Florin Salam si Mr. Juve - Vino langa mine [official video]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
LEVIS+
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3297
Joined: 12 Jul 2011, 12:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost intermediar
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost detinator war.eXtreamCS.com
Fost manager rs.eXtreamCS.com
Fost manager dr.eXtreamCS.com
Location: Constanţa
Has thanked: 104 times
Been thanked: 342 times
Contact:

20 Aug 2014, 22:08

Ganja* wrote:
1l13 wrote:Inseamna ca nu ai viata sociala daca nu asculti manele.
De club-uri nici nu mai zic daca ai auzit , sau de petreceri.
Cand va aud pe toti ca nu ascultati manele , si faceti fite!Vreti nu vreti ascultati manele si .[PUNCT]
Ia vezi care este cea mai ascultata muzica din Ro.

@E super piesa :X

Haha, daca tu ascultand manele consideri asta viata sociala inseamna ca esti pe atat de cocalar pe cat pari, din punctul meu de vedere trebuie sa fii putin retard sa asculti niste rupti in gura care nu stiu sa cante decat de dusmani, femei, bani , masini si case....ca de altceva nu sunt in stare sa cante...aaa da si de cat de distrusi sunt ei ca i-a parasit femeia si alte aberatii de genul asta, eu nu ascult manele si n-am sa ascult vreodata asa ceva, iar la mine la nunta daca vad "picior" de manea dispar instant toti invitatii, nu e o regula ca trebuie sa asculti manele, asta e o aberatie a acestei tari subdezvoltate din toate punctele de vedere, dar esti un copil spart si oricum nu intelegi ce iti scriu eu aici, asa ca stai in lumea ta de hartie si distractie placuta cu manelele tale de rahat

Din avataru si numele tau imi dau seama ca esti vreun pletos sau vreun rapper drogat , iti inteleg frustrarea.
on: Imi place! :)
"În viaţă întâlneşti o mulţime de lume şi câţiva oameni." - Moliere
RoyalServer
User avatar
Ganja*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 539
Joined: 27 Jun 2011, 19:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading...
SteamID: Ganja
Has thanked: 31 times
Been thanked: 36 times

20 Aug 2014, 22:18

LEVIS+ wrote:
Ganja* wrote:
1l13 wrote:Inseamna ca nu ai viata sociala daca nu asculti manele.
De club-uri nici nu mai zic daca ai auzit , sau de petreceri.
Cand va aud pe toti ca nu ascultati manele , si faceti fite!Vreti nu vreti ascultati manele si .[PUNCT]
Ia vezi care este cea mai ascultata muzica din Ro.

@E super piesa :X

Haha, daca tu ascultand manele consideri asta viata sociala inseamna ca esti pe atat de cocalar pe cat pari, din punctul meu de vedere trebuie sa fii putin retard sa asculti niste rupti in gura care nu stiu sa cante decat de dusmani, femei, bani , masini si case....ca de altceva nu sunt in stare sa cante...aaa da si de cat de distrusi sunt ei ca i-a parasit femeia si alte aberatii de genul asta, eu nu ascult manele si n-am sa ascult vreodata asa ceva, iar la mine la nunta daca vad "picior" de manea dispar instant toti invitatii, nu e o regula ca trebuie sa asculti manele, asta e o aberatie a acestei tari subdezvoltate din toate punctele de vedere, dar esti un copil spart si oricum nu intelegi ce iti scriu eu aici, asa ca stai in lumea ta de hartie si distractie placuta cu manelele tale de rahat

Din avataru si numele tau imi dau seama ca esti vreun pletos sau vreun rapper drogat , iti inteleg frustrarea.
on: Imi place! :)

N-am ce sa-ti cer tie, atata poti :))
Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta, nu piept, mai am sapte serii
User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

