Pareri eXtreamCS

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

30 Jul 2014, 18:44

Stati stati...
Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher.

Vin cu o mica completare la ce a zis Ciprian legat de conferintele pe Skype, a venit cineva sa spuna ca vrea sa stea cu noi (echipa eXtreamCS) sa ne propuna ceva mai amanuntit? Poate cineva nu intelege dintr-un simplu mesaj si trebuie dezvoltat, poate refuzam o propunere buna pentru comunitate sau mai stiu eu ce. Nu cred ca am gonit pe cineva din conferintele noastre de pe Skype.
RoyalServer
User avatar
Madross
Moderator
Moderator
Posts: 3839
Joined: 06 Dec 2011, 21:31
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: CS.eXtreamCS.com
SteamID: madross6
Reputatie: Moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: France
Has thanked: 314 times
Been thanked: 146 times
Contact:

30 Jul 2014, 18:54

Catgroove wrote:
Madross eXtream wrote:Uite ma ca am trezit revolutia pe extream :> 100 reply in 2 zile :))
Alexey- ce folos ca se propune aici,ca trece topicu la cos si se uitat to ce sa discutat aici.
Cred ca este prima data cand jignesc pe cineva pe forum pe aici, dar esti un copil prost.
In primul rand nu ai trezit nicio revolutie. Multi dintre cei care au postat sunt doar frustrati din cauza ca au pierdut sau nu au avut niciodata acces, iar cealalta parte, ei bine, nu este bagata in seama.
Da, forumul se duce pe rapa pe zi ce trece. Da, administratorii nu fac pe cat de multe ar trebui sa faca, recunosc si eu asta, insa, nici nu au cum. Laur le interzice, iar eu in locul lor as lasa deoparte accesul astfel incat sa il dea la niste copii precum tine, asta ca sa accelereze modul in care se distruge.
Nu am nimic cu Laur, este forumul sau, poate sa-l inchida de pe acum. Eu n-o sa plang.
In loc sa va multumiti ca mai aveti pe unde pierde vremea si sa lasati frustrarile deoparte, voi continuati sa va frecati nervii aiurea. Am incercat sa ofer si eu niste sfaturi mai mult sau mai putin utile, dar daca am vazut ca nu sunt luate in considerare am zis 'asta este'.
Vad ca tu, personal, ai prins ura pe toti din staff fiindca te-au dat afara. Pai e normal sa ti se scoata accesul cand te comporti in modul asta. Iti garantez ca daca in cateva zile ti se ofera accesul inapoi o sa te faci ca nu ai creat topicul asta. Dar in fine, suntem prea ipocriti.
Domnu moderator,linge mai departe poponeata la cei de culoare rosie,poate ei un up.Nu plang pentru grad macar nici 0.1 %,mii paralel de el intelegi?Pur si simplu am observat cand si eram moderator ce se intampla pe aici,si daca esti albastru nu fa pe inteligentu ,fii om.
www.madross.ro
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

30 Jul 2014, 18:58

Subiect: Pareri eXtreamCS
scosmynnnn wrote:
Pentru acest mesaj SPLAT a primit mulțumiri de la : DRS, Madross eXtream
pentru splat nu ar fi un capat de tara..drs cred ca te-as vedea in locul elodiei pe OTV daca s-ar inchide acest forum.

tema asta este cea mai frumoasa,vreti alta tema faceti-va si voi propriul forum,acolo sa comandati pe banii vostrii nu pe banii altora.
Si cand te-ai trezit era dimineata, nu?
Cat de smecherasi va dati voi si lingusitori cand aveti grad, dupa ce vi se suspenda gata va dati de partea userilor, asta e romania si asta e omu nostru! Crezi ca pari mai interesant daca incerci sa ma ataci pe mine?

