Oameni cu Handicap

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

579
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 66
Joined: 18 Jul 2014, 20:34
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Contact:

23 Jul 2014, 14:23

TwO wrote:
579 wrote:
Ovidiu_ wrote:nu mane , am gasit o metoda pentru oameni care au probleme sa poate sa-si castige un venit lunar cam de 600/800 lei , si m-am gandit ca poate sunt si pe aici ceva oameni cu aceasta boala .
Am inteles, respect atunci daca asa este.
Si crezi ca ii samaritean sa ajute doar pentru a face un bine , vrea sa castige de pe urma altora
Crezi ca ma intereseaza parerea ta sau ce face el in realitate?Daca e o cauza buna, foarte bine.Daca nu sa fie sanatos.
RoyalServer
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

23 Jul 2014, 14:29

Defapt treaba aste pe care o cauti tu , este o treaba legala si nu este o metoda , doar ca cei cu un handicap mai grav primesc aceea "bursa" lunara , dupa chestia asta , mai poti face inca una pe alt handicap pe care sigur nu il ai , am niste prieteni de familie care are pe cineva care face asta , primeste cam 1300 lei / luna !

Nu stiu daca-i chestia asta , doar ca aici sunt multi copii care daca aud de un Handicap , vor incepe si vor rade sau alte chestii , asa ca nu cred c-o sa faci mai nimic pe aici , cauta un forum special sau softpedia , nu asta !
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
User avatar
Ovidiu_
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3142
Joined: 02 Apr 2013, 15:55
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 141 times
Been thanked: 295 times
Contact:

23 Jul 2014, 14:31

two tie chiar n-am ce sa-ti cer , eu nu fur pe boala unui om .
eu ajut , si la randul meu ca aduc oameni sa lucreze in acest domeniu primesc niste bani , dar gandestete ca un om cu handicap nu poate nici sa lucreze trebuie sa faca un venit .
nu conteaza varsta .
----
cine are o ruda , un prieten cu acest defect ma poate contacta prin pm si voi explica tot ce trebuie . multumesc
dDow wrote:Defapt treaba aste pe care o cauti tu , este o treaba legala si nu este o metoda , doar ca cei cu un handicap mai grav primesc aceea "bursa" lunara , dupa chestia asta , mai poti face inca una pe alt handicap pe care sigur nu il ai , am niste prieteni de familie care are pe cineva care face asta , primeste cam 1300 lei / luna !

Nu stiu daca-i chestia asta , doar ca aici sunt multi copii care daca aud de un Handicap , vor incepe si vor rade sau alte chestii , asa ca nu cred c-o sa faci mai nimic pe aici , cauta un forum special sau softpedia , nu asta !

multumesc de parere , pai nu am ce sa cer majoritatea de aici cred ca glumesc cu un subiect cat se poate de serios ..
User avatar
Te-am_prins
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1227
Joined: 25 Jan 2014, 16:32
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: 89.40.233.130
SteamID: Fix pe asta il stiu
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (7 luni)
1 avertisment scos (-2 luni club)
-1 warn (anti-tepari shop)
Location: Bucuresti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 90 times
Contact:

23 Jul 2014, 15:18

ovidiu tu esti baiatu ala din poza de la profil ?
daca da dute si fati niste acte,iti garantez eu ca ai handicap :))))
vei face si tu 2 -3 lei.
on : Nu cred ca exista cineva in aceasta comunitate care are handicap.
Image
Moderatorul anului 2k17 in actiune
Image
User avatar
Ovidiu_
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3142
Joined: 02 Apr 2013, 15:55
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 141 times
Been thanked: 295 times
Contact:

23 Jul 2014, 15:22

Te-am_prins wrote:ovidiu tu esti baiatu ala din poza de la profil ?
daca da dute si fati niste acte,iti garantez eu ca ai handicap :))))
vei face si tu 2 -3 lei.
on : Nu cred ca exista cineva in aceasta comunitate care are handicap.
M-am uitat la profilul tau doar la
Vârsta: 17
Mai e ceva de comentat ?
User avatar
LuCI93.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 145
Joined: 05 Jul 2014, 21:35
Detinator Steam: Da
CS Status: VSZ.RO
Detinator server CS: In curand :)
SteamID: gaby_razer
Fond eXtream: 0
Location: iasi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 9 times
Contact:

23 Jul 2014, 18:55

Am eu o ruda, trimite-mi un PM cu niste informatii :-?
Vizit & Register: VSZ.RO
http://www.VSZ.RO
TwO
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 752
Joined: 10 Jun 2011, 21:31
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 46 times
Been thanked: 31 times

