Pareri eXtreamCS

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
HuaN.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 25
Joined: 14 Jul 2014, 22:17
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Contact:

30 Jul 2014, 00:27

Ce penali sunteti ba copii , atata va plangeti , ba ca laur profita si face banii , ba ca nu mai e ce a fost , pai normal ca nu mai e ce a fost ca oameni au crescut si au o varsta , voi vreti sa stea pe un forum de cs si la 30 de ani? Cat despre laur asta , daca poate sa faca bani din forum atunci bravo lui , nu va mai plangeti atat in p..a mea ca e un forum de cs , asa disperati ati ajuns de un forum? Ca toata ziua stati pe el si barfiti mai ceva ca babele din fata blocului , vorbiti si voi de razboi si armata vazusem un topic , da voi nu aveti nici 14 ani , lasati tampenile astea si iesiti afara sa vedeti ce grafica frumoasa are realitatea ,mi-e mila de voi , nu va dati seama cat de penibili sunteti , acu ceva timp era unu care cica avea 20 si ceva de ani si se plangea pe aici ca viata lui e de cacao ca inca sta cu parinti si chesti deastea , si totusi vreau sa cred ca a fost vreun troll sau copil cv ca altfel omu are probleme grave , in loc sa faca ceva pentru el , statea si se plangea pe aici , si toti pisarcosi se dadeau mari trecuti prin viata in topicu ala dar la fel , fac pariu ca niciunu nu trecuse de 15 ani... Nu are rost sa o mai lungesc ca si asa nu ma intereseaza de voi , am incercat doar sa va explic cum sta treaba.
Last edited by HuaN. on 30 Jul 2014, 11:59, edited 1 time in total.
Never say no to Panda !
RoyalServer 2
Andrei N.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1365
Joined: 04 Sep 2010, 14:49
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator
Nume anterior: msK, ANGU
Has thanked: 217 times
Been thanked: 202 times
Contact:

30 Jul 2014, 00:44

dNd # EciLa wrote:Extreamcs este un forum de anunturi si discutii. Atat. Cs-u ala din nume(extreamCS) este in +.
Nu mai e ce a fost. Laur asta, vrea doar sa manance nu sa si dea. Pai omule, mananci, dar vezi ca te ingrasi.
Comunitatea asta a fost foarte mare,servere frumoase etc. Dar e normal cand te vezi sus, sa incerci sa profiti, ba nimic de zis, oricine profita, dar nu iti bate joc.

Dar cine a intretinut extreamcs-ul pana acum,in 2014 ? L-ati intretinut voi sau Laur ? Chiar nu inteleg, el plateste si mi se pare normal sa ii iasa si lui ceva in castig(asta daca ii iese).
Si chiar daca isi bate joc, e forumul lui si face ce vrea el, nu obliga pe nimeni sa il navigheze. Si daca Laur ar renunta la forum, tot ati mai manca rahat despre cel ce il administreaza. Nu va vedeti de viata voastra dar va vedeti de a lui.Pacat
Pe EXTREAMCS-ul asta, cu CS-ul in + dati tepe.
PS: Nu pup pe nimeni in fundulet,mi-am dat si eu cu parerea cum o faceti si voi.
Rahat e asta
Image

@ Era sa uit. Madross,inainte sa iti pierzi moderatorul nu erai asa afectat
.
jacobs
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3326
Joined: 04 Apr 2009, 17:59
Detinator Steam: Da
CS Status: do it nigga
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 luni)
Organizator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Arbitru Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Coordonator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Sponsor Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Restrictie PM
Location: king of everything
Has thanked: 3 times
Been thanked: 129 times

30 Jul 2014, 01:00

ANGU wrote:
dNd # EciLa wrote:Extreamcs este un forum de anunturi si discutii. Atat. Cs-u ala din nume(extreamCS) este in +.
Nu mai e ce a fost. Laur asta, vrea doar sa manance nu sa si dea. Pai omule, mananci, dar vezi ca te ingrasi.
Comunitatea asta a fost foarte mare,servere frumoase etc. Dar e normal cand te vezi sus, sa incerci sa profiti, ba nimic de zis, oricine profita, dar nu iti bate joc.