20 Aug 2014, 23:01

Place, placee :D

Nu va mai certati in privinta a ceea ce ascultati. Cei care-l asculta pe Salam s-o faca in continuare pentru ca nu este un artist rau deloc. Din contra. Cei care nu, sa nu se mai amestece in topic fara rost.
User avatar
Bunicu Magic
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1977
Joined: 25 Jan 2013, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: da
Location: Bucuresti
Has thanked: 54 times
Been thanked: 153 times
Contact:

21 Aug 2014, 00:56

A revenit ? In costinesti pe 10 august era la un live de-al lui Sorinel Pustiu ...dar nu a cantat

Melodia suna bine , sa vedem live-ul :)))
Haha, daca tu ascultand manele consideri asta viata sociala inseamna ca esti pe atat de cocalar pe cat pari, din punctul meu de vedere trebuie sa fii putin retard sa asculti niste rupti in gura care nu stiu sa cante decat de dusmani, femei, bani , masini si case....ca de altceva nu sunt in stare sa cante...aaa da si de cat de distrusi sunt ei ca i-a parasit femeia si alte aberatii de genul asta, eu nu ascult manele si n-am sa ascult vreodata asa ceva, iar la mine la nunta daca vad "picior" de manea dispar instant toti invitatii, nu e o regula ca trebuie sa asculti manele, asta e o aberatie a acestei tari subdezvoltate din toate punctele de vedere, dar esti un copil spart si oricum nu intelegi ce iti scriu eu aici, asa ca stai in lumea ta de hartie si distractie placuta cu manelele tale de rahat
Prietene pe manele ca Roman te distrezi mult mai bine ca pe orice alt gen , desii si pe Dance , House , Pop te distrezi chiar foarte bine in cluburi , mai ales in cele aflate in aer liber
THINK it`s not illegal yet !
User avatar
Every
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4292
Joined: 01 Jan 2012, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat în voiaj!
SteamID: hypnotiqueeee
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni
Utilizator neserios(tepar)
Location: Constanța
Has thanked: 449 times
Been thanked: 152 times

21 Aug 2014, 11:56

Trebuia sa ne invadeze topicul si pletosii nespalati.
#retras de pe forum.
mai intru foarte rar .. dacă vreți ceva, lăsați mesaj privat și când mai intru vă răspund.
User avatar
Kryme
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1922
Joined: 31 Dec 2008, 12:45
Detinator Steam: Da
SteamID: PM si il dau.
Reputatie: Ban 1 luna
Ban 2 luni
Location: Zalău
Has thanked: 132 times
Been thanked: 69 times

21 Aug 2014, 12:05

Super piesa...:) dar faza e ca o asculti de 10 ori,pe urma te saturi :))...
User avatar
Ovidiu_
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3142
Joined: 02 Apr 2013, 15:55
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 141 times
Been thanked: 295 times
Contact:

21 Aug 2014, 13:40

Every wrote:Trebuia sa ne invadeze topicul si pletosii nespalati.
ti-as recomanda sa ai grija ce scri .
eu n-am nimic cu cei care asculta manele fiecare asculta ce doreste , dar cand aud cocalari d-astia ca tine care jigneste pe alti ca nu sunt de acord cu genul asta de muzica mi se face o greata ..
mai repede un tigan care asculta manele e mai nespalat decat un om care asculta rap/rock sau orice alt gen , mai ales de tine care postezi numa melodii de 2 bani ultima care ai postato cu dani mocanu ... asculti muzica ca suna bine , pentru tine mesajul melodiei este 0 ( efect de turma in randul cocalarilor )
User avatar
Every
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4292
Joined: 01 Jan 2012, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat în voiaj!
SteamID: hypnotiqueeee
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni
Utilizator neserios(tepar)
Location: Constanța
Has thanked: 449 times
Been thanked: 152 times

