat ca peste putin timp sa aud ca era pe net si mi-am luat teapa cu 30 euro orange nu?

Stai chill pe tine te-am ars ca si tu m-ai ars pe mine,dar pe restul nu am ars pe nimeni ca sunt oameni cu bun simt.
PR & SOCIAL MEDIA MANAGER :)
User avatar
# xNeTu =DD
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 301
Joined: 01 Dec 2013, 01:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Supravieţuesc.
Has thanked: 16 times
Been thanked: 12 times

08 Apr 2014, 22:52

Dumnezeu wrote:
pifstar wrote:Revin maine cand ajung acasa cu teapa primita acum 3-4 luni de la acest Matei Irinel , ii dadusem imprumut 8 euro paypal si mi-a promis ca mi da a 2 zi si de atunci nu a mai intrat pe mess , am poze de pe mess cu totul revin maine cum am spus !
Nu are rost,tie chiar ti-am dat teapa,si sunt mandru ca mi-am recuperat 8 euro din cei 30 cu care m-ai tepuit cu acel GM de sa:mp si daca mergem si pe sa:mp si pe GTA-MP vor zice lafel :-j tu marele scripter mi-ai dat un GM amarat ca peste putin timp sa aud ca era pe net si mi-am luat teapa cu 30 euro orange nu?

Stai chill pe tine te-am ars ca si tu m-ai ars pe mine,dar pe restul nu am ars pe nimeni ca sunt oameni cu bun simt.
Bree pana la urma se posteaza si cate-va printscreenuri ? daca nu sa se inchida topicul
Bm1
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 59
Joined: 23 Oct 2013, 14:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 12 times
Been thanked: 1 time
Contact:

08 Apr 2014, 23:59

Dumnezeu wrote:
pifstar wrote:Revin maine cand ajung acasa cu teapa primita acum 3-4 luni de la acest Matei Irinel , ii dadusem imprumut 8 euro paypal si mi-a promis ca mi da a 2 zi si de atunci nu a mai intrat pe mess , am poze de pe mess cu totul revin maine cum am spus !
Nu are rost,tie chiar ti-am dat teapa,si sunt mandru ca mi-am recuperat 8 euro din cei 30 cu care m-ai tepuit cu acel GM de sa:mp si daca mergem si pe sa:mp si pe GTA-MP vor zice lafel :-j tu marele scripter mi-ai dat un GM amarat ca peste putin timp sa aud ca era pe net si mi-am luat teapa cu 30 euro orange nu?

Stai chill pe tine te-am ars ca si tu m-ai ars pe mine,dar pe restul nu am ars pe nimeni ca sunt oameni cu bun simt.
Deci vezi irimus tot un infect tepar jegos esti !
Poti sa zbori de pe aici tepare !!!
Nu am semnatura, de ce intrebi ?
User avatar
Dumnezeu
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 732
Joined: 27 Nov 2013, 23:27
Detinator Steam: Da
Has thanked: 26 times
Been thanked: 8 times

09 Apr 2014, 13:40

Posteaza dovezi ca voi cauta si eu in vechea arhiva si sa vedem , cica daca dai ceva free de pe net pe 30 euro nu e teapa nu?Hai frate ma lasi? Takehost?Loc mare?WOW usor nenea ai si tu niste blade-uri si gata detii dedicate?Mai ai pana sa ajungi ca si krond zeroping sau chiar si amaratul de gazduirejocuri te face cu ochii inchisi sau chiar si hostprofil e mai bun.Nu dai tepe cu takehost decat inseli lumea,era un topic la security zone despre tine si firma ta care defapt nu e a ta e a fratelui tau.

