Despre RDS

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
kNNs
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 174
Joined: 03 Jan 2016, 16:52
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Restrictie mesaje private
Fond eXtream: 0

11 Feb 2016, 17:01

IsTI37 wrote:
kNNs wrote:
IsTI37 wrote:
Nu, e nelimitat dar va merge foarte incet (adica va fi bun doar de facebook)
Oricum nu e cine stie ce rapid sau bun pentru jocuri.
Aha deci după ce termină acei 20 GB,viteza scade .
Cred că îmi ţine CS-ul .
Nu ai nici o sansa sa joci CS prin 3G, ai ping minim de 70-80. Mai bine telekom prin telefon in acest caz daca nu ai alternative.
4G .
Mi-am amintit că aici la mine în sat la şcoală şi la primărie se foloseşte Romtelecom . Observ că www.romtelecom.ro nu merge. Cred că s-au mutat pe Telekom,nu?
HO,HO,ceva nou :> - click
RoyalServer
User avatar
iLuSiOn
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 881
Joined: 06 May 2011, 17:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Contact:

12 Feb 2016, 13:27

kNNs wrote:
IsTI37 wrote:
kNNs wrote: Aha deci după ce termină acei 20 GB,viteza scade .
Cred că îmi ţine CS-ul .
Nu ai nici o sansa sa joci CS prin 3G, ai ping minim de 70-80. Mai bine telekom prin telefon in acest caz daca nu ai alternative.
4G .
Mi-am amintit că aici la mine în sat la şcoală şi la primărie se foloseşte Romtelecom . Observ că http://www.romtelecom.ro nu merge. Cred că s-au mutat pe Telekom,nu?
alta firma nu ai pe acolo? decat telekom, mai bine stai fara net. plateam 50 de lei pe luna pentru 300 kb/s si 60 ping in cs. Acum platesc 25 de lei pe luna si am 7mb/s in torrent
User avatar
^Head$hot^
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1541
Joined: 20 Feb 2013, 19:05
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 12 times
Been thanked: 14 times

12 Feb 2016, 15:11

alta firma nu ai pe acolo? decat telekom, mai bine stai fara net. plateam 50 de lei pe luna pentru 300 kb/s si 60 ping in cs. Acum platesc 25 de lei pe luna si am 7mb/s in torrent

Ai zis numai adevărul aici... la fel am avut și eu. M-am mutat pe Digi deoarece digi a preluat rds acuma și am la mine în sat viteza de 20mb/s. Descarc prin torrent cu 2mb/s. Mai mult de 20MB nu pot crește; cică nu e acoperire în sat, ce chestie. Dar tot e mai bine 20mb/s decât 300 kb/s.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Petal [Bot], Semrush [Bot] and 276 guests