Masterserver.ro , limbaj de cartier + posibil neseriosi

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

06 Jun 2014, 18:20

Salut , vreau sa stiu si eu dupa ce o sa vedeti o convorbire cu cel de la masterserver ce parere o sa mai aveti despre masterserver , chiar ofera calitate ?
Tin minte , exact acum 2 luni a fost un topic , inainte de backup , unde se afla config.cfg al celor de la masterserver cu bind-uri , dar nu erau pe w,a,s,d , aproape pe toate dar nu pe w,a,s,d si buy , parca .
Asa se adreseaza cel de la suport , nu stiu care a fost , dar il cheama Andrei cu "topitule" . Eu ii cer stats.php , sa vad ce grafica are , mai nou asa am vazut ca se procedeaza si ce credeti :
| Afiseaza codul
Image

Oare are unpack curaj sa posteze stats.php sa vedem ce jucatori are ? :))

Acum cateva luni , am intrebat gold-boost de ce unii playeri au numele de masterserver.ro ?
Ia ghiciti de ce ? Fiindca fura .
Ce credeti ca fac cei de la masterserver cu banii ? Ii baga in setti/alte site-uri de boost straine de unde pot fura si ei . :))
| Afiseaza codul
Image
Inca o dovada unde se arata "seriozitatea" acestora :
| Afiseaza codul
Image
RoyalServer
scorseze
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2371
Joined: 26 Mar 2010, 12:54
Detinator Steam: Da
CS Status: --------------
Detinator server CS: --------
SteamID: --------
Reputatie: Restrictie moderator
Location: -----------
Has thanked: 41 times
Been thanked: 51 times

06 Jun 2014, 18:33

unpack oricum e un tepar :-j iti recomand sa nu faci afaceri cu el.
:crazy_face:
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

06 Jun 2014, 18:37

I-am zis ca vreau sa cumpar boost , chiar voiam , dar acum mai bine...
User avatar
unpack
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1899
Joined: 07 May 2013, 20:48
Detinator Steam: Da
CS Status: SlowHack Legion.
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator ajutator
Utilizator neserios ( tepar )
Restrictie moderator
Nume anterior: unpackRo, HyperDesk, -Hyperion-
Location: Delphi \ .Net \ C++ \ Php \ Pawn.
Has thanked: 76 times
Been thanked: 70 times
Contact:

06 Jun 2014, 19:15

scoroseze Nemancatule pune dovada ca ti-am dat eu teapa, mie mi-a dat Lorthbrock cand am facu tprima data TrackerUI.DLL 10 euro si i l-am dat nu vad ce teapa este, aaaaaaaaa esti gelos ca tea dat afara din proiectul cu masterserver.

Mutex

Administratia MasterServer.Ro nu este obligata sa iti arate tie statisticile.Nu vad pe nimeni sa faca asa ceva cand o sa faca gametracker.rs asa ceva mai zic ca ma gandesc sa iti arat.Faza cu gold boost a fost de cand aveam elite.deagle.ro si iam golit si dupa elams chimbat numele in masterserver.ro nu inteleg care este problema ta.Pot sa fac ce vreau cu jucatorii ca nu te priveste pe tine.

Inca odata scoroseze esti nemancat si gelos ca tea dat Lortbrock afara din masterserver. Ia posteaza tu dovada ca ti-am dat eu teapa nemancat ec esti te bagi ca supozitoru in orice topic care il fac sau cand este vorba despre mine.Esti egal cu 0 pentru mine eu atunci ti-am dat TrackerUI adica Lorthborck mi-a platit si eu vi l-am dat.

Apropo de stats.php, puteti sa va puneti in cap ca nu veti vedea cum arata stats.php dute la buju de pe gametracker.rs si cerei st ats.php sau la setmaster si cerei stats.php sau svx.ro si cerei stats sau csboost.com si cerei stats.php sau la gold-boost.net si cerei stats.php.

Chiar mi s-a acrit de asemenea specimene.
www.Ms-Boost.com - Counter-Strike 1.6 Server Boost.

