Prea penala piesa :)))=))!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
The Dust
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 302
Joined: 30 Sep 2014, 16:56
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

07 Nov 2014, 18:37

Asa o fi dar cand vad posturile si "stilul" tau de a fi prost prind curaj .
User avatar
Bunicu Magic
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1977
Joined: 25 Jan 2013, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: da
Location: Bucuresti
Has thanked: 54 times
Been thanked: 153 times
Contact:

08 Nov 2014, 18:30

The Dust wrote:
Aldin K. wrote:
The Dust wrote: ori asta ori abia iti permiti un calculator sa poti sta pe net .
Stai tu calm ca își permite omul... și eu acuma o aud pentru prima data =)) .. dar na.. eu nu prea stau cu telefonul în mana pe facebook toată ziua încât sa știu ...
Bagi mana in foc pentru el ?


Prietene calmeaza-te ca nu vorbesti cu un copil de 12 ani , bogatule stai calm eu in loc sa stau pe pc ca tine si in weekend , am alte preocupari . Spre diferenta de tine sambata si vinerea mi le petrec in mare parte in club sau la lautari , iti dovedesc cum vrei tu ...

Am si PC destul de bunicel desii eu intru pe pc doar acasa sa ma uit la un film si pe facebook dar 95% stau pe telefon .
Daca esti atat de distrus incat sa asculti genu` de melodie nu e vina mea ca nu o stiu , stai frumos data viitoare


Melodia este mai mult caterinca ( desii lui i place ) , si La MAruta l-au chemat sa cante
THINK it`s not illegal yet !
User avatar
The Dust
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 302
Joined: 30 Sep 2014, 16:56
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

08 Nov 2014, 19:28

1. nu m-am dat mare bogatan
2. Vreau sa zic ca nu trebuie sa fi mare disperat ca sa sti de un clip de te buhneste rasul
3. "Spre diferenta de tine sambata si vinerea mi le petrec in mare parte in club sau la lautari" eu zic sa dai edit la post "lautarule"
4. ideea ( tre sa explic ca nu multi gandesc ) e ca tu te-ai trezit repede cu "disperarea in fata calculatorului"
Sa nu crezi ca am vrut sa te iau la misto doar ma deranjeaza cand vine 1 cu cate o replica :-j
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information