Incepe Scoala !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

14 Sep 2015, 08:41

Nigga wrote:Marco Polo sau Carlo Magno sau cine pl4 mea a fost sa creeze scolele mat!! in rasa voastra de porci c4c4t! mat!!
In dumnezei lor ce animale , eu trebuie sa ma scol la 06:00 in pl4 mea , eu ma scol vara pe la 14:00 si stau la PC pana 08:00 dimineatza in ...........
Si cu Renzi mat!! sa te omoare cineva sa iti deie un gl in cap cu riforma ta in ... sclavu vietii , el pune ca scoala sa termina in iunie , sa avem 1 luna de vacanta ( aug ) si apoi in sep sa reincepem in dumnezei lui de poponaru ***** bgm pl4 in el


Te rog sa nu te reproduci . De parca tu esti singuru care se trezeste la 6..aveam colegi care veneau de la tara se trezeau la 4 jum 5
RoyalServer 2
User avatar
rolex.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 62
Joined: 30 Aug 2015, 22:37
Detinator Steam: Da
CS Status: Money making...$$
Fond eXtream: 0
Contact:

14 Sep 2015, 11:32

sergiu4995 wrote:
rolex. wrote:
sergiu4995 wrote: Invidiosii,daca stii sa faci bani pe net sa prostesti lumea cu survey si programe in vb faci$ ,iti trebuie si vointa!
Vad ca esti a-12-a pune mana si invata pentru bac.

Vad ca mai sunt si pierde vara pe aici...nasol.Nu e vina mea daca nu vreti sa munctiti sau sa va duceti la scoala.
Image

Ce zici ca nu te vad?
:)))) stiu imaginea asta :)))) du-te ba de aici cu scamm-ul tau scammere gloryous care cerseai 0.01$ paypal aici, arata o poza calumea .
Staff dati lui rolex statut de tepar,pentru ca gloryous(contul lui vechi) dadea tepe pe aici.
Cum dracu sunt pe net poze din contul meu adsense? Tu esti tampit ? Am dat tepe ? Tovarase cauta tu ce dovezi vrei si ai sa vezi ca nu sunt tepar. Am fost banat fiindca l-am injurat pe Laur. Atata tot.

pup pe portofel te astept pe team viewer sa-ti arat contu adsense live !
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

14 Sep 2015, 11:45

Mincinosul nu vrea sa dea team wier :))) imi arata poza modificata in inspect elements :))))
Zi adevarul butule ca ai fost si tepar de 1 cent aici,lasa vrajeala ca ai laut ban ca l-ai injurat pe Laur
User avatar
Omar_Airmax
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 232
Joined: 12 Sep 2015, 17:03
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Location: Constanța, România
Contact:

14 Sep 2015, 12:04

Cum a fost liceu copii ? :))
User avatar
rolex.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 62
Joined: 30 Aug 2015, 22:37
Detinator Steam: Da
CS Status: Money making...$$
Fond eXtream: 0
Contact:

14 Sep 2015, 12:23

sergiu4995 wrote:Mincinosul nu vrea sa dea team wier :))) imi arata poza modificata in inspect elements :))))
Zi adevarul butule ca ai fost si tepar de 1 cent aici,lasa vrajeala ca ai laut ban ca l-ai injurat pe Laur
1. Ofera-mi dovada aici de fata ca am tepuit pe cineva, si mai ales pe 1 cent pe care-l fac in nici o secunda.
2. Poza nu este modificata cu niciun inspect elements. Am zis aici ca iti dau date team fara sa-mi dau seama, iar atunci cand ti le-am dat am inchis rapid programul datorita faptului ca imi apare adresa de e-mail peste tot + site-urile mele pe care nu doresc sa le divulg din mai multe chestii de confidentialitate pe care te rog sa mi le respecti.
3. Da, ban am luat fiindca l-am injurat pe Laur atunci cand eram pe CVL si asta ti-o poate confirma si el.

Orice acuzatie de teapa spre gloryous este doar o minciuna, se pare ca cerand dovezi nimeni nu a raspuns si au schimbat subiectul imediat. Ceea ce sunt prin topicuri, am lamurit deja.
User avatar
Littlepac_m
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 548
Joined: 12 Jul 2015, 09:19
Detinator Steam: Da
CS Status: fl studio time
Detinator server CS: Da.
SteamID: majestick109
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Cont nou Larsawin
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni )
Nume anterior : Littlepac1337
Fond eXtream: 0
Location: FL Studio
Contact:

14 Sep 2015, 16:10

12a, dar am uitat sa ma duc in prima zi...wtf
Stand your ground or flee - the choice is yours. You are only delaying the inevitable, for the carrion crows shall feast regardless.
robert.CC
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 54
Joined: 13 Sep 2015, 13:59
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0

14 Sep 2015, 16:48

A 11-a. Foarte misto a fost prima zi.
CRISZLY
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4045
Joined: 14 May 2014, 17:49
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Itsirc
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Been thanked: 69 times

14 Sep 2015, 17:05

N-am mai stat de mult in picioare..
SKAR-Z
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 81
Joined: 12 Sep 2015, 22:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: ✦ SKAR-Z ✦
Fond eXtream: 0

14 Sep 2015, 17:17

Ba deviati de la subiect.. lasa-ti in pl*m ce salariu are ala.. da-l ***.. poate se duce pe centura stie el ce-o face..
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 334 guests