Cu Stima,
Unpack - www.Ms-Boost.com

Image
User avatar
Twist[;x]
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 110
Joined: 09 May 2014, 20:40
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 2 times
Contact:

06 Jun 2014, 19:18

Eu cand va zisai cu postul meu?
Ma-ti facut prost. Ca n-are cum!!
\Na vedeti adevarata bestia masterserver V-am zis gata s-a dus lumea acum pentru 80 de bani [paine] miti taie lumea gatu.
Connect:Classic.Wars.Ro --->> Image
User avatar
unpack
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1899
Joined: 07 May 2013, 20:48
Detinator Steam: Da
CS Status: SlowHack Legion.
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator ajutator
Utilizator neserios ( tepar )
Restrictie moderator
Nume anterior: unpackRo, HyperDesk, -Hyperion-
Location: Delphi \ .Net \ C++ \ Php \ Pawn.
Has thanked: 76 times
Been thanked: 70 times
Contact:

06 Jun 2014, 19:23

Twist[;x] wrote:Eu cand va zisai cu postul meu?
Ma-ti facut prost. Ca n-are cum!!
\Na vedeti adevarata bestia masterserver V-am zis gata s-a dus lumea acum pentru 80 de bani [paine] miti taie lumea gatu.
Tu cine mai esti ? Adu dovezi pentru a arata ca ce zici tu este adevarat pana atunci ramai si tu un anonim la fel ca ceilalti care acuza masterserver de teapa.Acuma sa fu sincer care tot zice ca masterserver da teapa daca le zic acuma ca le dau un boost gratis te pupa si in c*r.

Twist vezi ca te lauda lumea aici
http://www.extreamcs.com/forum/anunturi ... 45451.html

Acest topic nu are rost nu ai primit teapa si nu ai nici o dovada ca masterserver ti-a dat teapa.Ce ai postat tu acolo este faptul ca administratia masterserver.ro nu vrea sa iti arate statisticile ceea ce este si normal.Nu este obligat nimeni sa iti arate tie ce are sau mai stiu eu ce.
www.Ms-Boost.com - Counter-Strike 1.6 Server Boost.

Cu Stima,
Unpack - www.Ms-Boost.com

Image
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

06 Jun 2014, 19:32

Cand oferi un serviciu trebuie sa si sti cum sa comunici cu respectivul . De exemplu daca eu vreau sa comand un domeniu si vad ca cel de la support este un cocalar , un nemancat mai bine ma duc in alta parte .
Ti-am cerut statisticile fiindca la tine pe site scrie :
"Detinem propriul sistem de boosting si va oferim jucatori fideli care intra de buna voie pe serverele dumneavoastra."
De buna voie ? Macar exprimati-va corect .

Atunci arata statisticile de la download-urile de kit-uri unde se afla masterserverul , daca tot va laudati . Sunteti niste tepari mai pe scurt , oferiti niste servicii de tot rasul .

Ai un server 10/32 , de zombie care are boost de 1 ora . Aici se vede adevarata calitate .

Ai noroc ca ai asazisii "prosti" care iti cumpara si iti alimentezi usor masterul , 20 ip-uri in setti si esti deja "boss" .

Daca esti chior ce sa iti fac... Am zis ca aveti un limbaj de cartier + sa avertizez si pe ceilalti ce servicii de 2 lei aveti si ce oameni inculti sunteti , nici macar 2 fraze nu sunteti in stare sa le legati .
User avatar
unpack
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1899
Joined: 07 May 2013, 20:48
Detinator Steam: Da
CS Status: SlowHack Legion.
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator ajutator
Utilizator neserios ( tepar )
Restrictie moderator
Nume anterior: unpackRo, HyperDesk, -Hyperion-
Location: Delphi \ .Net \ C++ \ Php \ Pawn.
Has thanked: 76 times
Been thanked: 70 times
Contact:

06 Jun 2014, 19:34

Mutex wrote:Cand oferi un serviciu trebuie sa si sti cum sa comunici cu respectivul . De exemplu daca eu vreau sa comand un domeniu si vad ca cel de la support este un cocalar , un nemancat mai bine ma duc in alta parte .
Ti-am cerut statisticile fiindca la tine pe site scrie :
"Detinem propriul sistem de boosting si va oferim jucatori fideli care intra de buna voie pe serverele dumneavoastra."
De buna voie ? Macar exprimati-va corect .

Atunci arata statisticile de la download-urile de kit-uri unde se afla masterserverul , daca tot va laudati . Sunteti niste tepari mai pe scurt , oferiti niste servicii de tot rasul .

Ai un server 10/32 , de zombie care are boost de 1 ora . Aici se vede adevarata calitate .

Ai noroc ca ai asazisii "prosti" care iti cumpara si iti alimentezi usor masterul , 20 ip-uri in setti si esti deja "boss" .

