Ce crede politia locala despre biciclisti ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
twinkie
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 420
Joined: 14 Oct 2013, 20:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Utilizator nou : Catgroove
Nume anterior: lancebl
Location: Bucuresti
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times
Contact:

10 Jul 2014, 04:47

King Slayer wrote:
Catgroove wrote:Va atacati cand se vorbeste in strainatate de romani in general si nu de anumite cazuri. Exact asta faceti si voi acum. :) Nu mai generalizaati aiurea. Am vazut politisti care isi fac treaba cu adevarat. Pe aia nimeni nu i-a laudat.
L-)
Pentru ca majoritatea sunt de ciocolata.
Au dreptate astia cand striga mure garda , prea se vad judecatori in uniformele alea platiti din buzunarul nostru.
Pe stadioane , la fiecare meci sunt abuzuri ale politiei / jandarmeriei , dar bineinteles ca pentru alea nu plateste nimeni. A.C.A.B
Abuzuri? Daca nu pomeneai de stadion iti dadeam dreptate, dar asa...ar trebui sa ii bata mai tare pe aia care cauta scandal pe stadion si nu stiu sa se uite la un meci linistiti. Ia sa stea cuminti si sa vorbeasca frumos, ce zici, isi mai iau bataie?
Contul pe care activez: http://www.extreamcs.com/forum/profil/Catgroove/
Lasati un mesaj privat pe acel cont daca ati vazut ca am postat de pe acesta si doriti sa ma contactati. Multumesc!
Contact: [email protected]
RoyalServer
User avatar
Syl
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2334
Joined: 30 Apr 2008, 22:48
Detinator Steam: Da
CS Status: -
SteamID: -
Reputatie: Fost moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 82 times
Been thanked: 114 times

10 Jul 2014, 06:43

Catgroove wrote:
King Slayer wrote:
Catgroove wrote:Va atacati cand se vorbeste in strainatate de romani in general si nu de anumite cazuri. Exact asta faceti si voi acum. :) Nu mai generalizaati aiurea. Am vazut politisti care isi fac treaba cu adevarat. Pe aia nimeni nu i-a laudat.
L-)
Pentru ca majoritatea sunt de ciocolata.
Au dreptate astia cand striga mure garda , prea se vad judecatori in uniformele alea platiti din buzunarul nostru.
Pe stadioane , la fiecare meci sunt abuzuri ale politiei / jandarmeriei , dar bineinteles ca pentru alea nu plateste nimeni. A.C.A.B
Abuzuri? Daca nu pomeneai de stadion iti dadeam dreptate, dar asa...ar trebui sa ii bata mai tare pe aia care cauta scandal pe stadion si nu stiu sa se uite la un meci linistiti. Ia sa stea cuminti si sa vorbeasca frumos, ce zici, isi mai iau bataie?
Iti zic un caz de anul trecut inainte de un Dinamo - Steaua in Stefan Cel Mare
La intrarea in stadion o tiganca vindea seminte pe o "taraba" improvizata , trece unu beat si ii da un picior in seminte. Tiganca era cu unu care a inceput sa urle aoloo i.a dat in cap cu picioru si cacaturi... Un jandarm care era cu spatele , fara sa vada , a luat primul om de pe strada si i-a dat un pumn in umar de a cazut saracu pe jos.
Daca nici asta nu e abuz... plus multe altele care se intampla la fiecare meci si raman acolo.
Când ţi-e dor o să te doară
Dar tu să rămâi o fiară
Că-s hiene în jurul tău gata să sară


Image
»
User avatar
twinkie
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 420
Joined: 14 Oct 2013, 20:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Utilizator nou : Catgroove
Nume anterior: lancebl
Location: Bucuresti
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times
Contact:

10 Jul 2014, 07:33

Poti sa incerci sa ma convingi cat vrei. D-asta nu merg pe stadioane in RO. 70% se duc pentru bataie, atat. Si-o merita, ba chiar ar trebui batuti mai rau, sa simta, sa nu se mai duca.
Contul pe care activez: http://www.extreamcs.com/forum/profil/Catgroove/
Lasati un mesaj privat pe acel cont daca ati vazut ca am postat de pe acesta si doriti sa ma contactati. Multumesc!
Contact: [email protected]
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information