Vicepremierul rus Rogozin ameninta Romania

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
david17sm
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1051
Joined: 03 Jul 2011, 13:48
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Satu Mare
Has thanked: 32 times
Been thanked: 136 times
Contact:

12 May 2014, 22:34

Si Babescu il ia 'peste picior' pe Rogozin cu vodka lui, deparca el e mare betiv o.O

cum era la protv:
5,4 mil au votat sa fie presedinte
7,1 mil au votat demisia lui.
RoyalServer 2
User avatar
KEDS
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 122
Joined: 24 Mar 2014, 01:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times
Contact:

13 May 2014, 02:20

NU DATI WARN PENTRU CE O SA ZIC !



DECI SA=MI BAG .... VENEAM ODATA DE LA LAUTARI CU NISTE TOVARASI , SI MA JUR CA IN TIMP CE NE DUCEAM LA MASINI ( PARCATE CAM LA 500M ) , MAAA JUR CA AU TRECUT VRE-O 5 TIRURI ,INSOTITE DE POLITISTI , CARE TRANSPORTAU NISTE CORPURI IMENSE ( ERAU ACOPERITE ) AM CITIT A DOUA ZII CUM CA AR FI FOOST nu stiu CE PANA MEA (NIMIC PERICULOS , CEVA DE SONDE) UNUL DINTRE TOVARASII MEI PUTIN LUAT IN FREZA SA URCAT PE O REMORCA SAU CE **** MEA ERA DINTRE ALEA (PEN ULTIMA) SI AM VAZUT CLAAR , FOAARTE CLAR CA ARATA CEVA A RACHETA DIN SPATE ( SI CREDETI-MA NU ERAM BEAT SAU PILIT **** MEA , CA NU ERAM SINGUR ,...DACA INTELEGETI).


EU AM CREZUT INITIAL CA SUNT EU PROST SI NEBUN , DAR CUM AM CITIT NU MAI STIU PE UNDE DESPRE UN TRANSPORT NATO SAU *** ...HABAR NU AM CUM AM DAT DE ELE ... CAUTAM CEVA DE MUSONI SI MOARTEA LUI EMINESCU CU CEANURA ...

IDEEA ESTE CA , DACA NE CERTAM CU RUSIA , S-AU DUS PE **** GAZELE :)) , BENZINA ... DECI NU CRED CA RISCA NIMENI NIMIC ...PENTRU CE ?
User avatar
mcristian
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1418
Joined: 30 Jul 2012, 20:24
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Has thanked: 240 times
Been thanked: 59 times

13 May 2014, 04:30

KEDS wrote:NU DATI WARN PENTRU CE O SA ZIC !



DECI SA=MI BAG .... VENEAM ODATA DE LA LAUTARI CU NISTE TOVARASI , SI MA JUR CA IN TIMP CE NE DUCEAM LA MASINI ( PARCATE CAM LA 500M ) , MAAA JUR CA AU TRECUT VRE-O 5 TIRURI ,INSOTITE DE POLITISTI , CARE TRANSPORTAU NISTE CORPURI IMENSE ( ERAU ACOPERITE ) AM CITIT A DOUA ZII CUM CA AR FI FOOST nu stiu CE PANA MEA (NIMIC PERICULOS , CEVA DE SONDE) UNUL DINTRE TOVARASII MEI PUTIN LUAT IN FREZA SA URCAT PE O REMORCA SAU CE **** MEA ERA DINTRE ALEA (PEN ULTIMA) SI AM VAZUT CLAAR , FOAARTE CLAR CA ARATA CEVA A RACHETA DIN SPATE ( SI CREDETI-MA NU ERAM BEAT SAU PILIT **** MEA , CA NU ERAM SINGUR ,...DACA INTELEGETI).


EU AM CREZUT INITIAL CA SUNT EU PROST SI NEBUN , DAR CUM AM CITIT NU MAI STIU PE UNDE DESPRE UN TRANSPORT NATO SAU *** ...HABAR NU AM CUM AM DAT DE ELE ... CAUTAM CEVA DE MUSONI SI MOARTEA LUI EMINESCU CU CEANURA ...

