Politia Romana!!!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Emi eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2233
Joined: 08 Feb 2012, 11:52
Detinator Steam: Da
CS Status: No status available.
SteamID: Privat.
Reputatie: Utilizator neserios(tepar)
Restrictie moderator
Fost moderator
Nume anterior: Synk12
Location: Neverland
Has thanked: 90 times
Been thanked: 49 times
Contact:

29 Oct 2015, 17:38

^ZED^ wrote:
Emi eXtream wrote:
^ZED^ wrote: Bai prietene stii ce inseamna un glont in picior ?
Nu cunosc situatia daca civilu' detine o arma sau nu, deoarece n-am chef sa ma uit la video, dar crede-ma se pot intampla lucruri grave.
In al 2-lea rand aia sunt niste politisti locali, care au o pregatire cel mult la drajna / cluj, etc.
In al 3-lea rand sa nu zic ca erau in inferioritate numerica :troll
In al 4-lea rand, gandeste-te daca tragea in piciorul lui, crezi ca ramanea imobilizat ?!
Poate ramanea poate nu..daca respectivul detinea o arma l-ar fi impuscat direct pe politist nu i-ar fi dat cu sticla cum se zvoneste.
Oricum, 2 persoane erau de ajuns sa il imobilizeze si fara spray, pistol sau alte lucruri si mai mult decat atat nu ii lipesti pistolul de cap si tragi asa cum sustini cei de acolo daca e adevarat.Idee e ca acest incident putea fi evitat foarte usor.Sa numai zic ca celui din duba ii bagau spray direct in fata.Ti se pare normal?

@Kommendante, eu nu neg treaba asta, poate asa e dar ideea e simpla ca se putea proceda mult mai simplu dar acesti "politisti" au facut abuz de puterea lor.Nu am zis ca tipul impuscat a procedat corect doar ca macar politistii ar fi putut face lucrul asta.
BA OMULE TU NU INTELEGI, LEGEA DIN RO ORICUM NU TE LASA SA TRAGI DACA SUSPECTUL NU INCEARCA, DA SEMNE CA AR VREA SA TE ATACE .. SI CU TOATE ASTEA, INTELEGE CA N-ARE DE CE SA-SI PUNA VIATA IN PERICOL PENTRU UN CIVIL AGRESIV.
Omule tu intelegi ce iti spun eu aici?Nu era nevoie de un pistol pentru slabanogul ala care pana si tu il puneai la pamant.Cred ca intr-adevar sfrijitul ala reprezinta un pericol imens pentru oricine :-j
RoyalServer
User avatar
sys32#
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 297
Joined: 14 Sep 2015, 21:47
Detinator Steam: Nu
SteamID: grizlyy66
Fond eXtream: 0

29 Oct 2015, 17:41

Am raportat videoclipul. Ty.
User avatar
^ZED^
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1226
Joined: 30 Jan 2015, 10:27
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

29 Oct 2015, 17:56

Emi eXtream wrote:
^ZED^ wrote:
Emi eXtream wrote:
Poate ramanea poate nu..daca respectivul detinea o arma l-ar fi impuscat direct pe politist nu i-ar fi dat cu sticla cum se zvoneste.
Oricum, 2 persoane erau de ajuns sa il imobilizeze si fara spray, pistol sau alte lucruri si mai mult decat atat nu ii lipesti pistolul de cap si tragi asa cum sustini cei de acolo daca e adevarat.Idee e ca acest incident putea fi evitat foarte usor.Sa numai zic ca celui din duba ii bagau spray direct in fata.Ti se pare normal?

@Kommendante, eu nu neg treaba asta, poate asa e dar ideea e simpla ca se putea proceda mult mai simplu dar acesti "politisti" au facut abuz de puterea lor.Nu am zis ca tipul impuscat a procedat corect doar ca macar politistii ar fi putut face lucrul asta.
BA OMULE TU NU INTELEGI, LEGEA DIN RO ORICUM NU TE LASA SA TRAGI DACA SUSPECTUL NU INCEARCA, DA SEMNE CA AR VREA SA TE ATACE .. SI CU TOATE ASTEA, INTELEGE CA N-ARE DE CE SA-SI PUNA VIATA IN PERICOL PENTRU UN CIVIL AGRESIV.
Omule tu intelegi ce iti spun eu aici?Nu era nevoie de un pistol pentru slabanogul ala care pana si tu il puneai la pamant.Cred ca intr-adevar sfrijitul ala reprezinta un pericol imens pentru oricine :-j
Pana si eu, adica ce vrei sa spui ? Oricum eu te-as pune si pe tine jos.
ON : N-are de ce sa riste sa fie lovit, a procedat corect .
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Google [Bot] and 409 guests