Daca esti chior ce sa iti fac... Am zis ca aveti un limbaj de cartier + sa avertizez si pe ceilalti ce servicii de 2 lei aveti si ce oameni inculti sunteti , nici macar 2 fraze nu sunteti in stare sa le legati .
Ma incompetentule uitate si pe gametracker.rs ca nu vezi toate svurile 32/32 depidne si de server copil copac daca respectivul are HPK si resurse cu carul eu nu am ce sa ii fac.Este ultimul meu post in acest topic.Esti un incompetent.O zi buna.
www.Ms-Boost.com - Counter-Strike 1.6 Server Boost.

Cu Stima,
Unpack - www.Ms-Boost.com

Image
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

06 Jun 2014, 19:42

M-ai spart . Se vede clar ca "ai fost" un sarac , iar acum ai dat de bani si esti si tu in randul celor cu fite . :))
Oricum , de la mine sa stii ca o sa ai reclama negativa , din cauza ca te-ai prezentat prost . Eu am vrut sa vad o evidenta la ce oferi , iar tu...
8/32 , calitate de nimic .
scorseze
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2371
Joined: 26 Mar 2010, 12:54
Detinator Steam: Da
CS Status: --------------
Detinator server CS: --------
SteamID: --------
Reputatie: Restrictie moderator
Location: -----------
Has thanked: 41 times
Been thanked: 51 times

06 Jun 2014, 19:43

unpackRo wrote:scoroseze Nemancatule pune dovada ca ti-am dat eu teapa, mie mi-a dat Lorthbrock cand am facu tprima data TrackerUI.DLL 10 euro si i l-am dat nu vad ce teapa este, aaaaaaaaa esti gelos ca tea dat afara din proiectul cu masterserver.

Mutex

Administratia MasterServer.Ro nu este obligata sa iti arate tie statisticile.Nu vad pe nimeni sa faca asa ceva cand o sa faca gametracker.rs asa ceva mai zic ca ma gandesc sa iti arat.Faza cu gold boost a fost de cand aveam elite.deagle.ro si iam golit si dupa elams chimbat numele in masterserver.ro nu inteleg care este problema ta.Pot sa fac ce vreau cu jucatorii ca nu te priveste pe tine.

Inca odata scoroseze esti nemancat si gelos ca tea dat Lortbrock afara din masterserver. Ia posteaza tu dovada ca ti-am dat eu teapa nemancat ec esti te bagi ca supozitoru in orice topic care il fac sau cand este vorba despre mine.Esti egal cu 0 pentru mine eu atunci ti-am dat TrackerUI adica Lorthborck mi-a platit si eu vi l-am dat.

Apropo de stats.php, puteti sa va puneti in cap ca nu veti vedea cum arata stats.php dute la buju de pe gametracker.rs si cerei st ats.php sau la setmaster si cerei stats.php sau svx.ro si cerei stats sau csboost.com si cerei stats.php sau la gold-boost.net si cerei stats.php.

Chiar mi s-a acrit de asemenea specimene.
prietene eu la chestia cu masterserveru am castigat ctv sute de lei deci nu am iesit in pierdere.

referitor la teapa, ti-am dat 10 euro orange prin sms in dg si nu mi-ai dat nimic in schimb.

nemancat nu sunt stai linistit, muncesc si castig o suma destul de frumusica lunar dar ca oricare persoana care primeste o teapa nu se simte ok.

asta e toata treaba, deci esti tepar prietene.
:crazy_face:
User avatar
duduftw
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 1933
Joined: 19 Dec 2012, 20:30
Detinator Steam: Da
CS Status: sdd
SteamID: duduftw
Reputatie: Utilizator neserios
Location: Constanta
Has thanked: 97 times
Been thanked: 57 times

06 Jun 2014, 23:03

Cand esti "boss" toata lumea 'tabara' pe tine !
ne mai pensionam si noi ?
Turbatii
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 59
Joined: 12 Mar 2014, 21:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Turbatii.Ro - Hosting Solutions
Detinator server CS: PgL.Turbatii.Ro
Has thanked: 3 times
Contact:

07 Jun 2014, 17:11

Virginel la 35 de ani, fati o viata, fati o familie nu sta pe extreamcs.Mare smecher esti tu :) Tiganule
Ce treaba are ce vrea omu cu viata lui?.. hei aici se discuta despre masterserver nu de cine e virgin sau nu. La cum vorbesti nu cred ca ai mai mult de 15 ani sau materie cenusie deloc.
Sa nu uitam cand am vorbit pe mes si am zis sa oferi proba 5 min ai zis ca toate serverele mele au autoconnect :)) eu vruiam doar o proba ca sa imi cumpar pentru server-ul meu...
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information