Dar cine a intretinut extreamcs-ul pana acum,in 2014 ? L-ati intretinut voi sau Laur ? Chiar nu inteleg, el plateste si mi se pare normal sa ii iasa si lui ceva in castig(asta daca ii iese).
Si chiar daca isi bate joc, e forumul lui si face ce vrea el, nu obliga pe nimeni sa il navigheze. Si daca Laur ar renunta la forum, tot ati mai manca rahat despre cel ce il administreaza. Nu va vedeti de viata voastra dar va vedeti de a lui.Pacat
Pe EXTREAMCS-ul asta, cu CS-ul in + dati tepe.
PS: Nu pup pe nimeni in fundulet,mi-am dat si eu cu parerea cum o faceti si voi.
Rahat e asta
Image

@ Era sa uit. Madross,inainte sa iti pierzi moderatorul nu erai asa afectat
Pana la urma te saturi sa vezi ca nu se face nimic si se sta cu mana in san si asteptam primim totu moca.
El vrea sa deschida ochii a celor din staff sa numai stea degeaba si sa gaseasca modalitati prin care sa ridicam comunitatea la locu ei dar trebuie bani.
Stiu ca nu sunt fonduri dar puteau face un topic in care sa inttebe care vor sa contribuie la o viitoare competitie cu premii , la infintarea a 1/2 sv si alte idei

Am stabilit cu mitzocu ca mainr sa vorbesc cu el sa stabilim ce si cum va fi competitia de knife cu premii oferite de catre mine ca sa populam iar comunitatea si am mai multe idei care vreau sa le pun pe picioare cu acordu staff-ului dar in viitoru apropiat
User avatar
S3ekEr^
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3475
Joined: 06 Dec 2009, 12:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: The Seeker , Reptyle
Fost Scripter
Fost super moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 117 times
Been thanked: 329 times

30 Jul 2014, 01:20

Staff-ul,hai mai postati aici pana vine laur ca pe urma sa arunce un ochi si poate iese de vreun up ceva
User avatar
MrSpoke
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 587
Joined: 12 Apr 2014, 18:58
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 69 times
Been thanked: 14 times
Contact:

30 Jul 2014, 01:46

Ar trebui un Big - Update.
O tema mai frumoasa, niste servere in plus, poate Laur pregateste ceva si noi nu stim...
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

30 Jul 2014, 05:25

Image
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

30 Jul 2014, 11:23

D.Ciprian wrote:
DRS wrote:
Mitzocul wrote: 3. Lasa-mi PM cu moderatorii care au primit accesul pe bani, sa-i scot.
4. Echipa e buna in momentul de fata + Sidiuu nu mai are acces de cateva zile.
Punctul 3. Priveste aici cum se lauda unii si nu e singurul! :)
Punctul 4. Da e "foarte buna" cu moderator luat pe bani. Scoateti gradele celor care nu plateste si vrea sa ia ceva pe merit si le dati celor care dau €, bat la pariu ca daca eu "donez" acum 100 € sunteti in stare sa ma luati si acasa sa imi dati sa mananc pe langa grad de administrator.
Catgroove wrote:Eu am dat 5 euro pe moderatorul asta. Am fost fraier, era promo acum 2 luni si prindeam cu 7 euro direct super moderator.

