Te poți angaja la 16 ani ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

09 Feb 2016, 19:57

Fantasy1 wrote:
roberteeel wrote:Vezi pe la fier... Ar trebui sa te angajeze imediat. Stii toate felurile, de unde provin, cat costa... Angajatul perfect.
Am zis ca mor :))

ON: Angajat cu acte in regula nu, esti minor si nu ai voie.
Doar la negru poti si toata lumea auzi la carefourr si megamall, afi etc..
Cu ce esti tu mai special deca mine, decat robert, decat toti?
Nu esti, in plus se cauta oameni cu bac si cu minte buna nu daia ca tigani fara sa stie sa numere sau alceva... daca sti ce vreau sa zic

Cum se zice la voi, duthe lha feeer vechi sau la chiordeless haur mo


BTW: Nu suport tigani, v-as omora pe toti :troll :troll :meme
Nu e impotriva filozofiei religioase sa omori? :>
RoyalServer
User avatar
Littlepac_m
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 548
Joined: 12 Jul 2015, 09:19
Detinator Steam: Da
CS Status: fl studio time
Detinator server CS: Da.
SteamID: majestick109
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Cont nou Larsawin
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni )
Nume anterior : Littlepac1337
Fond eXtream: 0
Location: FL Studio
Contact:

09 Feb 2016, 20:00

Fantasy1 wrote:Mai, e o zicala.
Tiganu unde doarme, unde isi face nevoiele, unde se spala acolo si mananca.
Daca ati sti ce fac mafioti italiei cu ei ati rade din tot sufletul.
Trimitei in Italia sa vezi cum fug unii :))

Destul v-au luat aia cu Buldozerele in alte tari nespalatilor care ne faceti tara de rusine si care ne asteptati cu cutitele voastre de taiat unghii, nici un cutit in fierea lui nu mai puteti sa aveti.
Eu unu, as fi in stare cu orice tigan sa o dau 1-1, fara cutite, fara pietre fara nimic.
Doar din palme va zbor pe toti cacanari, pardon asa zisi bogatii romaniei care nu se spala si la figurat ( pe corp ) si la propriu ( haine )

Degeaba imi vi tu cu "Haur" daca esti un nespalat si cu haine rupte si va construiti case de 10 etaje care nu aveti bani sa le incalziti si dormiti in spatele cortului in spatele casei.
Va dau exemplu: Buzescu, dorm in spatele casei in cort sau in cocioaba.

Daca as ajunge ceva sus in rangul de preotie as interzice tigani in biserica, scurt si clar.
Daca Klaus v-ar trimite din romania in africa, de acolo de unde ati venit, as deveni sclavul lui 20 ani de zile.
si ai vreo dovada ca d-zeu-ul asta exista ? :troll
Stand your ground or flee - the choice is yours. You are only delaying the inevitable, for the carrion crows shall feast regardless.
User avatar
Mitzocul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 7746
Joined: 29 Mar 2009, 17:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 467 times
Been thanked: 448 times

09 Feb 2016, 20:07

MC si KFC iti fac contract pe 4, 6 sau 8 ore.
User avatar
BANDIT
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1952
Joined: 29 Dec 2009, 23:39
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (5 luni)
Has thanked: 79 times
Been thanked: 109 times

09 Feb 2016, 20:08

pe santier
Dau bani PayPal pentru bani Paysafe/Skrill.
User avatar
malexandru404
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 92
Joined: 05 Feb 2016, 15:23
Detinator Steam: Da
CS Status: N-am timp frățică
Detinator server CS: Să mă sugi
Fond eXtream: 0
Location: România, logic.
Contact:

