Atunci cand iubesti si nu esti iubit.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Rey97
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 214
Joined: 02 Apr 2015, 15:52
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Contact:

05 May 2015, 20:59

Cristianos wrote:Las-o fratioare,in situatia ta am fost si eu acum cateva luni,acum ma doare fix in pla si ma simt mult mai bine asa,intotdeauna o sa gasesti ceva mai bun :> pi2de sunt destule,nu are rost sa stai dupa nimeni,mai ales cand esti tanar
corect frate, asa si voi incerca sa fac.
RoyalServer
StereoHere
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 418
Joined: 06 Jan 2015, 20:52
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

05 May 2015, 22:40

Daca astepti sa te caute o fata o sa mori singur =))))))))) fetele au un orgoliu cat casa poporului.
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

05 May 2015, 23:55

StereoHere wrote:Daca astepti sa te caute o fata o sa mori singur =))))))))) fetele au un orgoliu cat casa poporului.

esti genul ala libidinos care pupa pizdele in cur ?
User avatar
cyby
Scripter eXtreamCS
Scripter eXtreamCS
Posts: 1777
Joined: 16 Jul 2011, 21:46
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Da
Reputatie: Scripter eXtreamCS
Fost Moderator ajutator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 396 times

06 May 2015, 01:29

In caz ca te cauta tipa incearca sa pari detasat, sa nu pari afectat de situatie, nu-ti expune sentimentele reale unei tipe care chiar daca o cunosti de 2 ani nu face parte din familia ta si iti recomand sa n-ai incredere.
Nu inteleg cum te-ai putut atasa de o persoana care-ti povesteste aventurile ei cu alti gagii [ma rog, poate astea te atrag pe tine]. Ea in cel mai sigur caz cunoaste situatia in care te aflii si profita de tine ca-i esti alaturi si are mereu umarul tau unde sa planga si sa o inteleaga. Astea-s mai greu de cap dar se prind pana la urma.
Deci, iti recomand sa-ti faci o revizie la situatia in care esti expus si sa iei o decizie logica [gandita, nu cu inima].
93.114.82.17:27015 - Monster Invasion CO-OP Mod
User avatar
Genky
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 734
Joined: 25 Jun 2013, 20:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Stau si ma gandesc la ziua de maine !
Detinator server CS: da
SteamID: genky99
Has thanked: 24 times
Been thanked: 21 times
Contact:

06 May 2015, 02:58

Rey97 wrote:
Royal. wrote:dupa ce-am citit din ce ai spus tu mai sus e clar ca nu e de tine si nu te merita , e o afumurata cu nasul pe sus , cauta alta care sa te merite ceva mai bun ! nu e de tine
Buna vreau sa o las , cum naiba sa o las ? cand nu mai pe ea o am in cap mereu.
Ziceti-mi cum sa fac sa no mai caut .
Aici e o adevarata telenovela , mai rau ca pe tpu =))
Deci , ai mai primit de vreo 2 ori raspunsu , daca e fata faina , de treaba .... nu cur*a /cotoharla caut-o si baga-te in seama cu ea in REALITATE nu with keyboard .
http://filmeactiune.com Filme si seriale online gratis :)
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 6505
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

06 May 2015, 22:43

De ce nu puteti fi voi sinceri cu voi, trebuie sa intelege-ti ca aveti doar o viata si trebuie sa o traiti la maxim cu eforturi minime, invata sa te iubesti si sa te respecti pe tine ca barbat si dupa vei invata cum sa ai un "tel" in viata in a afla si evita repede ce este si ce nu este bine pentru tine, deja este prea tarziu dupa cum vad sa o cuceresti daca dupa atat timp esti bagat inca in "Friend Zone" nu mai poti iesi din asa ceva, este adevarat tu esti doar un prieten la nevoie pentru ea nu esti unul care are sentimente ci unul care il simte ca un "frate" scuze expresia tu te-ai putea culca cu sora-ta ? asa si ea , nu se va mai intampla crede-ma, cauta si pe youtube Friend Zone si vei vedea raspunsul de la maiestri in artele seductiei.

Iti mai pot da o mica sansa dar cu 0% adevar din partea ei sa fii sincer cu ceea ce iti doresti si sa ii spui in fata, ca adevarul este ca daca ne doare ceva si nu zicem acel ceva nu se va opri din durere de la sine doar stii foarte bine, nu te teme ca o pierzi , inteleg ca ea e "lumea" pentru tine dar nu e adevarat te lasi inselat de niste mici gazulite in capul tau, vei vedea ca dupa aceasta sinceritate fie se razgandeste "slabe sanse" doar sa se razgandeasca si sa te prosteasca in continuare fie faza a doua si scuze asta o sa doara "va trebui sa o parasesti inainte sa o faca ea si sa te simti tu vinovat de acel ceva ce nu exista"

Esti inca la inceput pregasteste-te sa inveti ceva din aceasta lectie ca sa nu se repete, si oricum se va repeta dar mult mai repede si nu vei avea de suferit.

