Pareri eXtreamCS

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
neymar1
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 216
Joined: 24 Sep 2011, 13:19
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Ban 1 luna!
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times
Contact:

30 Jul 2014, 15:13

inca mai traiti pe extreamcs.
RoyalServer
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

30 Jul 2014, 15:17

Ba,Mohikane,hai la un csgo , maine poimaine iei extream mod :))

Doamne,nu-mi mai edita posturile super moderatorule pe rank la cs:go.

Cum pana mea sa PROMOVEZI CODURILE PE FORUMUL ASTA,CODURILE DIN COUNTER STRIKE SI SA FII INCA SUPER MODERATOR :|

La cine vrei ma sa continui cu reclamatia? La Isti ? Nu la laur?

Sa stie toata lumea ca tu esti pe rank la cs:go , nu?
Last edited by Gabriel eXtream on 30 Jul 2014, 15:24, edited 2 times in total.
Reason: Ultimul avertisment, termina cu off-ul sau te propun la warn. Te inteleg ca esti suparat pe anumite chestii dar ai PM, sau daca esti nemultumit poti face o reclamatie.
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
User avatar
Mitzocul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 7746
Joined: 29 Mar 2009, 17:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 467 times
Been thanked: 448 times

30 Jul 2014, 15:23

winckler wrote:Ba,Mohikane,hai la un csgo , maine poimaine iei extream mod :))

Doamne,nu-mi mai edita posturile super moderatorule pe rank la cs:go.

Cum pana mea sa PROMOVEZI CODURILE PE FORUMUL ASTA,CODURILE DIN COUNTER STRIKE SI SA FII INCA SUPER MODERATOR :|

La cine vrei ma sa continui cu reclamatia? La Isti ? Nu la laur?

Sa stie toata lumea ca tu esti pe rank la cs:go , nu?
Nu stiu cum sa-ti zic, dar M0hikan nici nu joaca CS:GO.
User avatar
GPaul
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1931
Joined: 21 Mar 2009, 12:14
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv. Studiu intens.
Detinator server CS: - House M.D -
SteamID: - House M.D -
Reputatie: Nume anterior: djxpaulz
Fost super moderator
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 8 times
Been thanked: 174 times
Contact:

30 Jul 2014, 15:35

S-a ajuns ca topicul asta sa fie unul de barfe si de certuri.

Daca vreti sa aruncati cu căcat unii in altii, faceti-o pe PM, nu aici.
Daca vrei sa reclamati si sa va plangeti, faceti-o tot prin PM, la persoana potrivita.

Parca aveti 13 ani. Cu ce mama dracului il afecteaza pe Y ca X are nu stiu ce grad? Sunteti incredibil de emancipati.

Image
Image
Image
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

30 Jul 2014, 15:40

winckler wrote:Ba,Mohikane,hai la un csgo , maine poimaine iei extream mod :))

Doamne,nu-mi mai edita posturile super moderatorule pe rank la cs:go.

Cum pana mea sa PROMOVEZI CODURILE PE FORUMUL ASTA,CODURILE DIN COUNTER STRIKE SI SA FII INCA SUPER MODERATOR :|

La cine vrei ma sa continui cu reclamatia? La Isti ? Nu la laur?

Sa stie toata lumea ca tu esti pe rank la cs:go , nu?
Ai fost administrator doar cu numele, ce tot insisti pe accesul care il am eu.Am fost ales moderator, mi-am facut treaba si dupa scurt timp
am luat smod pentru ACTIVITATE(presupun ca stii ce este aceea).Au fost cateva persoane nemultumite de UP-ul luat in scurta
vreme si asta datorita activitatii mele.Eu ti-am vorbit frumos in mesajele privat si tu iti bateai pul4 de mine si sufereai ca te duci la Laur.
Macar te-a luat in brate cand plangeai sau te alinta?

