Programul vostru zilnic.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
Alekss # eXtream
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 37
Joined: 21 Sep 2014, 10:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: Cumpăr Pack-uri FIFA 14.
Fond eXtream: 0
Contact:

07 Oct 2014, 18:43

care este al vostru? sau ma puteti ajuta sa-mi fac unul va rog..
deci am scoala de la 9 pana la 2 in fiecare zi[luni si joi fac meditatii 1 ora de luni si joi ies la 3]
RoyalServer
User avatar
alynut
Administrator
Administrator
Posts: 7122
Joined: 02 Jul 2012, 06:31
Detinator Steam: Da
CS Status: In concediu, activez mai rar .
SteamID: alynut991
Reputatie: Fost Administrator
Fost Intermediar
Location: Bucuresti
Has thanked: 183 times
Been thanked: 445 times

07 Oct 2014, 19:36

Ma trezesc cand am chef 12-1 ma duc la baie dupa la masa si lenevesc la pc pana la 2-3 seara . :-j
User avatar
A k c 3 n 7
Super moderator
Super moderator
Posts: 5138
Joined: 25 Aug 2014, 21:31
Detinator Steam: Da
CS Status: who dares wins
SteamID: Jandarmeria
Reputatie: Super moderator
Moderatorul anului 2023
Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Fost eXtream Mod
Fost Intermediar
Nume anterior: Sorinel
Fond eXtream: 0
Location: Unknown
Discord: remusakcent
Has thanked: 4 times
Been thanked: 46 times

07 Oct 2014, 19:39

alynut wrote:Ma trezesc cand am chef 12-1 ma duc la baie dupa la masa si lenevesc la pc pana la 2-3 seara . :-j

Code: Select all

2-3 seara
2-3 noaptea poate :troll
Only-Games
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 696
Joined: 29 Aug 2012, 12:20
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 72 times
Been thanked: 28 times

07 Oct 2014, 19:42

A k c 3 n 7 wrote:
alynut wrote:Ma trezesc cand am chef 12-1 ma duc la baie dupa la masa si lenevesc la pc pana la 2-3 seara . :-j

Code: Select all

2-3 seara
2-3 noaptea poate :troll
2-3 dimineata \:d/
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

07 Oct 2014, 20:11

Apuca-te de ceva sport.
User avatar
alynut
Administrator
Administrator
Posts: 7122
Joined: 02 Jul 2012, 06:31
Detinator Steam: Da
CS Status: In concediu, activez mai rar .
SteamID: alynut991
Reputatie: Fost Administrator
Fost Intermediar
Location: Bucuresti
Has thanked: 183 times
Been thanked: 445 times

07 Oct 2014, 20:20

aware wrote:
Only-Games wrote:
A k c 3 n 7 wrote:

Code: Select all

2-3 seara
2-3 noaptea poate :troll
2-3 dimineata \:d/
Fail , si cum pana mea poti fi asa disperat dupa forum vrei program si pentru kantar ? sa ai timp sa joci oleaca
Foarte rar joc cs prietene . :) Daca joc 2-3 ore pe saptamana de cs .

ANGELLI. Fac sport pana la magazin si inapoi . ;)
aware
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 290
Joined: 12 May 2014, 16:00
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 13 times
Contact:

07 Oct 2014, 20:31

Ma refeream la aleks cu sportu de kantar ma refeream la fail-urile alea ca un tip zice noapte si alalat dimineata si dupa 2 variante al 3-lea a avut dreptate
Last edited by aware on 07 Oct 2014, 20:31, edited 1 time in total.
Te-ai saturat de leaque of legends si de stransu IP-ului si RP-ului ? Te cred si eu , citeste acest articol sa afli cum faci gratuit RP :) APASA SA VEZI
User avatar
mariuss615
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1399
Joined: 16 Mar 2010, 10:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Mahăr
Reputatie: Organizator Cupe eXtreamCS
Location: București
Has thanked: 28 times
Been thanked: 91 times
Contact:

07 Oct 2014, 20:32

Sper ca topicul asta este facut pentru "troll". Refuz sa cred ca ai facut un asemenea topic pe bune.

PS: Ma trezesc la 08:00. De la 8 la 9 stau pe wc, timp in care citesc presa, mail-urile si topicurile tampite de pe extreamcs. De la 9:00 pana la 9:10 mananc si ma imbrac, cu gandul tot la ce topicuri mai apar pe extreamcs. De la 9:10 pana la 9:15 ajung la masina. De la 9:15 pana seara la 20:00 stau in parcare, n-am masina :troll
Web Hosting gratuit cu SSL inclus si Litespeed pentru orice site care tine link in footer. PM daca te intereseaza.
Clint
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 550
Joined: 31 Mar 2013, 15:18
Detinator Steam: Da
Has thanked: 35 times
Been thanked: 21 times

07 Oct 2014, 22:13

Nu prea vad motivul acestui topic, ce te nelinisteste din programul tau?

In primul rand ma trezesc cu o ora/sau jumate inainte sa plec la scoala.Iau mic de jun + ceai.
Plec de la scoala la 14-15 depinde daca am ore suplimentare, dupa care la sala de fitness. Incerc sa fac sport 6 zile pe saptamana 3 forta si 2,3 aerobic(jogging/cardio), cand fac ore suplimentare, 15-30 minute sport acasa + mananc ca spartu =)) . Cu asta termin pe la orele 17:00/18:00 dupa am 3 variante:1)Ies pe afara;2)Invat pentru scoala;3)Stau pe PC | pana la ora 22:00. Si somn...

PS: Mai mult de atat nu am ce sa zic, nu am inteles ce ai vrea tu sa adaugi in programul tau... eu ma bazez pe niste principii,si cred ca orice om ar trebui sa le faca zilnic.
Image
Stay chill.
User avatar
Mitzocul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 7746
Joined: 29 Mar 2009, 17:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 467 times
Been thanked: 448 times

07 Oct 2014, 22:17

Ma trezesc, mănânc, dorm și o iau de la capăt.
danciu01
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 106
Joined: 23 Sep 2014, 14:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

08 Oct 2014, 10:01

la ora 5.00 ma trezesc, aprind laptopul si citesc site-urile de stiri.
la ora 6.00 ma imbrac si plec la munca
la ora 17:00 / 18:00 vin acasa
la ora dupa ora 18:00 / 24:00 sau mai mult, beau si ma distrez.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information