Daca o fata se schimba ? [rezolvat!]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

realtime
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1588
Joined: 05 Oct 2010, 15:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Punema la incercare.
Detinator server CS: Da
SteamID: SyNkRoNN
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator
Has thanked: 48 times
Been thanked: 87 times
Contact:

02 Jun 2014, 19:59

din cate spui tu, o schimbare ca asta are loc doar cand tipa se simte murdara,suta la suta a gresit fata de tine si a facut sex cu altcineva:)
My Steam Profile (from SteamDB)

  • Worth: $151 ($32 with sales)
  • Games owned: 22
  • Games not played: 18 (82%)
  • Hours on record: 1,603.0h
RoyalServer
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 6505
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

02 Jun 2014, 21:16

Deci practic raspunsurile lui LEVIS+ (chiar de nu il agreez si el l-a fel pe mine) si a lui realtime sunt cele mai probabile optiuni, am patit si eu la fel desi practic a dus la rupera totala a relatiei [la bagat pe ala ca dovada sa se scoata] dar nu are el nici o treaba, oricum nu se va mai rezolva nimic dar macar fii barbat stiu ca este greu dar e mai bine sa te doara decat sa te injosesti in ziua de astazi , crezi ca Ea nu s-a gandit inainte de a face acest pas ? NU mai ai nici o sansa daca o freci la cap dar daca o lasi in pace cine stie ce gaze va mai avea pe viitor...

Bafta!
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
User avatar
T.Daniel
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1222
Joined: 03 May 2009, 11:31
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior : XioNe
Fost moderator
Has thanked: 35 times
Been thanked: 58 times

02 Jun 2014, 21:20

CristiMegaOficial wrote:
LEVIS+ wrote:Ce sa-i zici ? Ai si tu putin orgoliu si numai trage de ea la orice ora din zi.
Poate te crede plictisitor si enervant si nu mai vrea sa vorbeasca cu tine.

Ia treci pe messenger

ce tare....ahahahahhaha cica ' ia treci pe messenger' ce autoritate pe el =)) =))

apropo..dupa mine asta este unul din acele subiecte ' aiurea si fara rost' hai frate nu esti in stare sa discutii cu femeia ta sau sai ceri explicatii si alte chestii si vi si scrii pe un forum de cs...aiurea :)
Yahoo Messenger: sf_daniel2010
xCS85
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 5
Joined: 03 Sep 2012, 18:53
Detinator Steam: Da
CS Status: prin lume..
Detinator server CS: arena.csplay.ro
SteamID: xCS85
Location: Bucuresti
Been thanked: 2 times
Contact:

02 Jun 2014, 21:22

CristiMegaOficial wrote:Am si eu o intrebare , prin Ianuarie am cunoscut o fata destul de cunoscuta in lumea manelelor ne intelegeam bine vorbeam la telefon la ori ce ora din zi si tot asa ... dupa 4 - 5 luni sa schimbat dar nu stiu de ce , acum dupa ce a fost cu Formatia Marinica Namol in Italia cu care am eu probleme cu solistul vocal Cristi Mega sa schimbat definitiv , ea mi-a spus ca sa discutat de mine acolo ca l-am injurat pe Mega ca ma mintit anu trecut si tot asa ... , eu acum nu stiu ce sa cred , de ce e asa schimbata , ce sa ii zic si tot asa !!!
Si numele tau pe forum este CristiMegaOficial :-? Tu ai probleme cu tine insuti ?:))
User avatar
CristiMegaOficial
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 330
Joined: 31 Dec 2013, 00:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 12 times
Been thanked: 11 times
Contact:

02 Jun 2014, 21:24

xCS85 wrote:
CristiMegaOficial wrote:Am si eu o intrebare , prin Ianuarie am cunoscut o fata destul de cunoscuta in lumea manelelor ne intelegeam bine vorbeam la telefon la ori ce ora din zi si tot asa ... dupa 4 - 5 luni sa schimbat dar nu stiu de ce , acum dupa ce a fost cu Formatia Marinica Namol in Italia cu care am eu probleme cu solistul vocal Cristi Mega sa schimbat definitiv , ea mi-a spus ca sa discutat de mine acolo ca l-am injurat pe Mega ca ma mintit anu trecut si tot asa ... , eu acum nu stiu ce sa cred , de ce e asa schimbata , ce sa ii zic si tot asa !!!
Si numele tau pe forum este CristiMegaOficial :-? Tu ai probleme cu tine insuti ?:))

Nu :)) , si da am " autoritate " fata de Levis !



Intr-un fel am rezolvat... sa sper ca ramane asa ...
User avatar
# Kerosen.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2002
Joined: 04 Dec 2013, 20:28
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu mersi
Reputatie: Fost moderator
Location: Ploiesti
Has thanked: 49 times
Been thanked: 74 times
Contact:

03 Jun 2014, 09:15

Frate f**ele de mici ca mai tarziu se strïca.
In cazul tau se aplica destul de bine !
Las-o in pace,sunt atatea femei pe planeta 8-|..

