Domenii

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

09 Apr 2014, 14:19

ZeT^ wrote:
# Kerosen. wrote:
ZeT^ wrote:
Pe banii alora amice.. :)
Daca deschizi gura ,deschide-o pana la capat si zi tot nu mai face fite dastea ca tu sti nu stiu ce..
Eu incerc sa va avertizez. Domeniile pe are le "cumpara" el, nu sun pe numele lui, banii lui, datele lui, ci pe al alora. Ce vreau sa spun este ca va dati singuri teapa. Omul le ia cu 0 euro si voi dati banii pe ele. Nu este ok, mai ales ca nu aveti nicio garantie.
Nu il mai pupati atata in *** cu gandul ca veti primii un domeniu gratis :)

Inca ceva: Cat de 0 la cap sa fii sa nu iti dai seama ca el nu le cumpara cu banii lui. E fiul lui Tantareanu sa le cumpere si sa le dea gratis?
Eu va atrag doar atentia.. Stiu oameni care au facut acelasi lucru si s-au ales cu cateva luni de parnaie :)
Ba omule cred ca esti batut in cap , EL VINDE , DECI EU DAU BANI PE EL , tu ce *** zici acolo pe gratis ? Datele ? Datele sunt toate pe emailu meu , numele meu , tot , altceva ce mai vrei ?
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
RoyalServer
User avatar
claudiu25
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3282
Joined: 18 Dec 2010, 22:43
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: nu detin
SteamID: nu am
Has thanked: 98 times
Been thanked: 420 times
Contact:

09 Apr 2014, 14:19

Ce drept, sincer sa fiu, ai dreptate intr-un fel, nu le cumpar din banii mei.
Am facut o afacere cu cineva si mi-au iesit niste bani pe care ii pot folosi in Aplus, cum nu ii pot transforma pur si simplu in bani reali, incerc sa mai vand cateva din ele... in rest, le dau gratis, nu sunt chiar asa fomist cum este jumatate din acest forum, si bineinteles ca nu stau intr-un domeniu .com.

Eu consider ca am dat deja destule explicatii cand nici macar nu ar fi trebuit sa iti dau macar putina atentie, tinand cont ca eu macar ajut si contribui cu ceva pe acest forum, pe cand tu doar stii sa dai cu gura in stanga si in dreapta.

PS: dDow, lasa omul in pace, nu vrea sa inteleaga.

O seara buna!
Last edited by #Vali on 09 Apr 2014, 14:21, edited 1 time in total.
Reason: E ziua 8-|
Aşa cum pot renunţa la fumat pentru că nu fumez,
Nu pot să renunţ la scris pentru că nu am talent.


- Marin Sorescu
User avatar
ExpertuL*
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 168
Joined: 09 Nov 2013, 22:14
Detinator Steam: Da
CS Status: I'M King...
SteamID: Care din ele ?
Location: Romania
Has thanked: 20 times
Been thanked: 6 times
Contact:

09 Apr 2014, 14:22

Claudiu25 , el a ajutat pe cineva si a primit o suma de bani intr-un cont . , In plus el nu este tepar ca altii , el da si gratis domenii , dupa ce ca va ajutat mai faceti si figuri .. :)
Caut Sponsorizare Webhost Add Y!M: clau_skill99
User avatar
ZeT^
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3447
Joined: 10 Oct 2012, 19:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Bun
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Sibiu
Has thanked: 192 times
Been thanked: 162 times
Contact:

09 Apr 2014, 14:25

ExpertuL* wrote:Claudiu25 , el a ajutat pe cineva si a primit o suma de bani intr-un cont . , In plus el nu este tepar ca altii , el da si gratis domenii , dupa ce ca va ajutat mai faceti si figuri .. :)
Pe mine nu ma ajutat, nu cer ajutor de la nimeni, spun adevarul gol golut.

Fa si tu un prin screen cu banii din contul tau, datele contului sa vedem :) atunci o sa te las in pace pe veci.
Inca ceva.. am verificat un domeniu pe care l-ai dat. Iti este rusine sa folosesti datele tale personale si tara Romania? De ce folosesti America?
User avatar
claudiu25
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3282
Joined: 18 Dec 2010, 22:43
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: nu detin
SteamID: nu am
Has thanked: 98 times
Been thanked: 420 times
Contact:

09 Apr 2014, 14:28

ZeT^ wrote:
ExpertuL* wrote:Claudiu25 , el a ajutat pe cineva si a primit o suma de bani intr-un cont . , In plus el nu este tepar ca altii , el da si gratis domenii , dupa ce ca va ajutat mai faceti si figuri .. :)
Pe mine nu ma ajutat, nu cer ajutor de la nimeni, spun adevarul gol golut.

Fa si tu un prin screen cu banii din contul tau, datele contului sa vedem :) atunci o sa te las in pace pe veci.
Inca ceva.. am verificat un domeniu pe care l-ai dat. Iti este rusine sa folosesti datele tale personale si tara Romania? De ce folosesti America?
Ba omule, intreaba pe oricine vrei tu care a primit domeniu de la mine gratuit, pe ce tara a fost inregistrat, Romania sau America.

Tocmai asta e faza, daca nu ai primiti niciun domeniu de la mine pana acum, de ce iti permiti sa te bagi ca musca in lapte si sa iti dai cu parerea? ( ps: e o intrebare retorica, n-am nevoie de raspunsul tau umil )

Deja e prea mult off-topic, rog un moderator sa stearga toate postarile care au fost inutile sau pur si simplu sa inchida threadul.

Ultima mea postare aici, salut!
Aşa cum pot renunţa la fumat pentru că nu fumez,
Nu pot să renunţ la scris pentru că nu am talent.


- Marin Sorescu
User avatar
ZeT^
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3447
Joined: 10 Oct 2012, 19:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Bun
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Sibiu
Has thanked: 192 times
Been thanked: 162 times
Contact:

09 Apr 2014, 14:32

Va las imaginea sa vedeti cu totii cum el declara ca foloseste metoda "carding" adica ia carduri visa, master de pe un site si cumpara domeniile.

Image
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

09 Apr 2014, 20:22

Ce e gratis in domeniul asta nu inseamna ca o sa fie si bun, mai discutam peste cateva luni.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 420 guests