09 Feb 2016, 20:17

@FANTASY
Ce frumos acționează ăștia cu grad pe aici..
Ești doar un cre(ș)tin îndoctrinat care judeci omul fără să îl cunoști 80% dintre useri acestui forum sunt niște retardați slăbănogi de 1,70 m si 45 kg cum spune și prietenul meu sergiu vă luați bătaie ziua și noaptea vă răzbunați pe forum, că de nu te cunosc în realitate .. ești un viitor parazit social tu și prostul ăla de ”tac-tu”
Am văzut că este la modă să ”fi” ateu și să te crezi inteligent.. să crezi că, cunoști prea multe gen retardatul ăla de S.Cosmin care este un țăran, viitor agricultor și restul care sunt de oraș și au talent de țărani .. n-am ce zice respect pentru țărani care nu se dau altceva, dar dacă ești bulangiu gen S.Cosmin și restul din staff atunci este clar cum va arăta societatatea asta ..
Legat de ăla care a spus că ai nevoie de 10 clase.. din păcate pentru tine sunt clasa a11a A profil mate-info, viitor ofiter jandarm sau penitenciare .. spre deosebire de voi care o să lucrați toată viața ca mecanici / shaormari, etc .
Fantasy după ce că ești prost, mai dai și semnal ... în orice post al tău îti arăți prostia.
ȘI MESAJUL ĂSTA ESTE PENTRU 90% DIN FORUM ȘI CEI CARE AU DE COMENTAT LA ADRESA MEA, VĂ LAS POZA ASTA
Image
P.S : Mă doare pe mine undeva că îmi dați ban, pot oricând să fac alt cont și să folosesc proxy .
P.S 2 : Să îmi mâncați ****, sunt mai inteligent ca voi !
Dacă nu era cu tine, îl înșela cu tine.

Cel mai mare agramat LAURWTF = http://i.imgur.com/H6AJZxp.png
User avatar
Blue ;x
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2141
Joined: 16 Jan 2011, 13:07
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Has thanked: 103 times
Been thanked: 171 times
Contact:

09 Feb 2016, 20:26

Vara trecuta am fost angajat la o cafenea, sunt major. Lucram cu un prieten, e liceean si i-a facut contract part-time, cu o adeverinta de la scoala. Deci, te poti angaja, ai nevoie de o adeverinta si ca pantronul tau sa fie corect si sa-si plateasca toate darile la stat, din experienta iti spun. Problema e ca nu te poate angaja cu program full-time, ci doar part-time.
Image Image

Creez artwork steam - 25 de lei!
Creez logo/banner gratis!
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

09 Feb 2016, 21:36

Citez din semnatura lui:
Legat de ăla care a spus că ai nevoie de 10 clase.. din păcate pentru tine sunt clasa a11a A profil mate-info, viitor ofiter jandarm sau penitenciare .. spre deosebire de voi care o să lucrați toată viața ca mecanici / shaormari, etc .
Este ironic cum relatezi o scurta linie din viitoarea noastra viata dar tu intrebi unde sa te angajezi, probabil la MC,KFC si Shaormerie ca tot ai vrut sa fie ironie.
Legat de ăla care a spus că ai nevoie de 10 clase.. din păcate pentru tine sunt clasa a11a A profil mate-info, viitor ofiter jandarm sau penitenciare
Cea mai proasta meserie este la jandarmerie

De ce? Lacheu la stat, executi ordine si pupi in fund gradele mai mari ca sa nu faci flotari inainte de somn.Degeaba ne spui noua ca o sa urmezi nu stiu ce vis care l-ai avut dupa o noapte in care ai lasat o sala de forta fara `fer`, dupa ce ajungi acolo si ai trecut ce pola mea trebuie sa treci atunci sa te lauzi.

Pana atunci ramai tot un tigan cu 11 clase.


Eu macar am un job de care nu imi este rusine, nu lepre ca tine de viseaza sa ajunga in jandarmerie dar nici macar n-a trecut clasa.
Image
Image
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8148
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

09 Feb 2016, 22:30

malexandru404 wrote: Legat de ăla care a spus că ai nevoie de 10 clase.. din păcate pentru tine sunt clasa a11a A profil mate-info, viitor ofiter jandarm sau penitenciare .. spre deosebire de voi care o să lucrați toată viața ca mecanici / shaormari, etc .
Esti foarte, foarte cretin.
Omul ti-a spus ca sa ai 10 clase dar tu intelegi ca el face misto de tine ? Nu te angajeaza nimeni fara sa vada ca macar ai avut o ambitie mica cat de cat sa termini alea 10 clase.
Tu crezi ca daca lasi mesaje cu diacritice pari inteligent ? Mai ales ca faci greseli gramaticale, pari un idiot.
User avatar
alynut
Administrator
Administrator
Posts: 7122
Joined: 02 Jul 2012, 06:31
Detinator Steam: Da
CS Status: In concediu, activez mai rar .
SteamID: alynut991
Reputatie: Fost Administrator
Fost Intermediar
Location: Bucuresti
Has thanked: 183 times
Been thanked: 445 times

09 Feb 2016, 22:40

Am prieteni care lucreaza ca picol la restaurante dupa ce ies de la scoala liceu si eu 15-16 ani, sau la spalatorii auto .
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 418 guests