Academia Militara

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
ValiG
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 120
Joined: 10 Sep 2015, 18:52
Detinator Steam: Da
CS Status: .
SteamID: ghebaru
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti

30 Nov 2015, 01:54

Pai Academia fortelor terestre "Nicolae Balcescu" tot ofiter ies dar in armata la MAPN adica gradul de sublocotenent si nu doresc fizica , mate , doar ca matematica care se da la examene din punctul meu de vedere este mai usor de trecut decat romana si istoria la MAI , am studiat testele si sunt foarte grele , de aceea ma incanta gradul de OFITER LA MAPN ADICA LA Academia fortelor terestre "Nicolae Balcescu" DEOARECE MEDIA DE ADMITERE ESTE MAI MICA (anul trecut s-a intrat cu 6,40) si se da decat la 2 materii engleza si matematica , daca doream sa dau la aviatica sau marina dadeam si fizica , dar nu vreau :D si media este asa mica deoarece probele fizice sunt mai grele si asta incurca multa lume
RoyalServer 2
User avatar
MDFK. eXtream
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1869
Joined: 25 Aug 2014, 22:44
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/langw0w
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Location: București, România
Discord: langw0w
Has thanked: 23 times
Been thanked: 42 times

30 Nov 2015, 18:45

Şi eu m-am gândit să fac Academia Militară (Câmpulung,Suceava).
Trebuie să dai un examen la Română şi Matematică şi un examen de psihologie timp de 2 ore :)) .
Eu m-am gândit să fac liceul,să iau bacul şi apoi să dau la jandarmerie .
Cine ştie,probabil migrez spre America .
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

30 Nov 2015, 19:27

ValiG wrote:Pai Academia fortelor terestre "Nicolae Balcescu" tot ofiter ies dar in armata la MAPN adica gradul de sublocotenent si nu doresc fizica , mate , doar ca matematica care se da la examene din punctul meu de vedere este mai usor de trecut decat romana si istoria la MAI , am studiat testele si sunt foarte grele , de aceea ma incanta gradul de OFITER LA MAPN ADICA LA Academia fortelor terestre "Nicolae Balcescu" DEOARECE MEDIA DE ADMITERE ESTE MAI MICA (anul trecut s-a intrat cu 6,40) si se da decat la 2 materii engleza si matematica , daca doream sa dau la aviatica sau marina dadeam si fizica , dar nu vreau :D si media este asa mica deoarece probele fizice sunt mai grele si asta incurca multa lume
:)))))))))))))))))))))) tu vezi ce ai scris,vise,locurile sunt luate de cei care au facut liceul militar putin resusesc fara liceu militar sa intre si numai prostii dai la romana ,mate si fizica obligatoriu,nu cum vrei tu prostii,poate dificultatea difera la specializari,aaa nu uita de logica,limbi straine,coordonare.
User avatar
ValiG
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 120
Joined: 10 Sep 2015, 18:52
Detinator Steam: Da
CS Status: .
SteamID: ghebaru
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti

01 Dec 2015, 15:27

sergiu4995 wrote:
ValiG wrote:Pai Academia fortelor terestre "Nicolae Balcescu" tot ofiter ies dar in armata la MAPN adica gradul de sublocotenent si nu doresc fizica , mate , doar ca matematica care se da la examene din punctul meu de vedere este mai usor de trecut decat romana si istoria la MAI , am studiat testele si sunt foarte grele , de aceea ma incanta gradul de OFITER LA MAPN ADICA LA Academia fortelor terestre "Nicolae Balcescu" DEOARECE MEDIA DE ADMITERE ESTE MAI MICA (anul trecut s-a intrat cu 6,40) si se da decat la 2 materii engleza si matematica , daca doream sa dau la aviatica sau marina dadeam si fizica , dar nu vreau :D si media este asa mica deoarece probele fizice sunt mai grele si asta incurca multa lume
:)))))))))))))))))))))) tu vezi ce ai scris,vise,locurile sunt luate de cei care au facut liceul militar putin resusesc fara liceu militar sa intre si numai prostii dai la romana ,mate si fizica obligatoriu,nu cum vrei tu prostii,poate dificultatea difera la specializari,aaa nu uita de logica,limbi straine,coordonare.

Poate sa fie si liceul nuclear daca eu am media mai mare sunt in fata lor , si apropo mai citeste odata :
Image
Image
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

01 Dec 2015, 15:42

Mai bine intrebi acolo.
User avatar
MDFK. eXtream
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1869
Joined: 25 Aug 2014, 22:44
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/langw0w
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Location: București, România
Discord: langw0w
Has thanked: 23 times
Been thanked: 42 times

01 Dec 2015, 19:05

ValiG wrote:
sergiu4995 wrote:
ValiG wrote:Pai Academia fortelor terestre "Nicolae Balcescu" tot ofiter ies dar in armata la MAPN adica gradul de sublocotenent si nu doresc fizica , mate , doar ca matematica care se da la examene din punctul meu de vedere este mai usor de trecut decat romana si istoria la MAI , am studiat testele si sunt foarte grele , de aceea ma incanta gradul de OFITER LA MAPN ADICA LA Academia fortelor terestre "Nicolae Balcescu" DEOARECE MEDIA DE ADMITERE ESTE MAI MICA (anul trecut s-a intrat cu 6,40) si se da decat la 2 materii engleza si matematica , daca doream sa dau la aviatica sau marina dadeam si fizica , dar nu vreau :D si media este asa mica deoarece probele fizice sunt mai grele si asta incurca multa lume
:)))))))))))))))))))))) tu vezi ce ai scris,vise,locurile sunt luate de cei care au facut liceul militar putin resusesc fara liceu militar sa intre si numai prostii dai la romana ,mate si fizica obligatoriu,nu cum vrei tu prostii,poate dificultatea difera la specializari,aaa nu uita de logica,limbi straine,coordonare.

Poate sa fie si liceul nuclear daca eu am media mai mare sunt in fata lor , si apropo mai citeste odata :
Image
Image
Ce ţi-am zis . ;) Te ţine 3 ore :)) .
Recomand să mergi la Academie şi să mergi la secretariat
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

02 Dec 2015, 08:58

Ce va chinuiti cu academia militara, parca de anul se introduc donatiile pentru ranguri.
Donezi 2000 de euro si esti direct sublocotenent.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 418 guests