Eu spun ca degeaba incercati sa va consumati nervii, nu vedeti ca cel care trebuia sa ia problema in dinti nici nu se sinchiseste sa dea un scurt reply... asta e dovada clara ca nu le mai pasa de forum.
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
User avatar
twinkie
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 420
Joined: 14 Oct 2013, 20:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Utilizator nou : Catgroove
Nume anterior: lancebl
Location: Bucuresti
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times
Contact:

30 Jul 2014, 19:08

Madross eXtream wrote:
Catgroove wrote:
Madross eXtream wrote:Uite ma ca am trezit revolutia pe extream :> 100 reply in 2 zile :))
Alexey- ce folos ca se propune aici,ca trece topicu la cos si se uitat to ce sa discutat aici.
Cred ca este prima data cand jignesc pe cineva pe forum pe aici, dar esti un copil prost.
In primul rand nu ai trezit nicio revolutie. Multi dintre cei care au postat sunt doar frustrati din cauza ca au pierdut sau nu au avut niciodata acces, iar cealalta parte, ei bine, nu este bagata in seama.
Da, forumul se duce pe rapa pe zi ce trece. Da, administratorii nu fac pe cat de multe ar trebui sa faca, recunosc si eu asta, insa, nici nu au cum. Laur le interzice, iar eu in locul lor as lasa deoparte accesul astfel incat sa il dea la niste copii precum tine, asta ca sa accelereze modul in care se distruge.
Nu am nimic cu Laur, este forumul sau, poate sa-l inchida de pe acum. Eu n-o sa plang.
In loc sa va multumiti ca mai aveti pe unde pierde vremea si sa lasati frustrarile deoparte, voi continuati sa va frecati nervii aiurea. Am incercat sa ofer si eu niste sfaturi mai mult sau mai putin utile, dar daca am vazut ca nu sunt luate in considerare am zis 'asta este'.
Vad ca tu, personal, ai prins ura pe toti din staff fiindca te-au dat afara. Pai e normal sa ti se scoata accesul cand te comporti in modul asta. Iti garantez ca daca in cateva zile ti se ofera accesul inapoi o sa te faci ca nu ai creat topicul asta. Dar in fine, suntem prea ipocriti.
Domnu moderator,linge mai departe poponeata la cei de culoare rosie,poate ei un up.Nu plang pentru grad macar nici 0.1 %,mii paralel de el intelegi?Pur si simplu am observat cand si eram moderator ce se intampla pe aici,si daca esti albastru nu fa pe inteligentu ,fii om.
Atat de cretin esti, incat sa spui ca eu pup in fund? Uita-te putin prin postarile mele si daca imi arati o persoana pe care am pupat-o in fund renunt la acces acum. Nici pe laur nu l-am pupat in fund, draga autist.
Legat de posturile inteligente: daca te uiti putin, la fel cum postez acum postam si pana sa am moderator.
Contul pe care activez: http://www.extreamcs.com/forum/profil/Catgroove/
Lasati un mesaj privat pe acel cont daca ati vazut ca am postat de pe acesta si doriti sa ma contactati. Multumesc!
Contact: [email protected]
User avatar
MrSpoke
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 587
Joined: 12 Apr 2014, 18:58
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 69 times
Been thanked: 14 times
Contact:

30 Jul 2014, 19:15

Vorbiti pe Skype cum sa ridicati forumul dar nu faceti nimic. Doar vorbiti...
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

30 Jul 2014, 19:16

Madross & DRS daca voi credeti ca eu ma lingusesc va inselati,eu nu am vorbit cu ei de 2 ori decand sunt pe acest forum chiar daca sunt moderator,uite cu winckler pot spune ca sunt de acord,are dreptate omul in unele reply'uri dar pe voi 2 va depaseste viata asta barbara..........eu si daca am si daca nu am grad tot intru si ajut userii acestui forum chiar daca unii sunt foarte cretini.
Winckler este singurul care isi masoara vorbele si cam atat.
User avatar
Pavel
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3610
Joined: 17 Feb 2011, 22:47
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Nume anterior: xkeze.
Fond eXtream: 2
Location: Bucuresti
Has thanked: 71 times
Been thanked: 102 times

30 Jul 2014, 19:23

Nu vedeti ca va contraziceti singuri? Mai devreme spuneati ca noi nu ne ocupam si suntem incompetenti si acum spuneti ca defapt e vina lui laur...
User avatar
MrSpoke
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 587
Joined: 12 Apr 2014, 18:58
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 69 times
Been thanked: 14 times
Contact:

