Ice Bucket Challenge - eXtreamCS

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
PglZone
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 188
Joined: 21 Oct 2009, 19:40
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: CS.eXtreamCS.com
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

20 Aug 2014, 23:22

Ce este Ice Bucket Challenge ? Este o actiune de caritate ce are ca scop strangerea de fonduri pentru Laur. [ http://www.extreamcs.com/forum/discutii ... 45277.html ]

Ce trebuie sa faceti ? Donati 1 dolar pentru eXtreamCS ( http://www.extreamcs.com/forum/discutii ... 45277.html ) + postati un video cu voi facand aceasta provocare + propuneti alti 3 membri care sa o faca.Daca cei care sunt provocati nu o vor realiza, vor primi reputatia "Pussy".

Succes, revin cu video maine.
User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

20 Aug 2014, 23:28

Si cine o sa ofere aceasta reputatie de 'Pussy'? Mie poti sa-mi pui deja, dar cu $ : 'Pu$$y'. :troll Nu mai stiti ce sa faceti sa atrageti atentia, chestia asta a fost facuta pentru cu totul altceva, nu sa donati voi 1 amarat de dolar de pe paypal lui Laur sau ca n-aveti ce face si vreti sa va etalati printr-un Ice Bucket Challange. Ti-a zis-o bine rau Ciprian pe bune...
User avatar
blackgate
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1892
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 239 times
Contact:

20 Aug 2014, 23:30

:troll daca-mi dai tu 1$ eu donez :meme
User avatar
Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5172
Joined: 10 May 2008, 21:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ^^
SteamID: crazycipry
Reputatie: Fost administrator
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Supervizor CS.eXtreamCS.com
Fost Unbanner ZM.eXtreamCS.com
Fost Contribuitor
Nume anterior: crazy.cipry
Location: Baia Mare
Has thanked: 177 times
Been thanked: 405 times

20 Aug 2014, 23:35

PglZone wrote:
Ciprian wrote:Am eu o idee mai bună: îți dau o ștergură să te ștergi acuma la gură că ai nevoie. :)
Eu am o idee mai buna: sa pastrezi stergura pana vine stii tu cine de pe centura. :)
Nu-mi dau exact seama dacă ești bine informat sau ai observat la tine în familie astfel de manifestări. :-?
Cred totuși că e varianta a doua și vorbești din viața ta în familie sau "experiența" ta personală.
User avatar
TzUcK
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2947
Joined: 19 Jul 2009, 15:44
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 70 times
Been thanked: 140 times
Contact:

20 Aug 2014, 23:38

Frate , chestia asta e pentru oamenii care chiar au nevoie de bani sau asa mai departe , nu e pentru extreamcs sau alte forumuri .
User avatar
CristiMegaOficial
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 330
Joined: 31 Dec 2013, 00:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 12 times
Been thanked: 11 times
Contact:

20 Aug 2014, 23:38

Ciprian wrote:
PglZone wrote:
Ciprian wrote:Am eu o idee mai bună: îți dau o ștergură să te ștergi acuma la gură că ai nevoie. :)
Eu am o idee mai buna: sa pastrezi stergura pana vine stii tu cine de pe centura. :)
Nu-mi dau exact seama dacă ești bine informat sau ai observat la tine în familie astfel de manifestări. :-?
Cred totuși că e varianta a doua și vorbești din viața ta în familie sau "experiența" ta personală.
Iartal Cipriane dar asa face mama lui ziua doarme , noaptea munceste cu botu si curu... !!! Sa ii plateasca netu sa sufere pe "ICSTRIMCS. "
User avatar
PglZone
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 188
Joined: 21 Oct 2009, 19:40
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: CS.eXtreamCS.com
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

20 Aug 2014, 23:43

Ciprian wrote:
PglZone wrote:
Ciprian wrote:Am eu o idee mai bună: îți dau o ștergură să te ștergi acuma la gură că ai nevoie. :)
Eu am o idee mai buna: sa pastrezi stergura pana vine stii tu cine de pe centura. :)
Nu-mi dau exact seama dacă ești bine informat sau ai observat la tine în familie astfel de manifestări. :-?
Cred totuși că e varianta a doua și vorbești din viața ta în familie sau "experiența" ta personală.
La tine e evident ca stersul e o activitate zilnica, altfel nu imi explic cum ai atatea sterguri.Iti spun doar atat, sterge-o! :) (Intelegi la ce ma refer, sper.)
User avatar
Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5172
Joined: 10 May 2008, 21:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ^^
SteamID: crazycipry
Reputatie: Fost administrator
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Supervizor CS.eXtreamCS.com
Fost Unbanner ZM.eXtreamCS.com
Fost Contribuitor
Nume anterior: crazy.cipry
Location: Baia Mare
Has thanked: 177 times
Been thanked: 405 times

20 Aug 2014, 23:46

Le păstrez pentru din ăștia ca tine suferinzi între patru pereți și în fața calculatorului, cu o mână pe mouse și cu cealaltă pe post de Manuela :) Io zic s-o ștergi tu că și așa te-ai băgat în mizerie cu topicu' ăsta :)
User avatar
raydzhak
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 53
Joined: 03 Jul 2014, 18:51
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 1 time
Contact:

20 Aug 2014, 23:46

Asta e pentru oamenii cu o boala rara ca a lui Stephen Hawking nu pentru forumuri =)) :troll
User avatar
PglZone
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 188
Joined: 21 Oct 2009, 19:40
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: CS.eXtreamCS.com
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

20 Aug 2014, 23:49

Ciprian wrote:Le păstrez pentru din ăștia ca tine suferinzi între patru pereți și în fața calculatorului, cu o mână pe mouse și cu cealaltă pe post de Manuela :) Io zic s-o ștergi tu că și așa te-ai băgat în mizerie cu topicu' ăsta :)
Doar o intrebare iti pun, de ce prostul e marginit, cand prostia e nemarginita ?
User avatar
PglZone
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 188
Joined: 21 Oct 2009, 19:40
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: CS.eXtreamCS.com
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

20 Aug 2014, 23:56

Ciprian wrote:
PglZone wrote:
Ciprian wrote:Le păstrez pentru din ăștia ca tine suferinzi între patru pereți și în fața calculatorului, cu o mână pe mouse și cu cealaltă pe post de Manuela :) Io zic s-o ștergi tu că și așa te-ai băgat în mizerie cu topicu' ăsta :)
Doar o intrebare iti pun, de ce prostul e marginit, cand prostia e nemarginita ?
Îi ultimu' meu post aici
Foarte bine, esti ascultator.Ti-am spus sa o stergi, ai executat, culcat. :)
User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

20 Aug 2014, 23:58

PglZone wrote:
Ciprian wrote:
PglZone wrote: Doar o intrebare iti pun, de ce prostul e marginit, cand prostia e nemarginita ?
Îi ultimu' meu post aici
Foarte bine, esti ascultator.Ti-am spus sa o stergi, ai executat, culcat. :)
Ba, te rog eu termina-te cu suferintele pe aici, nu vad motivul pentru care te iei de el. Ca ti-a spus ceea ce altii nu ti-ar spune? Ca prin postul asta arati ca esti lingau? Stii si tu foarte bine ca asa e... asa ca termina, cere unui moderator sa trimita topic-ul la cos ca oricum n-o sa faca nimeni nici un Ice Bucket Challange si termina povestea. Vrei moderator, plateste pentru el :troll
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information