Eu macar stiu ca am luat UP pe merit si nu alte metode de care tot ziceti voi, ca sa stii si tu eu joc doar League of Legends(Low Settings) deoarece
PC-ul meu OZN nu imi permite sa joc CS:GO.

Trebuia sa iti dau eu ban si nu Dan, dar am zis ca nu meriti atentia mea si trebuie sa te las in pace.Eu tot nu inteleg de ce ai tot insistat
ca am incercat sa ajut acel utilizator, zici ca am facut o crima la nivel mondial si treabuia neaparat sa fiu spanzurat sau impuscat.
Image
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

30 Jul 2014, 15:54

Topic inchis. Se ajunge prea departe. Unele persoane de aici sunt foarte frustrate, altele au spus adevarul.
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

30 Jul 2014, 16:04

Alexey wrote:Topic inchis. Se ajunge prea departe. Unele persoane de aici sunt foarte frustrate, altele au spus adevarul.
Alexey lasa topicul sa isi spuna lumea offu ;) ar fi cazu sa mai si ascultam de useri nostri
Last edited by zenner on 30 Jul 2014, 17:00, edited 2 times in total.
Reason: D.Ciprian: userii* nostri btw . Si cumva vorbesti de userii care i-ai facut copii mai inainte?; pe care*
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
User avatar
D.Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3948
Joined: 02 Oct 2010, 18:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Away
Detinator server CS: ---
SteamID: @@@
Reputatie: Fost administrator
Location: .dbsql
Has thanked: 263 times
Been thanked: 330 times
Contact:

30 Jul 2014, 16:05

Daca tot sariti sa aruncati cu noroi in noi (astia din staff care spuneti voi ca facem numai lucruri pe dos) de ce nu intrati si voi pe skype cu noi sa ne spuneti ce sa mai facem sa mai schimbam extream-ul , sa-l scoatem din starea in care e acum |IDLE| . In fiecare seara stam pe skype si pe langa faptul ca jucam cs:go (si nu , nu dam rank-uri pentru cei care joaca cu noi. asta a fost o frustrare a unui user care s-a simtit neindreptatit dar, bineinteles n-avea dreptate) revin , pe langa faptul ca jucam cs:go poate cineva care sta pe conferinta cu noi pana dimineata sa conteste faptul ca NU VORBIM macar 50% din timpul petrecut pe skype despre ce-am putea face sa ridicam extreamcs? Si va garantez ca nu suntem pe conferinta doar membri din staff , sunt si useri normali pentru ca acceptam pe oricine si ascultam orice propunere.

Sincer va respect parerile tuturor dar 90% din parerile de aici sunt ca nu aveti moderator (sau vi s-a scos si va simtiti neindreptatiti).
Click pentru a vizualiza | Afiseaza codul
Image
User avatar
Elena Udrea
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 133
Joined: 08 Feb 2014, 22:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Restrictie PM
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times
Contact:

30 Jul 2014, 16:16

D.Ciprian wrote:userii* nostri btw . Si cumva vorbesti de userii care i-ai facut copii mai inainte?
userii pe care btw .

Degeaba discutati aici, nu se face nimic atata timp cat Laur nu doreste.
Politica. Un teatru uriaş, cu textieri ipocriţi şi actori slabi. Şi cu un public pe măsură.
User avatar
SPLAT
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2407
Joined: 09 Jul 2010, 18:39
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Locul 2 la Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike)
Location: Constanța
Has thanked: 300 times
Been thanked: 286 times

30 Jul 2014, 16:24

Sunt trist pentru ca nu am moderator.
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

