Un Bug la Zombie

Discutii legate de instalarea, configurarea si modificarea unui server de Counter-Strike.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
thecrowww
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 16
Joined: 03 Oct 2014, 00:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

03 Oct 2014, 01:36

Descriere plugin cerut:-
Alte informatii: Am si eu un bug pe server...si habarnu am cum sa-l rezolv,am intrebat multi care au servere si nu stiu nici ei...
Mai pe scurt eu am un server cu nivele ...fiecare nivel cu zombie diferit in fine...Bugul consta in faptul ca atunci cand esti human si te uiti la un zombie chiar si nemesis i tremura mainile si capu si cand incep sa trag in el ,eu pun tinta pe cap si ar trebui sa i dea in cap dar nu da in cap ,ca sa dea in cap trebuie sa pun tinta mai sus de nivelul zombieului adica ar trebui sa mai ridic tinta inca sfert din inaltimea zombieului... si nu este in regula chestia asta.Eu am pus sa dea dmg la cap 192 si cu bugu asta daca pun tinta pe cap normal ca si cand nu ar fi bugu da sub 100 dmg pentru ca nu da cap... trb sa ridic tinta cum am specificat mai sus si abia atunci da cap adic 192 dmg cum trb. Va rog eu ajutatima sa rezolv bugu asta ca mai mult strica tot serverul. :-s

Eu folosesc addons de zombie plague 5.8.0.
RoyalServer 2
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

03 Oct 2014, 15:35

@mutat in sectiunea corespunzatoare
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

03 Oct 2014, 15:52

pai daca skin de la zombie mic de ex acel caine tre sa tragi mai insus asa sunt facute ele la zp sa tragi mai in sus
Image
Post Reply

Return to “Probleme la servere dedicate de Counter-Strike”

  • Information