21 Aug 2014, 13:42

Ovidiu_ wrote:
Every wrote:Trebuia sa ne invadeze topicul si pletosii nespalati.
ti-as recomanda sa ai grija ce scri .
eu n-am nimic cu cei care asculta manele fiecare asculta ce doreste , dar cand aud cocalari d-astia ca tine care jigneste pe alti ca nu sunt de acord cu genul asta de muzica mi se face o greata ..
mai repede un tigan care asculta manele e mai nespalat decat un om care asculta rap/rock sau orice alt gen , mai ales de tine care postezi numa melodii de 2 bani ultima care ai postato cu dani mocanu ... asculti muzica ca suna bine , pentru tine mesajul melodiei este 0 ( efect de turma in randul cocalarilor )
Voi pletosilor cum ne faceti pe noi tigani borati, chiar de nu suntem ? Meritati din plin aceste jigniri, poate va mai tundeti si voi ca ziceti ca sunteti niste fetite cu pletele alea. Orice rocker care l-am vazut avea parul uleios si plin de matreata ..
#retras de pe forum.
mai intru foarte rar .. dacă vreți ceva, lăsați mesaj privat și când mai intru vă răspund.
User avatar
Ovidiu_
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3142
Joined: 02 Apr 2013, 15:55
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 141 times
Been thanked: 295 times
Contact:

21 Aug 2014, 13:45

Every wrote:
Ovidiu_ wrote:
Every wrote:Trebuia sa ne invadeze topicul si pletosii nespalati.
ti-as recomanda sa ai grija ce scri .
eu n-am nimic cu cei care asculta manele fiecare asculta ce doreste , dar cand aud cocalari d-astia ca tine care jigneste pe alti ca nu sunt de acord cu genul asta de muzica mi se face o greata ..
mai repede un tigan care asculta manele e mai nespalat decat un om care asculta rap/rock sau orice alt gen , mai ales de tine care postezi numa melodii de 2 bani ultima care ai postato cu dani mocanu ... asculti muzica ca suna bine , pentru tine mesajul melodiei este 0 ( efect de turma in randul cocalarilor )
Voi pletosilor cum ne faceti pe noi tigani borati, chiar de nu suntem ? Meritati din plin aceste jigniri, poate va mai tundeti si voi ca ziceti ca sunteti niste fetite cu pletele alea. Orice rocker care l-am vazut avea parul uleios si plin de matreata ..
eu n-am treaba cu rock , dar prefer sa ascult muzica cu mesaj nu sa ascult muzica de dusmani de spalat bani de smecheri de inchisoare .
User avatar
Every
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4292
Joined: 01 Jan 2012, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat în voiaj!
SteamID: hypnotiqueeee
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni
Utilizator neserios(tepar)
Location: Constanța
Has thanked: 449 times
Been thanked: 152 times

21 Aug 2014, 13:47

Ovidiu_ wrote:
Every wrote:
Ovidiu_ wrote: ti-as recomanda sa ai grija ce scri .
eu n-am nimic cu cei care asculta manele fiecare asculta ce doreste , dar cand aud cocalari d-astia ca tine care jigneste pe alti ca nu sunt de acord cu genul asta de muzica mi se face o greata ..
mai repede un tigan care asculta manele e mai nespalat decat un om care asculta rap/rock sau orice alt gen , mai ales de tine care postezi numa melodii de 2 bani ultima care ai postato cu dani mocanu ... asculti muzica ca suna bine , pentru tine mesajul melodiei este 0 ( efect de turma in randul cocalarilor )
Voi pletosilor cum ne faceti pe noi tigani borati, chiar de nu suntem ? Meritati din plin aceste jigniri, poate va mai tundeti si voi ca ziceti ca sunteti niste fetite cu pletele alea. Orice rocker care l-am vazut avea parul uleios si plin de matreata ..
eu n-am treaba cu rock , dar prefer sa ascult muzica cu mesaj nu sa ascult muzica de dusmani de spalat bani de smecheri de inchisoare .
Atunci de ce te-ai simtit atacat ?
#retras de pe forum.
mai intru foarte rar .. dacă vreți ceva, lăsați mesaj privat și când mai intru vă răspund.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information