Antrenamente Box

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
projectileful
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1590
Joined: 19 May 2012, 09:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: BucharestHooligan
Ban 1 luna
Ban 3 luni
Utilizator neserios (tepar)
Location: UK
Has thanked: 88 times
Been thanked: 107 times

23 Oct 2015, 17:25

Daca mergeti la o sala de lupte pentru a arata celor de pe strada cine sunteti voi, stati acasa.

Code: Select all

while($money < 1.000.000$) $work++;
RoyalServer
User avatar
TzUcK
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2947
Joined: 19 Jul 2009, 15:44
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 70 times
Been thanked: 140 times
Contact:

24 Oct 2015, 01:32

ValiG wrote:Boxul este de 10 ori mai bun ca kickboxul si nu te contrazice am facut 8 ani kickbox .... dar stii care e diferenta , un om care a practicat box calumea duce 12 reprinze frate is mananca bataie cat 3 kickboxeri si nu are nimic.
Kikcbox e alta mancare de peste acolo te bazezi pe tko sau k.o adica pe forta sunt 2 stiluri total diferite dar strans legate.
MMa-ul te mananca pe paine la propriu , sangeros si dur , daca tu te vezi smart2 in 2 ani apuca-te de mma si la 65 kg o sa bati unu de 80 kg (si asta am vazuto live)
Tu te auzi ce vorbesti ? :troll acuma sincer !
Cred ca tu traiesti in casa cu fanta si lays .
Dupa cateva low-kick-uri , picioarele tale sunt la pamant , iti garantez asta . Si pot sa iti zic si nr. lor , 3 !

PS project : citeste la 3 ce am scris .
User avatar
ValiG
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 120
Joined: 10 Sep 2015, 18:52
Detinator Steam: Da
CS Status: .
SteamID: ghebaru
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti

24 Oct 2015, 02:45

pai prietene da mi fb-ul tau si iti demonstrez de la poze de pe legitimatie pana la diplome si cupe .... daca esti rupt de foame si te vezi mare stiutor online taci dreacu .

Cand vreodata ai vazut tu mai bun incasator ca un boxer esti nebun ? Durificarea pentru low-kick si picior in coaste de 2 ori saptamanal in 1 an esti TUN , pentru box durificarea rezistenta si sa nu mai vorbim de viteza si puterea aia din "zvac" muncesti ani grei si trudesti muuult mai mult .
Daca voi apreciati sportul doar din vazute la televizor taceti din gura va rog ...nu spuneam prostii prietene atata timp cat am facu 8 ani si apropo cu k1 tau ( desii eu l-am practicat )
Sunt zeci ca Moroșanu' care se apuca de k1 dupa 1-2 batai cu f putina experienta adica , MOCANI ... si i vezi sportivi si mari batausi , aratmi tu un "boxior" care a devenit peste noapte asa ceva ...iti spun eu nu exista pentru ca la box tragi de 3 ori mai mult si primi ... sunt mai multe argumente stabile de dezbatut dar nu am cu cine deoarece tu remarci sportul doar cu privirea n-ai fost in viata ta intr-o sala din cate vad sau daca ai fost ...doar ai privit
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information