30 Jul 2014, 16:44

D.Ciprian wrote:Daca tot sariti sa aruncati cu noroi in noi (astia din staff care spuneti voi ca facem numai lucruri pe dos) de ce nu intrati si voi pe skype cu noi sa ne spuneti ce sa mai facem sa mai schimbam extream-ul , sa-l scoatem din starea in care e acum |IDLE| . In fiecare seara stam pe skype si pe langa faptul ca jucam cs:go (si nu , nu dam rank-uri pentru cei care joaca cu noi. asta a fost o frustrare a unui user care s-a simtit neindreptatit dar, bineinteles n-avea dreptate) revin , pe langa faptul ca jucam cs:go poate cineva care sta pe conferinta cu noi pana dimineata sa conteste faptul ca NU VORBIM macar 50% din timpul petrecut pe skype despre ce-am putea face sa ridicam extreamcs? Si va garantez ca nu suntem pe conferinta doar membri din staff , sunt si useri normali pentru ca acceptam pe oricine si ascultam orice propunere.

Sincer va respect parerile tuturor dar 90% din parerile de aici sunt ca nu aveti moderator (sau vi s-a scos si va simtiti neindreptatiti).
N-a fost o frustrare a mea,m-am simtit neindreptatit cand am vazut ca un super moderator promoveaza codurile din cs pe extreamcs , o comunitate de atatea mii de useri...si scapa efectiv...cu un avertisment..si e super moderator.

Pai ce e asa filozofie ? Se tine un staff bun,cand laur are nevoie de ei,ei sa fie acolo fara sa puna enspe mii de intrebari cu ce ar trebui sa faca,sa preia fraiele,cand ajunge la laur o idee de-voastra realizabila,deja sa aveti planul facut si toate cele.Numai da-ti vina pe laur pentru orice ca nu ajungeti nicaieri,se cauta owner la serverul principal,hai...astia care va bateti cu pumnul in piept.

La@ur n-a mai avut oameni sa-l ajute,oameni de incredere...se dau detalii despre ce se vorbeste in spate,se arunca cu noroi unii in altii , nu exista un lider la administratori,inainte era Gyuky,inainte sa ma gandesc sa fac ceva,il intrebam pe Gyuky,aveam acelasi grad,dar el era liderul neimpus de nimeni,respectat de noi.

Acum numai e respect,numai sunt idei,se arunca mingea de la unul la altu',cand e la fileu toti se dau inapoi si se arunca cu noroi.

N-a mai fost niciodata o discutie de genul pe forum,oare de ce ? Si sincer le dau dreptate utilizatorilor,vad administratorii ca nu se inteleg intre ei,se promoveaza codurile si se da vina pe La@ur.

Sper sa va intelegeti,sa va mobilizati,sa curatati stafful de cei care tin locul sa nu se prafuiasca,mai bine 3..dar buni decat 10 dar.... :)

ps: cu totii spune-ti ca laur este ahtiat dupa bani,vad ca sunteti cu 0 credit extream toti.

Ne-am inteles bine D.Ciprian,Mitzocul,dar cand stafful vostru ii ia la misto pe cei care au fost in staff in perioada mare a extreamcsului...nu e bine,nu e frumos si nici nu se i-au masuri cand un rang asa mare isi bate joc de forum...
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
User avatar
twinkie
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 420
Joined: 14 Oct 2013, 20:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Utilizator nou : Catgroove
Nume anterior: lancebl
Location: Bucuresti
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times
Contact:

30 Jul 2014, 16:54

SPLAT wrote:Sunt trist pentru ca nu am moderator.
Lol, still alive?

Sunt multi useri frustrati, dar sunt multi care au dreptate. Ideea este, Ciprian, ca pe langa discutiile pe skype trebuie sa se si puna in aplicare cateva chestii.
De exemplu am propus acum o luna, daca nu mai bine, o chestie, mi s-a spus ca se rezolva, insa, nici acum nu s-a intamplat asta.
Contul pe care activez: http://www.extreamcs.com/forum/profil/Catgroove/
Lasati un mesaj privat pe acel cont daca ati vazut ca am postat de pe acesta si doriti sa ma contactati. Multumesc!
Contact: [email protected]
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot], Semrush [Bot] and 413 guests