Cum ar fi lumea fara ROMANIA

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

SoLoz0rNNN
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 738
Joined: 03 Feb 2009, 13:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: mix-area.ro
SteamID: SoLoz0rNNN
Reputatie: Fost manager cs.extream.ro
Location: Buzau
Has thanked: 56 times
Been thanked: 29 times
Contact:

25 Jun 2014, 10:47

Last edited by SoLoz0rNNN on 25 Jun 2014, 11:00, edited 1 time in total.
RoyalServer
User avatar
MIDNIGHTPULSE
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 144
Joined: 25 May 2014, 15:44
Detinator Steam: Da
CS Status: Dorești să câștigi premii? PM me.
Detinator server CS: ney
SteamID: ney
Location: Bacău
Has thanked: 62 times
Been thanked: 5 times
Contact:

25 Jun 2014, 10:55

Foarte tare, am văzut în cometariile de pe facebook un idiot care spune că România la ora actuală este egal cu zero. Reacția mea a fost " te-n mortii tai! ".
CRISZLY
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4045
Joined: 14 May 2014, 17:49
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Itsirc
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Been thanked: 69 times

25 Jun 2014, 10:56

Tot o tara saraca suntem, mult mai cunoscuti prin furt, decat prin marii nostri inventatori..
SoLoz0rNNN
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 738
Joined: 03 Feb 2009, 13:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: mix-area.ro
SteamID: SoLoz0rNNN
Reputatie: Fost manager cs.extream.ro
Location: Buzau
Has thanked: 56 times
Been thanked: 29 times
Contact:

25 Jun 2014, 10:57

Nu cred ca este vina noastra ca "romi" au venit la noi in tara. Si le este mult mai usor sa fure sau sa scoata la produs / cersit persoane. Nu vorbesc de toti ca sunt si romi de nota 10
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

25 Jun 2014, 11:00

Da, si ultimele inventii: tiganul de buzunar, tiganul de metrou si tiganul de Europa care se extinde mai repede ca ciuma :)))
Clar suntem renumiti pentru asta :))
User avatar
Emi eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2233
Joined: 08 Feb 2012, 11:52
Detinator Steam: Da
CS Status: No status available.
SteamID: Privat.
Reputatie: Utilizator neserios(tepar)
Restrictie moderator
Fost moderator
Nume anterior: Synk12
Location: Neverland
Has thanked: 90 times
Been thanked: 49 times
Contact:

25 Jun 2014, 11:06

SoLoz0rNNN wrote:Nu cred ca este vina noastra ca "romi" au venit la noi in tara. Si le este mult mai usor sa fure sau sa scoata la produs / cersit persoane. Nu vorbesc de toti ca sunt si romi de nota 10
Bine zici.
Când m-am dus să-mi fac buletinul am stat o zi întreagă și am așteptat -bineînțeles că am plecat fără buletin- pentru că romi aveau prioritate și veneau pe bandă rulantă.
România a avut oameni demni de tot respectul și continuă să aibă doar că , cei care condu țara nu se gânesc de cât la ei și cum să fure mult și bine decât să facă ceva pentru țara pe care o conduc.
Sunt mulți elevi foarte bine pregătiți la noi , care după ce își termină liceul pleacă în străinătate , după ce au fost pregătiți aici la noi și respectivele țări se folosesc de ei.
SoLoz0rNNN
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 738
Joined: 03 Feb 2009, 13:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: mix-area.ro
SteamID: SoLoz0rNNN
Reputatie: Fost manager cs.extream.ro
Location: Buzau
Has thanked: 56 times
Been thanked: 29 times
Contact:

25 Jun 2014, 11:12

Bine zici.
Când m-am dus să-mi fac buletinul am stat o zi întreagă și am așteptat -bineînțeles că am plecat fără buletin- pentru că romi aveau prioritate și veneau pe bandă rulantă.
România a avut oameni demni de tot respectul și continuă să aibă doar că , cei care condu țara nu se gânesc de cât la ei și cum să fure mult și bine decât să facă ceva pentru țara pe care o conduc.
Sunt mulți elevi foarte bine pregătiți la noi , care după ce își termină liceul pleacă în străinătate , după ce au fost pregătiți aici la noi și respectivele țări se folosesc de ei.
Chiar discutam cu laur treaba cu scoala noi invatam cel mai mult din europa dar invatam degeaba 8 ore pe zi la scoala. Si aia putini care invata foarte bine au plecat 100% in afara pentru ca se castiga mult mai bine.
User avatar
Emi eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2233
Joined: 08 Feb 2012, 11:52
Detinator Steam: Da
CS Status: No status available.
SteamID: Privat.
Reputatie: Utilizator neserios(tepar)
Restrictie moderator
Fost moderator
Nume anterior: Synk12
Location: Neverland
Has thanked: 90 times
Been thanked: 49 times
Contact:

25 Jun 2014, 11:15

SoLoz0rNNN wrote:
Bine zici.
Când m-am dus să-mi fac buletinul am stat o zi întreagă și am așteptat -bineînțeles că am plecat fără buletin- pentru că romi aveau prioritate și veneau pe bandă rulantă.
România a avut oameni demni de tot respectul și continuă să aibă doar că , cei care condu țara nu se gânesc de cât la ei și cum să fure mult și bine decât să facă ceva pentru țara pe care o conduc.
Sunt mulți elevi foarte bine pregătiți la noi , care după ce își termină liceul pleacă în străinătate , după ce au fost pregătiți aici la noi și respectivele țări se folosesc de ei.
Chiar discutam cu laur treaba cu scoala noi invatam cel mai mult din europa dar invatam degeaba 8 ore pe zi la scoala. Si aia putini care invata foarte bine au plecat 100% in afara pentru ca se castiga mult mai bine.
Da dar apoi ne plângem că pleacă oamenii din țară , că România nu are oameni valoroși.
Statul ar trebui să facă tot posibilul să-i țină , să le ofere locuri de muncă decente.
Clint
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 550
Joined: 31 Mar 2013, 15:18
Detinator Steam: Da
Has thanked: 35 times
Been thanked: 21 times

25 Jun 2014, 11:28

Imi place cum a terminat "excellent beer" :))

Multi spuneti ca suntem o tara saraca, ca domneste criza, intradevar sunt multi romi care cersesc/fura etc. dar asta este din cauza acelor 7 ani de acasa, sau lifetime* ca nu mai trebe scoala.
Stay chill.
User avatar
Emi eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2233
Joined: 08 Feb 2012, 11:52
Detinator Steam: Da
CS Status: No status available.
SteamID: Privat.
Reputatie: Utilizator neserios(tepar)
Restrictie moderator
Fost moderator
Nume anterior: Synk12
Location: Neverland
Has thanked: 90 times
Been thanked: 49 times
Contact:

25 Jun 2014, 11:46

JACOBSSSSS_ wrote:Asta depinde si de unde stai tu , unde stau eu in sect 5 (rahova) sectia unde am facut buletinu este in inima tiganilor , si toti au respectat coada pentru a intra in birou sa completeze actele si poza , si nu au voie sa te ia in p u l a , ca ei sunt smecheri pe bani parintilor tai , ca de acolo sunt platiti comunitara , si nu trebuie sa cunosti pe cineva sa te bage inainte , tu fiins minor nu aveai dreptu de a "comenta" ca de ce se indeasa primu tiganu pe usa , asta trebuia sa o faca taicatu , dar repet , daca taci si inghiti lumea te ia de pr0st :)
Normal , eu nu am zis nimic.
Tata a sărit la ei și toți părinții care erau acolo.
Eu stau în Brăila.
Era luni cică zi în care romi aveau prioritate și încă una , cea de miercuri parcă , în care cei de la țară tot așa aveau prioritate.Și mai sunt și persoanele cu handicap sau bolnavii.La ele mi se pare normal.Dar începuseră ăia pe acolo să se prefacă că le e rău , că au probleme și toate prostiile.Era un spectacol adevărat ce făceau.
User avatar
Mafios_X
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 6851
Joined: 10 Apr 2009, 01:28
Detinator Steam: Da
SteamID: mafiosx
Reputatie: Fost Administrator
Location: Italia
Has thanked: 341 times
Been thanked: 419 times
Contact:

25 Jun 2014, 12:13

" a 2a cea mai vorbita limba din sediul Microsoft Corp. este limba Romana "
-------------------------------#STEAM PROFILE--------------------------------------
Image
STEAM: mafiosx

Image


www.gamescan.ro - Un fel de GameTracker ROMANESC :D
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

25 Jun 2014, 12:25

SoLoz0rNNN wrote:Nu cred ca este vina noastra ca "romi" au venit la noi in tara. Si le este mult mai usor sa fure sau sa scoata la produs / cersit persoane. Nu vorbesc de toti ca sunt si romi de nota 10
:)) Asta-i scuza romanilor pentru ei , nu numai rromi ne-au facut de ras , si noi ne-am facut de ras , parlamentari de tot cacatu care alearga numai dupa bani .. s-a dus de rapa tara asta , si da , multi au plecat in tari straine si si-au dezvoltat lucrarile , in romania nici pe atunci nu puteai sa faci nimic ... o tara de tot cacatu ma scuzati ca spun asta dar toti "ajutam" la distrugerea tari !
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information