@figa: Din contra, nu percep femeia asa , posibil sa nu fi scris eu gluma bine..
Last edited by # Kerosen. on 03 Jun 2014, 12:00, edited 2 times in total.
Image
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

03 Jun 2014, 11:12

CristiMegaOficial wrote:Am si eu o intrebare , prin Ianuarie am cunoscut o fata destul de cunoscuta in lumea manelelor ne intelegeam bine vorbeam la telefon la ori ce ora din zi si tot asa ... dupa 4 - 5 luni sa schimbat dar nu stiu de ce , acum dupa ce a fost cu Formatia Marinica Namol in Italia cu care am eu probleme cu solistul vocal Cristi Mega sa schimbat definitiv , ea mi-a spus ca sa discutat de mine acolo ca l-am injurat pe Mega ca ma mintit anu trecut si tot asa ... , eu acum nu stiu ce sa cred , de ce e asa schimbata , ce sa ii zic si tot asa !!!

Si ai vrea ca noi sa-ti ghicim in cafea sau ce ? Sincer toti care veniti plangand pe forumuri sunteti niste fatalai ma ! Daca nu i-ai dat la fata ce-i trebe normal ca te lasa :))
User avatar
CristiMegaOficial
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 330
Joined: 31 Dec 2013, 00:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 12 times
Been thanked: 11 times
Contact:

03 Jun 2014, 23:06

M3taph0riK wrote:
CristiMegaOficial wrote:Am si eu o intrebare , prin Ianuarie am cunoscut o fata destul de cunoscuta in lumea manelelor ne intelegeam bine vorbeam la telefon la ori ce ora din zi si tot asa ... dupa 4 - 5 luni sa schimbat dar nu stiu de ce , acum dupa ce a fost cu Formatia Marinica Namol in Italia cu care am eu probleme cu solistul vocal Cristi Mega sa schimbat definitiv , ea mi-a spus ca sa discutat de mine acolo ca l-am injurat pe Mega ca ma mintit anu trecut si tot asa ... , eu acum nu stiu ce sa cred , de ce e asa schimbata , ce sa ii zic si tot asa !!!

Si ai vrea ca noi sa-ti ghicim in cafea sau ce ? Sincer toti care veniti plangand pe forumuri sunteti niste fatalai ma ! Daca nu i-ai dat la fata ce-i trebe normal ca te lasa :))

Off doamne dar uni numai la SEX va ganditi , in fine nu cont ce am facut cu ea ce n-am facut , faza e ca am rezolvat-o...
Vlad -
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2680
Joined: 28 Jun 2012, 15:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Simplu., QUAZw
Has thanked: 68 times
Been thanked: 219 times

04 Jun 2014, 19:42

CristiMegaOficial wrote:Off doamne dar uni numai la SEX va ganditi , in fine nu cont ce am facut cu ea ce n-am facut , faza e ca am rezolvat-o...
Topic trecut ca si rezolvat.
pcgarage.ro - Vrei să primeşti o reducere SUBSTANŢIALĂ atunci când comanzi ceva de pe PCGARAGE ? Atunci poţi folosi acest cod: JQKYPA1X.
KiLl MaN
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1385
Joined: 12 Nov 2008, 19:41
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: mitzoc_ul
Location: Piatra-Neamt
Has thanked: 116 times
Been thanked: 116 times

05 Jun 2014, 14:23

Azi, am realizat cat de mârșave sunt fetele astea. Ne știm de 2 ani, am făcut o glumă proastă, eram cei mai buni prieteni. Am făcut o glumă și a zis că nu mai avem ce vorbi. Mai dă-le bă dracu*ui, că mai există fete pe lumea asta.
Image
User avatar
twinkie
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 420
Joined: 14 Oct 2013, 20:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Utilizator nou : Catgroove
Nume anterior: lancebl
Location: Bucuresti
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times
Contact:

05 Jun 2014, 16:37

suntem si noi curiosi cum ai rezolvat..
Contul pe care activez: http://www.extreamcs.com/forum/profil/Catgroove/
Lasati un mesaj privat pe acel cont daca ati vazut ca am postat de pe acesta si doriti sa ma contactati. Multumesc!
Contact: [email protected]
User avatar
# Kerosen.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2002
Joined: 04 Dec 2013, 20:28
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu mersi
Reputatie: Fost moderator
Location: Ploiesti
Has thanked: 49 times
Been thanked: 74 times
Contact:

05 Jun 2014, 16:39

lancebl wrote:suntem si noi curiosi cum ai rezolvat..
O dai cu manuela
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information