# Un site calumea nu stii sa faci si oferi webdesign?Ce fel vine asta?

# Explica pe aceasta cale ce fel de SEO vinzi tu?Macar stii ca seo se face in timp si nu cum faceti voi probabil livrati vizite fake sau in cel mai bun caz adf.ly
PR & SOCIAL MEDIA MANAGER :)
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

09 Apr 2014, 20:18

pifstar wrote:
Dumnezeu wrote:
pifstar wrote:Revin maine cand ajung acasa cu teapa primita acum 3-4 luni de la acest Matei Irinel , ii dadusem imprumut 8 euro paypal si mi-a promis ca mi da a 2 zi si de atunci nu a mai intrat pe mess , am poze de pe mess cu totul revin maine cum am spus !
Nu are rost,tie chiar ti-am dat teapa,si sunt mandru ca mi-am recuperat 8 euro din cei 30 cu care m-ai tepuit cu acel GM de sa:mp si daca mergem si pe sa:mp si pe GTA-MP vor zice lafel :-j tu marele scripter mi-ai dat un GM amarat ca peste putin timp sa aud ca era pe net si mi-am luat teapa cu 30 euro orange nu?

Stai chill pe tine te-am ars ca si tu m-ai ars pe mine,dar pe restul nu am ars pe nimeni ca sunt oameni cu bun simt.

Eu tie nu ti-am dat nici o teapa sau altcuiva, n-am dat niciodata la nimeni crezi daca dadeam tepe mai aveam in prezent takehost care are un loc foarte mare ca hosting. Crezi ca mai cumpara lumea de la mine daca eram un tepar cum spui tu care ceri de la oameni bani , sa fim seriosi... Cei de pe GTA-MP au avut atunci ceva cu mine deoarece am detinut SA-MP.RO timp de 7-9 luni si il ridicasem foarte mult si stie foarte bine cat timp am fost eu ca administrator era pe 1 loc in Romania ca forum de SA-MP iar acum e GTA-MP deoarece am plecat de acolo. Normal ca a existat o concurenta intre SA-MP.RO SI GTA-MP.RO (in preznet nu mai am nimic cu ei si nici ei cu mine , nici nu subiect nu a mai fost pe seama mea la dansi)
piftel insusi Laurentiu, administratorul acestui forum spune ca l-ai tepuit mai demult cu ceva legat de samp nu mai stiu dar promit sa caut cand o sa am timp.Ai avut si alt nume aici, nici pe ala nu`l mai stiu sunt prea batran pentru cei 17 ani ai tai.Dar voi cauta si voi pune link.
User avatar
Dumnezeu
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 732
Joined: 27 Nov 2013, 23:27
Detinator Steam: Da
Has thanked: 26 times
Been thanked: 8 times

09 Apr 2014, 20:51

BuBu il chema :-j
PR & SOCIAL MEDIA MANAGER :)
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

09 Apr 2014, 20:53

Dumnezeu wrote:BuBu il chema :-j
Asa Doamne, bv.Asa ca gura mica piftel ca esti numai pe furat si cersit.Lumea e mica.
User avatar
# xNeTu =DD
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 301
Joined: 01 Dec 2013, 01:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Supravieţuesc.
Has thanked: 16 times
Been thanked: 12 times

09 Apr 2014, 20:54

Sona wrote:
Dumnezeu wrote:BuBu il chema :-j
Asa Doamne, bv.Asa ca gura mica piftel ca esti numai pe furat si cersit.Lumea e mica.
Nu il cheama 'piftel' sau 'piftea' ci pifstars ;))
User avatar
Fantasy1
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4836
Joined: 05 Jul 2012, 01:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 Mar)
Utilizator neserios (TEPAR!)
Has thanked: 278 times
Been thanked: 217 times
Contact:

22 Jul 2014, 20:41

Am ridicat aces topic sa tineti minte ca este un tepar , a vorbit cu unii moderatori sa stearga topicu , nu dau nume.

A dat bacu , deci are mai mult timp liber , aveti grija.

Nu va implicati in nici-o afacere cu el , bafta baieti.

Nume utilizator: Dumnezeu , si altele vb cu administratorii dupa extreamcs sa caute conturile dupa ip lui.
CLICK AICI pentru FORUM
- Un Forum Care Nu Poate Fi Spart -
- Un Forum Care Nu Modifica Topicurile Cu Tepari -
- Vrei Indexare In Google? Posteaza Tzeparii La Noi -

- Daca ai nevoie sa te ajut cu un addons/plugin etc se plateste, nu ajut cu nimic pe GRATIS -
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 14 guests