In fine, ideea e ca daca ai cap poti face multe.
Pentru accese luati legatura cu Mitzocul. Exista si program de afiliere, resselere cum ziceti voi si alte astea.


edit: acest business este inca in varianta beta.
Si se mai intreaba lumea de ce nu e e Extremcs cum a fost :-j
Ai uitat cand ma sunai la 1 noaptea sa-mi zici sa-ti bag moderator? Iti ziceam ca vorbim altadata apoi a 2-a zi ma sunai si ma intrebai "cum facem cu moderatorul pe extreamcs?" . Cine e disperatul aici ? Cine sufera ca nu primeste rank ?
Nu te mai umfla Ciprian pe aici, noi avusem o vorba si 1 singura data te-am sunat la 1 pentru ca nu ma uitasem la ceas...
Alexey wrote:DRS, vrei moderator?
Nu Alex, am avut si mi-a fost scos dintr-o prostie(nu a mea)...pe motiv ca nu ii place numele meu :)

Sunt cativa de aici administratori,mod si Smod care nu vreau sa ma supar cu ei, si-au castigat respectul si cam asta conteaza pentru mine...

E ultimul post oricum chiar nu stiu ce naiba m-a apucat sa imi dau cu parerea ca oricum nu se face mare lucru.

Salutare!
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

30 Jul 2014, 11:34

dau moderator cu 5 euro
moderator ajutator cu 6 euro
s moderator cu 10 euro
e moderator cu 20
admin cu 50
lotto_parazitu
astept
Last edited by munir on 30 Jul 2014, 11:41, edited 1 time in total.
Reason: E cam scump admin 50, lasa si tu juma de pret (25)..
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
User avatar
Pavel
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3610
Joined: 17 Feb 2011, 22:47
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Nume anterior: xkeze.
Fond eXtream: 2
Location: Bucuresti
Has thanked: 71 times
Been thanked: 102 times

30 Jul 2014, 11:44

DRS wrote: Nu Alex, am avut si mi-a fost scos dintr-o prostie(nu a mea)...pe motiv ca nu ii place numele meu :)

Sunt cativa de aici administratori,mod si Smod care nu vreau sa ma supar cu ei, si-au castigat respectul si cam asta conteaza pentru mine...

E ultimul post oricum chiar nu stiu ce naiba m-a apucat sa imi dau cu parerea ca oricum nu se face mare lucru.

Salutare!
Uite cum minti. Tu ai renuntat la moderator(pe cand era gloryous in staff si a dat teapa). Nu incerca sa te mai dai interesant.
User avatar
DaNNe.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2811
Joined: 08 Nov 2013, 20:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Activitate scăzută
SteamID: /id/FurienMaster
Reputatie: Nick anterior: DnD. Gold, Emrys
0.5/3
Fost moderator ajutator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 244 times
Been thanked: 129 times
Contact:

30 Jul 2014, 12:00

TAVY wrote:dau moderator cu 5 euro
moderator ajutator cu 6 euro
s moderator cu 10 euro
e moderator cu 20
admin cu 50
lotto_parazitu
astept
Si te crezi mai bun ca noi daca faci misto ? Vrei poze cu dovezi in care se cer bani pentru unban, desi Laur zice ca nu mai accepta ?
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

30 Jul 2014, 12:05

Nu fac misto...e foarta serioasa oferta
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
User avatar
Mitzocul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 7745
Joined: 29 Mar 2009, 17:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 467 times
Been thanked: 448 times

30 Jul 2014, 12:14

Emrys wrote:
TAVY wrote:dau moderator cu 5 euro
moderator ajutator cu 6 euro
s moderator cu 10 euro
e moderator cu 20
admin cu 50
lotto_parazitu
astept
Si te crezi mai bun ca noi daca faci misto ? Vrei poze cu dovezi in care se cer bani pentru unban, desi Laur zice ca nu mai accepta ?
Stai linistit ca am facut misto de 'te-am prins' (sau ce nume are). De ce nu ti-a trimis toata conversatia? (pacat ca nu mai exista istoricul pe Steam)

Cred ca esti cel mai frustrat de pe forum in momentul de fata ca nu mai ai acces si nu vei mai avea niciodata pe acest forum.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information