Hacker eXtreamcs FAIL

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Stereo12
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 682
Joined: 23 Aug 2013, 13:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 33 times
Been thanked: 11 times
Contact:

25 Jul 2014, 20:39

Ba una e sa fii urat (asa suntem noi , urati/frumosi/..) dar alta e sa ai 100kg la 14 ani :| .
RoyalServer
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

25 Jul 2014, 20:55

m2rkus wrote:Dupa kg iti dai seama ca e hacker :-?
Image
OFF: Sincer cred ca a spar serverul de la piata de unde isi ia carnati si sunculita..
ON: Nu am nimic cu fizicul lui dar pnm e prea mare, mai taie din ele dale dreacului.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
User avatar
PapiLover
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1697
Joined: 22 Aug 2013, 14:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: n/a
Detinator server CS: n/a
SteamID: n/a
Reputatie: Restrictie moderator
Utilizator neserios (tepar)
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 33 times
Been thanked: 28 times
Contact:

25 Jul 2014, 22:10

m2rkus wrote:Dupa kg iti dai seama ca e hacker :-?
Image
Tu daca nu aveai comunitatea aia cred ca erai in aceeasi situatie. De ce comentezi aiurea ? Pe tine daca te dadea Dumnezeu fara o mana sau fara un picior si facea lumea misto de tine, era bine ? Nu cred. La varsta ta ai o gandire scazuta rau.

N-am facut nicio tranzactie cu asta si mai ales cu cineva de pe extream, insa nu cred ca trebuie sa va luati de imaginea lui pentru ca ati luat niste tepe. Nu-i iau apararea, ca si eu as putea spune ceva de el, dar sunt om cu bun simt. Daca vedeti un om pe strada in carucior, radeti de el ca asa i-a fost soarta ? Urat din partea unora si bravo celor care nu fac misto pe seama celor cu probleme si vor sa-i ajute.
jacobs
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3326
Joined: 04 Apr 2009, 17:59
Detinator Steam: Da
CS Status: do it nigga
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 luni)
Organizator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Arbitru Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Coordonator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Sponsor Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Restrictie PM
Location: king of everything
Has thanked: 3 times
Been thanked: 129 times

25 Jul 2014, 22:34

neymar1 wrote:@jacobs : imi mai traiesti in lumea in care daca te injuri pe net si il vezi pe strada il iei la bataie , pe tine te afecteaza reputatia asta pe internet , pe mine nu .

poate baiatul asta are probleme la cap dar nu trebuie sa il judecam dupa aparente , pana la urma aspectul nu conteaza asa mult daca este o persoana placuta .

@qawz : e greu sa te misti in conditiile lui , ori ii trebuie o ambitie super mare ori un antrenor personal pe care cred ca nu si-l permite. banuiesc ca daca alearga 100 de metri transpira 2 pahare de apa dar nah asta este el , gandirea lui poate a acceptat sa fie asa cum este acum si crede ca este imposibil sa slabeasca , inca mai este speranta pentru acest copilas obez dar noi nu ajutam deloc injurandu-l si facand dume din 2000 la care nu rade nimeni ..

poate asa incearca el sa iasa in evidenta , fiind un hacker ( sau incercand) , simte nevoie de atentie data fiinda situatia lui in care viata lui virtuala inseamna foarte mult , aici nu conteaza cum arati sau cati ani ai , asa ca incearca sa se afirme , intr-un mod pozitiv sau negativ . in timp va realiza ca a fost copilaros si nu facea decat sa atraga reactii negative asupra lui si o sa regrete .

acum eu ii zic lui daca o sa vada acest post , mai mult ca sigur o sa citeasca 3/4 din topic , : incearca sa te maturizezi , incearca sa te gandesti ca poti trece de bariera asta cu obezitatea si incearca sa aduci asupra ta pareri poztivi si sa lasi meseria asta de hacker.

bafta.
Inca se mai fac inscriere la scoala , clasele primare
User avatar
KAP2
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 180
Joined: 08 Jan 2014, 16:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 43 times
Been thanked: 13 times
Contact:

25 Jul 2014, 23:30

# Kerosen. wrote:
Robert.ultrasFarul wrote:
# Kerosen. wrote:Frate da s-a nascut pana la urma asa fara sa vrea..e ff greu sa slabesti cand esti asa gras..asta e , este obez
Si ti se pare normal sa stea numai la PC fara sa facă mișcare?
Pentru tipul astia de oameni nu trebuie sa ai mila, stau NON stop la PC si se întreaba de ce sunt grași.
Tot respectul pentru oamenii care au o problema cu greutatea si încearcă sa o rezolve!
Poate si-a pierdut speranta sau nu poate face sport,am un coleg in clasa tot asa grasut dar nu ca asta care vrea sa slabeasca dar medicul nu il lasa sa faca miscare
scuze peste scuze... frate daca vrei sa faci ceva faci , nu te plangi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO EXCUSES ce nu intelegi din asta? Vorba aia: fac ceva sau mor incercand.
Stereo12
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 682
Joined: 23 Aug 2013, 13:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 33 times
Been thanked: 11 times
Contact:

25 Jul 2014, 23:36

Frate nu poti sa te plangi ca esti gras de la natura , daca bagi in tine ca un animal si cand termini de mancat ultimu mai ceri inca o portie ce dracu vrei sa ai ? patratele in loc de rulouri?
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

25 Jul 2014, 23:43

Off, ce a devenit extreamcs, subiect de discutie pe sunca aluia din poza, fi-ti realisti, poate el nu este un prost din cauza grasimi ci doar caracterul si mentalitatea lui este proasta, mai bine abtinetiv de comentari si gata discutati subiect-ul nu fizicul persoanei.
Last edited by miber on 25 Jul 2014, 23:43, edited 1 time in total.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

25 Jul 2014, 23:43

Topic inchis ! PREA MULT OFF-TOPIC.

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 421 guests