30 Jul 2014, 19:26

Eu zic sa incepeti cu un nou domeniu. Sa o luati de la capat.. voi baietii din staff sa creati alta comunitate.
User avatar
DaNNe.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2811
Joined: 08 Nov 2013, 20:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Activitate scăzută
SteamID: /id/FurienMaster
Reputatie: Nick anterior: DnD. Gold, Emrys
0.5/3
Fost moderator ajutator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 244 times
Been thanked: 129 times
Contact:

30 Jul 2014, 20:25

MrSpoke wrote:Eu zic sa incepeti cu un nou domeniu. Sa o luati de la capat.. voi baietii din staff sa creati alta comunitate.
N-are cine. Aici e fiecare pentru el. Daca ar sta sa faca activitate, ar fi altceva forumul.
Pot sa dau exemplu doar categoria care ma intereseaza pe mine ("Counter-Strike"); inafara de scosmyn si mai nou EchOo aka. Gabriel eXtream (Care ajuta doar cand e cu culoare [Nu am nimic cu tine, dar asta e adevarul]) nu se vede urma de ajutor. Nici macar regulamentul nu se mai respecta. Daca eram "frustrat" ca nu mai am grad, nu mai ajutam! Dar am o reputatie, lumea ma cunoaste. Ofer suport pentru ca pe asta se bazeaza comunitatea "ExtreamCS". Acum cativa ani, se faceau si se rezolvau cereri in prostie. Acum fac cereri doar copiii de 11-12 ani pe care nu-i baga nici Dracu in seama.
Nu ca vreau sa ma laud, sa ca vreau sa par interesant, dar eu cred ca am o activitate destul de frumusica in forumul "Cereri", chiar daca am grad sau nu.
User avatar
Mafios_X
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 6851
Joined: 10 Apr 2009, 01:28
Detinator Steam: Da
SteamID: mafiosx
Reputatie: Fost Administrator
Location: Italia
Has thanked: 341 times
Been thanked: 419 times
Contact:

30 Jul 2014, 20:52

TAVY wrote:
winckler wrote:=))))))))))))))))))

Tavy e ma nigga. \m/

ps: putin respect pentru tavy ca om pentru ca este militar,n-ar strica,nu?
Respectul se invata acasa :) nu am nevoie de respect din partea unor copii care cred ca eu dau accese pe bani
Nu am luat bani nici pe admine pe cs1 si se rugau de mine cu credit :-j
Am salariul meu si nu am nevoie de 5 dolari pentru unban sau 10 euro si nu am nevoie de arme la cs:go.
SINGURUL LUCRU CARE L-AM PRIMIT A FOST UN STEAM DE LA Alexey si ARE si acum acelasi mail si parola.
Cand Dan eXtrean m-a rugat sa ii verific un telefon in Bucuresti m-am dus, de fiecare data cand am putut sa ajut, am ajutat dar se pare care plecarea lui GYUKY, neimplicarea lui Laur si venirea celor doi admin D.Ciprian si Miztocul a cauzat staff-ului (Mitzocul fiind adaugat de fondatorul temei care nu este nici acum gata si nu ii gasesc in atributiile lui asa ceva ) ACUM TOT STAFF-UL ESTE PE PRIETENIE
Daca maine imi fac alt cont si ajut umpic si fac cateva posturi primesc moderator si daca mai si joc cs si cs:go ajung smod in 4 luni
Laur s-a certat aproape zilnic cu mine pe tema asta si bineinteles ca eu am facut show pe aici => ciprian linge umpic si pac tavy e bulangiu :))) (soarta baieti)
pup winckler :*

@ madd si daca vroiam bani de ce ti-am zis ca ai restrictie "forever" ??
Pentru ceea ce ai spus mai sus, imi voi cere scuze fata de tine pentru tot ceea ce am gresit fata de tine...ai spus un mare adevar, bravo tie TAVY inca o data pentru tot adevarul spus mai sus! :)


da sunt frustrat ca numai am Administrator, ca numai am eMod pentru simplu fapt ca muncesc, imi castig banul si nu prea mai am timp de Forum.. asta e un raspuns la un reply care cu siguranta trebuia sa-l primesc sau il voi primi :))))))))))))
-------------------------------#STEAM PROFILE--------------------------------------
Image
STEAM: mafiosx