IDEEA ESTE CA , DACA NE CERTAM CU RUSIA , S-AU DUS PE **** GAZELE :)) , BENZINA ... DECI NU CRED CA RISCA NIMENI NIMIC ...PENTRU CE ?
Tu ai nevoie de mult aer , prea mult stat in casa te-a afectat rau de tot
exy wrote:Semifinalele si finala mica se vor juca maine (23.08).
Finala mica:

Code: Select all

tbd V tbd ora 22:00 bo3
exy wrote:
Specii. wrote:Frumos,in finala mica joaca tbd singur.
tbd = to be decided
Trebuie sa-ti traduc si to be decided ce inseamna ? :thinking:
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

13 May 2014, 09:33

KEDS wrote:NU DATI WARN PENTRU CE O SA ZIC !



DECI SA=MI BAG .... VENEAM ODATA DE LA LAUTARI CU NISTE TOVARASI , SI MA JUR CA IN TIMP CE NE DUCEAM LA MASINI ( PARCATE CAM LA 500M ) , MAAA JUR CA AU TRECUT VRE-O 5 TIRURI ,INSOTITE DE POLITISTI , CARE TRANSPORTAU NISTE CORPURI IMENSE ( ERAU ACOPERITE ) AM CITIT A DOUA ZII CUM CA AR FI FOOST nu stiu CE PANA MEA (NIMIC PERICULOS , CEVA DE SONDE) UNUL DINTRE TOVARASII MEI PUTIN LUAT IN FREZA SA URCAT PE O REMORCA SAU CE **** MEA ERA DINTRE ALEA (PEN ULTIMA) SI AM VAZUT CLAAR , FOAARTE CLAR CA ARATA CEVA A RACHETA DIN SPATE ( SI CREDETI-MA NU ERAM BEAT SAU PILIT **** MEA , CA NU ERAM SINGUR ,...DACA INTELEGETI).


EU AM CREZUT INITIAL CA SUNT EU PROST SI NEBUN , DAR CUM AM CITIT NU MAI STIU PE UNDE DESPRE UN TRANSPORT NATO SAU *** ...HABAR NU AM CUM AM DAT DE ELE ... CAUTAM CEVA DE MUSONI SI MOARTEA LUI EMINESCU CU CEANURA ...

IDEEA ESTE CA , DACA NE CERTAM CU RUSIA , S-AU DUS PE **** GAZELE :)) , BENZINA ... DECI NU CRED CA RISCA NIMENI NIMIC ...PENTRU CE ?

Asta fiind unde/cand ?
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

13 May 2014, 11:21

Din fericire, se pare ca au fost sterse mesajele premierului rus de pe blogul sau in ceea ce privesc romania. Nu stiu de ce si din ce motiv, dar asta e un semn bun!
User avatar
BRANDY #1
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3907
Joined: 24 Dec 2008, 08:32
Detinator Steam: Da
CS Status: lucky-competitions.com
Reputatie: Fost moderator
Location: Leicester, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 132 times

13 May 2014, 12:20

Din 3 iunie, rusii le vor taia gazele ucrainienilor. Probabil urmam noi si Republica Moldova, dar nu ma intereseaza, pentru ca depindem doar de 17% de gazele lor. De razboi cu noi nu se pune problema deocamdata, pentru ca sunt americanii aici. Saptamana viitoare am auzit ca vine vicepresedintele SUA, Joe Biden in Romania impreuna cu adjunctul CIA si seful Pentagonului.

Sa vedem ce o sa iasa.
Mergem înainte, că înainte era mai bine!
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

13 May 2014, 13:01

Pana la urma e vorba de interese si bani, nu o sa inchida rusii nici un gaz eventual il scumpesc. De ce sa pierzi cand poti castiga mai mult ? Si oricum Europa reprezinta o piata de desfacere mare pentru ei, acuma vor sa arate cat sunt de tari si ca nu depind de altii ceea ce nu este deloc adevarat iar rusii stiu bine asta.
User avatar
KEDS
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 122
Joined: 24 Mar 2014, 01:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times
Contact:

13 May 2014, 16:13

Mcristian

De ce comentezi daca nu ma cunosti :)))) poare tu la 15 ani stai in casa ,eu intru pe pc odata la 3 zile cand am timp mai mult stau pe telefon ....
Daca esti hater ciocul mic
Vlad -
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2680
Joined: 28 Jun 2012, 15:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Simplu., QUAZw
Has thanked: 68 times
Been thanked: 219 times