23 Jul 2014, 19:11

Ovidiu_ wrote:two tie chiar n-am ce sa-ti cer , eu nu fur pe boala unui om .
eu ajut , si la randul meu ca aduc oameni sa lucreze in acest domeniu primesc niste bani , dar gandestete ca un om cu handicap nu poate nici sa lucreze trebuie sa faca un venit .
nu conteaza varsta .
Dupa cum am spus, nu esti samaritean milostiv, vrei sa faci si tu un ban. O persoana cu handicap apeleaza mai repede la o rupa pentru a o ajuta sa obtina un venit, nicidecum la un tepar de pe extreamcs
User avatar
ZeT^
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3447
Joined: 10 Oct 2012, 19:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Bun
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Sibiu
Has thanked: 192 times
Been thanked: 162 times
Contact:

23 Jul 2014, 19:19

User avatar
Ovidiu_
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3142
Joined: 02 Apr 2013, 15:55
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 141 times
Been thanked: 295 times
Contact:

23 Jul 2014, 19:24

TwO wrote:
Ovidiu_ wrote:two tie chiar n-am ce sa-ti cer , eu nu fur pe boala unui om .
eu ajut , si la randul meu ca aduc oameni sa lucreze in acest domeniu primesc niste bani , dar gandestete ca un om cu handicap nu poate nici sa lucreze trebuie sa faca un venit .
nu conteaza varsta .
Dupa cum am spus, nu esti samaritean milostiv, vrei sa faci si tu un ban. O persoana cu handicap apeleaza mai repede la o rupa pentru a o ajuta sa obtina un venit, nicidecum la un tepar de pe extreamcs
esti prost sau prost, si acum sa vad cum vine un moderator sa-mi dea warn ca ti-am spus un adevarat .
eu aduc oameni , pentru acest proiect si normal ca la luna o sa am si eu un + pentru oameni adusi .
Eu nu iau nici 60 lei pe urma la afacerea asta , dar un om cu acest defect are de castigat cateva sute de lei . Fata de tine eu macar incerc sa imi produc un venit lunar singur , si daca pot sa ajut si pe alti o fac cu mare placere nu-mi fura de la gura . Dar tu comentezi ca inca stai pe bani la parinti , diferenta intre mine si tine e ca eu de la 18 ani mi-am produs singur bani iar tu acum la 16 maxim 17 ani cat ai stai pe bani lu tati . Luci ti-am trimis PM , iti explic cand revin de afara .
TwO
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 752
Joined: 10 Jun 2011, 21:31
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 46 times
Been thanked: 31 times

23 Jul 2014, 19:40

Ovidiu_ wrote:
TwO wrote:
Ovidiu_ wrote:two tie chiar n-am ce sa-ti cer , eu nu fur pe boala unui om .
eu ajut , si la randul meu ca aduc oameni sa lucreze in acest domeniu primesc niste bani , dar gandestete ca un om cu handicap nu poate nici sa lucreze trebuie sa faca un venit .
nu conteaza varsta .
Dupa cum am spus, nu esti samaritean milostiv, vrei sa faci si tu un ban. O persoana cu handicap apeleaza mai repede la o rupa pentru a o ajuta sa obtina un venit, nicidecum la un tepar de pe extreamcs
esti prost sau prost, si acum sa vad cum vine un moderator sa-mi dea warn ca ti-am spus un adevarat .
eu aduc oameni , pentru acest proiect si normal ca la luna o sa am si eu un + pentru oameni adusi .
Eu nu iau nici 60 lei pe urma la afacerea asta , dar un om cu acest defect are de castigat cateva sute de lei . Fata de tine eu macar incerc sa imi produc un venit lunar singur , si daca pot sa ajut si pe alti o fac cu mare placere nu-mi fura de la gura . Dar tu comentezi ca inca stai pe bani la parinti , diferenta intre mine si tine e ca eu de la 18 ani mi-am produs singur bani iar tu acum la 16 maxim 17 ani cat ai stai pe bani lu tati . Luci ti-am trimis PM , iti explic cand revin de afara .
Daca eu am 17 ani atunci tu nu ai mai mult de 13.Mai ai de mancat pana sa te compari cu mine in toate privintele . Tu mai mult de a da 2-3 tepe nu mai esti capabil sa faci alceva , astept sa-mi spui in ce domeniu excelezi si ce cunostine ai , pentru a face o mica comparatie intre noi ca tot te dai rotund aici. Urmatoru reply te rog sa mi-l dai in pm sa contiunam acolo
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

23 Jul 2014, 21:44

Cu siguranta sunt multi pe aici, dar nu au inca certificate :))))
User avatar
Mastermind
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 87
Joined: 10 Mar 2014, 16:34
Detinator Steam: Da
CS Status: mă doare n pu lă
Detinator server CS: evident că nu
SteamID: nu știu
Location: să mi spună cineva
Has thanked: 12 times
Been thanked: 34 times
Contact:

23 Jul 2014, 22:31

eu am handycap amy dayy banyy acum?
Image
ia o
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information