Image


www.gamescan.ro - Un fel de GameTracker ROMANESC :D
User avatar
MrSpoke
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 587
Joined: 12 Apr 2014, 18:58
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 69 times
Been thanked: 14 times
Contact:

30 Jul 2014, 21:12

Emrys wrote:
MrSpoke wrote:Eu zic sa incepeti cu un nou domeniu. Sa o luati de la capat.. voi baietii din staff sa creati alta comunitate.
N-are cine. Aici e fiecare pentru el. Daca ar sta sa faca activitate, ar fi altceva forumul.
Pot sa dau exemplu doar categoria care ma intereseaza pe mine ("Counter-Strike"); inafara de scosmyn si mai nou EchOo aka. Gabriel eXtream (Care ajuta doar cand e cu culoare [Nu am nimic cu tine, dar asta e adevarul]) nu se vede urma de ajutor. Nici macar regulamentul nu se mai respecta. Daca eram "frustrat" ca nu mai am grad, nu mai ajutam! Dar am o reputatie, lumea ma cunoaste. Ofer suport pentru ca pe asta se bazeaza comunitatea "ExtreamCS". Acum cativa ani, se faceau si se rezolvau cereri in prostie. Acum fac cereri doar copiii de 11-12 ani pe care nu-i baga nici Dracu in seama.
Nu ca vreau sa ma laud, sa ca vreau sa par interesant, dar eu cred ca am o activitate destul de frumusica in forumul "Cereri", chiar daca am grad sau nu.
Ai dreptate! Doar ca nu mai e ambitia aia de altadata... Totusi daca s-ar pune la punct s-ar realiza ceva aici, Laur ar putea sa scoata bani frumosi. (nu neaparat de bani, dar zic si eu).
Eu asa zic ca trebuie un "big-update" la tot. De la tema , la staff , mai multe servere, sa atraga si ei lumea cu ceva... ca singurele categorii vizitate sunt anunturi si discutii generale. De ce sa nu fie tot forumul ?
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

30 Jul 2014, 21:21

MrSpoke wrote:
Emrys wrote:
MrSpoke wrote:Eu zic sa incepeti cu un nou domeniu. Sa o luati de la capat.. voi baietii din staff sa creati alta comunitate.
N-are cine. Aici e fiecare pentru el. Daca ar sta sa faca activitate, ar fi altceva forumul.
Pot sa dau exemplu doar categoria care ma intereseaza pe mine ("Counter-Strike"); inafara de scosmyn si mai nou EchOo aka. Gabriel eXtream (Care ajuta doar cand e cu culoare [Nu am nimic cu tine, dar asta e adevarul]) nu se vede urma de ajutor. Nici macar regulamentul nu se mai respecta. Daca eram "frustrat" ca nu mai am grad, nu mai ajutam! Dar am o reputatie, lumea ma cunoaste. Ofer suport pentru ca pe asta se bazeaza comunitatea "ExtreamCS". Acum cativa ani, se faceau si se rezolvau cereri in prostie. Acum fac cereri doar copiii de 11-12 ani pe care nu-i baga nici Dracu in seama.
Nu ca vreau sa ma laud, sa ca vreau sa par interesant, dar eu cred ca am o activitate destul de frumusica in forumul "Cereri", chiar daca am grad sau nu.
Ai dreptate! Doar ca nu mai e ambitia aia de altadata... Totusi daca s-ar pune la punct s-ar realiza ceva aici, Laur ar putea sa scoata bani frumosi. (nu neaparat de bani, dar zic si eu).
Eu asa zic ca trebuie un "big-update" la tot. De la tema , la staff , mai multe servere, sa atraga si ei lumea cu ceva... ca singurele categorii vizitate sunt anunturi si discutii generale. De ce sa nu fie tot forumul ?
Daca stau sa ma gandesc bine cred ca Laur are si el dreptatea lui, un forum ca asta ...intretinerea lui (hostul) costa undeva la 20 euro + lunar.Dar nu trebuie lasata sa se duca in jos pe zi ce trece, ca sa scoata profit ar trebui un pic de implicare din partea la toti inclusiv a userilor.
Cine sa faca comunitate ma? :)) cine crezi ca o va lua de la capat, cu unii(sunt multe persoane vechi si bune, restul 0) din staful actual nu se mentine comunitatea 4-5 luni online.. :)
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information