Poti sa nu ma bagi in seama sa spui ca "a ala nu stie ce vorbeste, nu stie cat tin eu la ea sau si ea la mine" este o procarie in viata mereu exista 3 versiuni ale dreptatii
- A ei
- A ta
- Si adevarul

Sau asculta de cei de mai sus si transforma-te dintr-un barbat intr-un catelus e si asta o optiune, pentru cei ce le place sa stea legati si luati drepti "Valerica"

O seara frumoasa iti doresc.

Apropo tot ceea ce am incercat sa te invat sunt intamplari pe care regret ca eu nu le-am putut face la timpul lor si am acceptat un timp iluzii la fel ca tine dar este doar "VDC" - Viata de *****
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

06 May 2015, 23:43

ba .. eu m-am convis ce fel de baiat e cel care a facut topicul cand l-a facut pe celalalt sa-i editeze cineva o poza cu masina =)))))))))))
Royal.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 235
Joined: 11 Jan 2015, 00:30
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Restrictie mesaje private
Fond eXtream: 0
Contact:

07 May 2015, 00:46

warclau wrote:ba .. eu m-am convis ce fel de baiat e cel care a facut topicul cand l-a facut pe celalalt sa-i editeze cineva o poza cu masina =)))))))))))
idem , nu va mai chinuiti degeaba sa ii explicati
User avatar
Carnacior
Membrul anului 2016
Membrul anului 2016
Posts: 1762
Joined: 23 Jun 2013, 14:08
Detinator Steam: Da
CS Status: I eat more pussy than cervical cancer
Detinator server CS: jb.b-zone.ro
SteamID: -
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Membrul anului 2016
Membru Club eXtreamCS (1 iul )
Location: Targu Mures
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times
Contact:

07 May 2015, 01:02

cyby wrote:In caz ca te cauta tipa incearca sa pari detasat, sa nu pari afectat de situatie, nu-ti expune sentimentele reale unei tipe care chiar daca o cunosti de 2 ani nu face parte din familia ta si iti recomand sa n-ai incredere.
Nu inteleg cum te-ai putut atasa de o persoana care-ti povesteste aventurile ei cu alti gagii [ma rog, poate astea te atrag pe tine]. Ea in cel mai sigur caz cunoaste situatia in care te aflii si profita de tine ca-i esti alaturi si are mereu umarul tau unde sa planga si sa o inteleaga. Astea-s mai greu de cap dar se prind pana la urma.
Deci, iti recomand sa-ti faci o revizie la situatia in care esti expus si sa iei o decizie logica [gandita, nu cu inima].
tu-ti mai permiti sa-ti dai cu parerea? :meme
Ai nevoie de o protectie pentru server? R4GE Server Guard
Cel mai avansat si folosit plugin de protectie romanesc public! Nu ma crezi? VERIFICA


http://www.facebook.com/xyz.aron
Follow me for random bullshit and possibly interesting updates
Skype @ xyz_aron


Image
User avatar
anaconda
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1020
Joined: 31 Jan 2015, 23:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Membru club eXtreamCS (20 luni)
Fond eXtream: 14
Location: Iasi

07 May 2015, 01:12

warclau wrote:ba .. eu m-am convis ce fel de baiat e cel care a facut topicul cand l-a facut pe celalalt sa-i editeze cineva o poza cu masina =)))))))))))
=)))) penibil :)))))
Rey97
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 214
Joined: 02 Apr 2015, 15:52
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Contact:

07 May 2015, 02:29

nu va mai bagati ma ca idiotii pentru un + 1 .
nu aveti o treaba cu subiectu si va bagati ca am postat nu stiu ce, poza cu masina am postato sa o tin pe desktop. nu e pus pe facebook sa impresionez fete cum credeti voi , dar lumea e asa proasta ca voi.. vorbeste gura fara voi intr-una,si va dati cu presupusul si va credeti unu mai destept ca altul vedetiva de viata voastra ma . :-"
User avatar
PapiLover
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1697
Joined: 22 Aug 2013, 14:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: n/a
Detinator server CS: n/a
SteamID: n/a
Reputatie: Restrictie moderator
Utilizator neserios (tepar)
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 33 times
Been thanked: 28 times
Contact:

07 May 2015, 10:42

Nu tu esti destept...

Te rog eu inchide topicu esti jalnic
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 686 guests