copie buletin pentru un joc

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

csionutz98
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 488
Joined: 26 Sep 2014, 13:29
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time

18 Feb 2016, 01:06

Cere pe ***
RoyalServer 2
User avatar
BANDIT
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1952
Joined: 29 Dec 2009, 23:39
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (5 luni)
Has thanked: 79 times
Been thanked: 109 times

18 Feb 2016, 01:06

Trimite-le BULETINUL cu datele importante cenzurate! :)
Dau bani PayPal pentru bani Paysafe/Skrill.
User avatar
tektonik
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 364
Joined: 16 Oct 2011, 00:29
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 3 times
Been thanked: 35 times

18 Feb 2016, 13:45

busted wrote:da faza e ca ma gandesc..cu ce i-ar ajuta? N au de unde sti ca s eu in poza si ca n am dat buletinul altuia.Ma gandesc sa nu ma trimita stiu eu pe unde dupa sa le mai arat nu stiu ce. Deocamdata le-am zis sa mi dea citatul din termenii si conditiile care i am acceptat cand m am inregistrat unde scrie sa le dau copie dupa buletin,astept sa vad ce zic :))

1.1.2 Au drept de utilizare persoanele care au vârsta de peste 18 ani sau ai căror reprezentanţi legali şi-au exprimat acordul pentru utilizare. Regulile unor anumite jocuri pot prevedea ca persoanele sub o anumită vârstă să nu aibă drept de utilizare nici în cazul în care reprezentanţii lor legali şi-au exprimat acordul.
Ma gandesc ca vor sa vada daca ai peste 18 ani :)
Owner of SteamPortal


Image
User avatar
Iluminatii
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1539
Joined: 31 Mar 2014, 02:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Has thanked: 13 times
Been thanked: 13 times
Contact:

18 Feb 2016, 14:15

Iti cere copie de buletin si dupa poza...Nu le dai nu primesti....Ce e asa greu, poti trimite ticket la bigpoint si iei direct suspend la cont pentru furt...
Copiii cu nevoi speciale nu sunt ciudati sau neobisnuiti. Ei vor ceea ce toata lumea vrea; sa fie acceptati, sa fie iubiti.
User avatar
busted
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2878
Joined: 30 Jul 2010, 12:44
Detinator Steam: Da
SteamID: busteeeeeeeeeed
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Fost Moderator
Location: Iasi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 61 times
Contact:

19 Feb 2016, 14:53

Iluminatii wrote:Iti cere copie de buletin si dupa poza...Nu le dai nu primesti....Ce e asa greu, poti trimite ticket la bigpoint si iei direct suspend la cont pentru furt...
pai nu cu suportul vorbesc? Daca era mi-l inchideau de atunci dar stiam date multe despre cont si le-am dat tot ce stiam doar ca le am zis ca n au fost tranzactii pe cont si dupa mi au zis ca s a bagat bani cu cardul si le am zis ca nu am vrut sa le spun ca a jucat si frate'miu pe cont si dupa sa nu primesc ban pentru asta ca n ai voie sa dai contul altuia sa l vinzi sau alte chestii de genul.Aia cu fratele am bagat o de la mine sa i aburesc.
tektonik wrote:
busted wrote:da faza e ca ma gandesc..cu ce i-ar ajuta? N au de unde sti ca s eu in poza si ca n am dat buletinul altuia.Ma gandesc sa nu ma trimita stiu eu pe unde dupa sa le mai arat nu stiu ce. Deocamdata le-am zis sa mi dea citatul din termenii si conditiile care i am acceptat cand m am inregistrat unde scrie sa le dau copie dupa buletin,astept sa vad ce zic :))
1.1.2 Au drept de utilizare persoanele care au vârsta de peste 18 ani sau ai căror reprezentanţi legali şi-au exprimat acordul pentru utilizare. Regulile unor anumite jocuri pot prevedea ca persoanele sub o anumită vârstă să nu aibă drept de utilizare nici în cazul în care reprezentanţii lor legali şi-au exprimat acordul.
Ma gandesc ca vor sa vada daca ai peste 18 ani :)
Nu cred ca vor doar asta pentru ca mi-au spus ca schimbarea adresei de email poate insemna schimbarea proprietarului contului si de asta au nevoie


Last bumped by busted on 19 Feb 2016, 14:53.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information