Comanda rcs-rds

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Tyler
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 860
Joined: 05 Jul 2013, 23:53
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Has thanked: 75 times
Been thanked: 131 times
Contact:

24 Feb 2015, 22:31

In urma cu 6 zile am fost la un store rds si am facut o comanda pentru un philips s398 si un abonament. Cartela cu abonamentul am primit pe loc, dar telefonul nu il aveau acolo asa ca au zis ca trebuie sa dea comanda si ca peste 2 zile voi primi un mesaj sa vin sa il ridic. Au trecut 6 si nimic. La Digicare status comanda: " - "

Ati mai comandat careva? In cat timp a ajuns coletul vostru?
Image
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Vând conturi League of Legends cu level cuprins între 20-30. Diferite divizii, campioni şi skinuri.
La alegere, Unranked sau o divizie specifică. Toate au acelaşi preţ: 25 lei paysafe/bucată.
Comenzi customizate: Dacă nu deţin cont cu specificaţiile dorite de tine, îmi laşi cât mai multe detalii (campioni, skinuri, divizie) şi am să fac rost în cel mai scurt timp. Plată 50% în avans. Desigur, dacă contul depăşeşte numărul normal de campioni şi skinuri, preţul va fi mai mare.
RoyalServer 2
User avatar
PapiLover
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1697
Joined: 22 Aug 2013, 14:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: n/a
Detinator server CS: n/a
SteamID: n/a
Reputatie: Restrictie moderator
Utilizator neserios (tepar)
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 33 times
Been thanked: 28 times
Contact:

24 Feb 2015, 22:36

Am comandat eu un telefon, in momentul respectiv nu aveau telefonul pe stoc asa ca a mai durat ceva. Bineinteles ca au spus ca primesc mesaj pe telefon cand il au in stoc, dar a trebuit sa-i sun si sa-i intreb, dupa ce am sunat a mai durat parca o saptamana cel mult. Deci in total a durat vreo 2-3 saptamani...
User avatar
Rooster[X].
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 13
Joined: 21 Feb 2015, 21:58
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Location: bucureşti

24 Feb 2015, 22:43

Am comandat si eu,sunt din bucuresti,la fel am primit cartela pe loc si telefonul l-am comandat miercuri seara,am sunat au zis ca nu este pe stoc si vineri dimineata am fost sa-l ridic..mi-am verificat comanda pe un forum unde era un reprezentat digi i-am dat datele si mi-a spus ca telefonu este in magazin.
User avatar
Tyler
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 860
Joined: 05 Jul 2013, 23:53
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Has thanked: 75 times
Been thanked: 131 times
Contact:

24 Feb 2015, 22:44

Faza e ca telefonul e pe stoc. Mi-au spus ca daca nu au la Oradea, o sa-mi trimita prin curier in 24 de ore.. iar daca au la Oradea, o sa dureze 2 zile... Cata seriozitate pe ei :/
Image
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Vând conturi League of Legends cu level cuprins între 20-30. Diferite divizii, campioni şi skinuri.
La alegere, Unranked sau o divizie specifică. Toate au acelaşi preţ: 25 lei paysafe/bucată.
Comenzi customizate: Dacă nu deţin cont cu specificaţiile dorite de tine, îmi laşi cât mai multe detalii (campioni, skinuri, divizie) şi am să fac rost în cel mai scurt timp. Plată 50% în avans. Desigur, dacă contul depăşeşte numărul normal de campioni şi skinuri, preţul va fi mai mare.
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

24 Feb 2015, 23:06

Ai de asteptat, eu am stat dupa un router vreo doua saptamani si cand le-am zis ca nu mai vreau au bagat d-alea cu stocu si etc.. incearca sa te iei tare cu ei, ca altfel nu ai cum.
User avatar
Tyler
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 860
Joined: 05 Jul 2013, 23:53
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Has thanked: 75 times
Been thanked: 131 times
Contact:

25 Feb 2015, 21:11

Vlad wrote:Ai de asteptat, eu am stat dupa un router vreo doua saptamani si cand le-am zis ca nu mai vreau au bagat d-alea cu stocu si etc.. incearca sa te iei tare cu ei, ca altfel nu ai cum.
M-am luat aseara de ei, azi am primit mail cum ca telefonul a ajuns in stocul caseriei :))
Mersi mult pentru sfat. :)>-
Image
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Vând conturi League of Legends cu level cuprins între 20-30. Diferite divizii, campioni şi skinuri.
La alegere, Unranked sau o divizie specifică. Toate au acelaşi preţ: 25 lei paysafe/bucată.
Comenzi customizate: Dacă nu deţin cont cu specificaţiile dorite de tine, îmi laşi cât mai multe detalii (campioni, skinuri, divizie) şi am să fac rost în cel mai scurt timp. Plată 50% în avans. Desigur, dacă contul depăşeşte numărul normal de campioni şi skinuri, preţul va fi mai mare.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information