Corigenta Mate

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Cristianos
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 595
Joined: 25 Jul 2013, 12:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Location: Botosani
Has thanked: 23 times
Been thanked: 31 times
Contact:

04 Jun 2014, 20:41

busted wrote:eu in a 9-a am trecut la mate pe semII si aveam 3 de 3 si 4 in teza..noroc ca am pe diriga profa'
Si eu am pe diriga profa si degeaba....m-a lasat pe primul,nu a vrut sa-mi puna un 6 :| acuma sa vad ce fac,daca nu la vara nu mai ies din casa :))
RoyalServer
User avatar
okonina
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 329
Joined: 27 Jul 2010, 17:53
Detinator Steam: Nu
Location: Resita
Has thanked: 33 times
Been thanked: 17 times

04 Jun 2014, 20:45

eu am noroc ca in fiecare an ramane jumate de liceu corigent la mare si nici nu se mai chinuie profesoru cu fie care in parte,ne trece pe toti :)) mutati-va naiba la un liceu mai slab si va doare capu,sau cautati un liceu care nu se da bacu din matematica.
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

04 Jun 2014, 20:50

okonina wrote:eu am noroc ca in fiecare an ramane jumate de liceu corigent la mare si nici nu se mai chinuie profesoru cu fie care in parte,ne trece pe toti :)) mutati-va naiba la un liceu mai slab si va doare capu,sau cautati un liceu care nu se da bacu din matematica.

=))) Ar mai fii stiinte sociale dar daca e sa faci facultate poti sa mori de foame ca nu-ti gasesti de munca , eu voiam totusi un liceu tehnic , nu sunt bun la munca dar fac daca-i nevoie , sigur ca mi-ar placea si mie sa stau la birou si sa-mi scot bani , dar daca nu pot , trebe sa faci ceva pentru mai tarziu !
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
User avatar
KAP2
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 180
Joined: 08 Jan 2014, 16:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 43 times
Been thanked: 13 times
Contact:

04 Jun 2014, 22:10

MicleaR wrote:ce naiba toti ramanem corigenti la fizica? :)))
da.. note:2,2,4,6. nasol ca profu nu ne da nici o sansa si suntem peste jum de clasa corigenta
User avatar
MIDNIGHTPULSE
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 144
Joined: 25 May 2014, 15:44
Detinator Steam: Da
CS Status: Dorești să câștigi premii? PM me.
Detinator server CS: ney
SteamID: ney
Location: Bacău
Has thanked: 62 times
Been thanked: 5 times
Contact:

04 Jun 2014, 22:10

dDow wrote:
okonina wrote:eu am noroc ca in fiecare an ramane jumate de liceu corigent la mare si nici nu se mai chinuie profesoru cu fie care in parte,ne trece pe toti :)) mutati-va naiba la un liceu mai slab si va doare capu,sau cautati un liceu care nu se da bacu din matematica.

=))) Ar mai fii stiinte sociale dar daca e sa faci facultate poti sa mori de foame ca nu-ti gasesti de munca , eu voiam totusi un liceu tehnic , nu sunt bun la munca dar fac daca-i nevoie , sigur ca mi-ar placea si mie sa stau la birou si sa-mi scot bani , dar daca nu pot , trebe sa faci ceva pentru. mai tarziu !
Deci tu vrei să trăiești bine când termini cu toate căcaturile. Dar cauți un liceu cât de cât ok care să nu-ți ofere prea multe bătăi de cap. Cam nasoală treaba, ori te axezi pe sport..ori **** mea nu știu.. gândește-te și tu la ceva la care te pricepi și îți place.

ON : La mine în liceu există o profesoară, mai precis de chimie. Să vă mulțumiți că nu aveți ce profesoară am eu, este o tâmpită..se enervează din orice și nu înțeleg nimic. Câteodată scot telefonul din bozonar să văd cât mai durează "circul" ăsta, hop și ea. Parcă are raze X în pana mea, vede tot.. genul acesta de profesori sunt cei mai de căcat! Mă gândesc și eu, oare pentru ce îmi folosește obiectul "chimie"? sigur, când mă duc la un restaurant il chem pe chelner și îi spun : "Bă, adu' și tu aici niște clorură de sodiu!" în loc de "niște sare". Ok, poate pentru cei care vor să urmeze o carieră mai zic, dar prea se cacă pe ea atât... dacă nu scrii îți scade două puncte la purtare și tot așa.. pana mea profesori retardați care cred că suntem roboți.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Yandex [Bot] and 416 guests