13 May 2014, 16:23

Laur eXtream wrote:Din fericire, se pare ca au fost sterse mesajele premierului rus de pe blogul sau in ceea ce privesc romania. Nu stiu de ce si din ce motiv, dar asta e un semn bun!
Ce te face sa crezi ca e un semn bun ? In caz ca vrea sa faca ceva, nu o sa mai posteze pe Twitter si astfel noi ne-am ars. Nu avem forta sa ne 'luptam' cu Rusia si nu cred ca foarte multi tari ar veni sa ne ajute intr-un eventual razboi. Rusia este foarte puternica, rusii nu iarta nimic.
pcgarage.ro - Vrei să primeşti o reducere SUBSTANŢIALĂ atunci când comanzi ceva de pe PCGARAGE ? Atunci poţi folosi acest cod: JQKYPA1X.
User avatar
Imperius
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 327
Joined: 02 Feb 2014, 13:50
Detinator Steam: Da
Location: Braila
Has thanked: 18 times
Been thanked: 6 times

13 May 2014, 16:48

QUAZw wrote:
Laur eXtream wrote:Din fericire, se pare ca au fost sterse mesajele premierului rus de pe blogul sau in ceea ce privesc romania. Nu stiu de ce si din ce motiv, dar asta e un semn bun!
Ce te face sa crezi ca e un semn bun ? In caz ca vrea sa faca ceva, nu o sa mai posteze pe Twitter si astfel noi ne-am ars. Nu avem forta sa ne 'luptam' cu Rusia si nu cred ca foarte multi tari ar veni sa ne ajute intr-un eventual razboi. Rusia este foarte puternica, rusii nu iarta nimic.
Daca Rusia ataca Romania inseamna ca ataca NATO deci o sa se implice si SUA + restu membrilor NATO. Intr-o situatie ca asta China v-a decide cine catiga prin decizia pe care o v-a luat, trecu cu rusi sau cu NATO sau ramane neutra.
Image
Haddaway
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 279
Joined: 04 Nov 2012, 23:28
Detinator Steam: Da
CS Status: cs.capytala.ro
Detinator server CS: cs.capytala.ro
SteamID: drunxstefan
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times
Contact:

13 May 2014, 17:10

Nu are Rusia tupeu sa atace ROmania stie prea bine cine suntem si ce putem face... Ceausescu a zis odata sa nu intre si nu lau bagat in seama si tancurile au fost facute praf.. acuma iarasi incearca ....

Ce face Gogozin asta.. e doar intimidare ;)

Asa cum Romanii ii urasc pe Americani asa si Rusii, ei se apara ca nu`i vor pe Americani la coasta lor.. Daca Ucraina intra in UE (unde is 2meleoane (milioane) de EVREI IN parlamentul european) Rusul stie bine ca ii sta Americanu la coaste si se apara..
***************************************************************************************
********************************* Gazduire web Profesionala **********************************
********************************* http://www.dynamicspace.ro ************************************
***************************************************************************************
User avatar
KAP2
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 180
Joined: 08 Jan 2014, 16:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 43 times
Been thanked: 13 times
Contact:

13 May 2014, 17:24

Haddaway wrote:Nu are Rusia tupeu sa atace ROmania stie prea bine cine suntem si ce putem face... Ceausescu a zis odata sa nu intre si nu lau bagat in seama si tancurile au fost facute praf.. acuma iarasi incearca ....

Ce face Gogozin asta.. e doar intimidare ;)

Asa cum Romanii ii urasc pe Americani asa si Rusii, ei se apara ca nu`i vor pe Americani la coasta lor.. Daca Ucraina intra in UE (unde is 2meleoane (milioane) de EVREI IN parlamentul european) Rusul stie bine ca ii sta Americanu la coaste si se apara..
din cate stiu multi evrei au plecat din Rusia in secolul xx si au migrat in alte tari precum germania; stalin era evreu de asemenea; nu ar putea fi un pretext sa ataci pe cineva doar pentru ca e evreu, dar tu defapt sa ai alt scop? cu ce il incalzeste pe putin daca aia sunt evrei sau nu, nu e vreun Hitler sau ceva ca sa ii pese de acest aspect.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot], Petal [Bot] and 430 guests