Atentie, DRS vrea sa dea teapa cu un Samsung s3.

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

01 Jul 2014, 15:27

Care este teapa ? A specificat in ANUNT : Vand S3 original ? Din cate vad eu,nu a specificat daca e replica sau original,asadar cumparatorul se poate interesa de acest lucru.

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
RoyalServer
User avatar
roberteeel
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4438
Joined: 05 Sep 2012, 11:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nick anterior: QAZW, Robert.ultrasFarul, CT 18 ROS
Restrictie schimbare nume
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 313 times
Been thanked: 357 times

01 Jul 2014, 16:02

Dan eXtream wrote:Care este teapa ? A specificat in ANUNT : Vand S3 original ? Din cate vad eu,nu a specificat daca e replica sau original,asadar cumparatorul se poate interesa de acest lucru.
Privești lucrurile greșit. Trebuia sa specifice daca e fake, pentru ca normal un telefon este original. Daca pui un anunț si scrii 'Vând Samsung S3' si de fapt e fake, e normal sa fi catalogat tepar. Plus ca el in topic a spus 'al meu e mai special', putea frumos sa recunoască ca e fake.
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

01 Jul 2014, 16:05

QAZW wrote:
Dan eXtream wrote:Care este teapa ? A specificat in ANUNT : Vand S3 original ? Din cate vad eu,nu a specificat daca e replica sau original,asadar cumparatorul se poate interesa de acest lucru.
Privești lucrurile greșit. Trebuia sa specifice daca e fake, pentru ca normal un telefon este original. Daca pui un anunț si scrii 'Vând Samsung S3' si de fapt e fake, e normal sa fi catalogat tepar. Plus ca el in topic a spus 'al meu e mai special', putea frumos sa recunoască ca e fake.
Nu,privesc lucrurile asa cum sunt. Nimeni nu l-a intrebat : "E fake,original?"...Ci toti au tras concluziile,insa DRS nu a negat acest lucru. In plus,nu este nici o teapa. Cumparatorul are dreptul de a se informa cu privire la calitatea produsului + originalitatea lui. E punctul meu de vedere :)

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
User avatar
#Gam3.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 187
Joined: 09 Jul 2013, 12:19
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 37 times
Been thanked: 14 times

01 Jul 2014, 17:11

Dan eXtream wrote:
QAZW wrote:
Dan eXtream wrote:Care este teapa ? A specificat in ANUNT : Vand S3 original ? Din cate vad eu,nu a specificat daca e replica sau original,asadar cumparatorul se poate interesa de acest lucru.
Privești lucrurile greșit. Trebuia sa specifice daca e fake, pentru ca normal un telefon este original. Daca pui un anunț si scrii 'Vând Samsung S3' si de fapt e fake, e normal sa fi catalogat tepar. Plus ca el in topic a spus 'al meu e mai special', putea frumos sa recunoască ca e fake.
Nu,privesc lucrurile asa cum sunt. Nimeni nu l-a intrebat : "E fake,original?"...Ci toti au tras concluziile,insa DRS nu a negat acest lucru. In plus,nu este nici o teapa. Cumparatorul are dreptul de a se informa cu privire la calitatea produsului + originalitatea lui. E punctul meu de vedere :)
Si totusi daca ai fi cumparat telefonul fara sa stii ca nu e original l-ai acuza de teapa, nu?
Din moment ce vezi anunt 'vand s3' inseamna ca vinzi s3 nu s3 FAKE.
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

01 Jul 2014, 17:32

#Game :[/b] Tu,in calitate de cumparator nu ceri toate informatiile despre telefon ? Daca nu iti iei masurile de precautie nu este vina nimanui. In orice caz,inchid acest topic deoarece nu reprezinta nicio teapa,iar daca vreti informatii despre acel telefon,il contactati pe DRS.

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
Locked

Return to “Security zone”

  • Information