Florin Salam - Mi-e pofta de tine rau HIT 2014

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
LuPu.DsT
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 417
Joined: 25 Aug 2014, 22:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Hai sa facem intr-un fel , ca te iubesc
Detinator server CS: Fara mine sa nu stai
SteamID: Vai Vai Vai
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Contact:

29 Oct 2014, 19:23

CryWolf wrote:Fiti ON topic va rog, vedeti titlul topicului pe undeva Anti Rromi ?

ON: Am lucrat in germania cu baieti din "Mures" vreo 5 barbati / baieti si femei / fete erau super de treaba nu stiu daca se includ in categoria celorlalti "tigani" dar au niste bunaciuni si au fost de treaba asa!

Oricum nu port pica celorlalti dar cand ii vad pe net ca au bani cacalau de le canta salam s.a.m.d si pe aici trec cu oale si daca te duci unde stau au niste vile si ei tot merg cu cerutul mai nou se duc in germania si cer azil paentru ca noi ii discriminam, dar cum pana mea ca cu cerutul in germania ce crezi ca vezi ? doar romani aka tigani ne fac de cacao mereu, de ti-e rusine sa iesi cu un coleg neamt in oras.

Lupule te rog nu mai posta astfel de aere ca nu ne intereseaza "cocalarismul" nu de alta stim ca toti mai ascultam "manele" asa la bautura si poate uneori si singuri acasa dar in rest judecam si suntem judecati pentru acest lucru care mi se pare firesc de rahat si nu pentru ca nu mi-au placut manelele ci ca pentru cele din ziua de astazi sunt de tot rahatul.

Bine spus CryWolf , dar pe mine ma oftica o singura chesti ca toti incercam sa fim inteligent domne eu ascult rock la o petrecere sau hip hop !!! Sau ca esti facut cioara sau mai stiu eu ce... e prea aiurea ca probabil o cioara din aceasta sa bagat pentru el odata.
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information