Satanism [ Discutii ]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Carnacior
Membrul anului 2016
Membrul anului 2016
Posts: 1762
Joined: 23 Jun 2013, 14:08
Detinator Steam: Da
CS Status: I eat more pussy than cervical cancer
Detinator server CS: jb.b-zone.ro
SteamID: -
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Membrul anului 2016
Membru Club eXtreamCS (1 iul )
Location: Targu Mures
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times
Contact:

10 Mar 2016, 17:48

Traficant De Wi-Fi wrote:Iara ma repet, nu ma refer la satana va dumnezo...

Btw, stiti unde găsesc biblia satanică?...online mă interesează...
se numeste Necronomicon
Ai nevoie de o protectie pentru server? R4GE Server Guard
Cel mai avansat si folosit plugin de protectie romanesc public! Nu ma crezi? VERIFICA


http://www.facebook.com/xyz.aron
Follow me for random bullshit and possibly interesting updates
Skype @ xyz_aron


Image
User avatar
AGSQ
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 778
Joined: 29 Dec 2014, 23:53
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Contact:

10 Mar 2016, 19:05

Traficant De Wi-Fi wrote:Tot se discuta pe aici de dumnezo si etc si eu as vrea sa discutam si despre satanism!
Tu vezi cum faci ca ai beneficitatea scazuta sub 65%. Personal iti recomand sa lasi (cel putin temporar) de-oparte tot ceea ce inseamna malefic si sa incepi sa te indrepti catre benefic pana nu este prea tarziu.
O rata a BF-ului care ajunge sub 80% si ramane asa mult timp devine irecuperabila.

La modul cel mai serios iti spun sa te opresti. Nu cunosti lumea spirituala, nu ai experienta, continuand asa esti o victima garantata. Du-te la masluri, du-te la liturghii, ca sa cercetezi spiritualitatea trebuie sa fii in viata, ori cu BF sub 80% iti va fi cam greu.

Lasa raul pentru cei ce s-au nascut in rau, tu nu faci parte din ei.
Web Hosting gratuit cu SSL inclus si Litespeed pentru orice site care tine link in footer. PM daca te intereseaza.

VPS SSD Ieftin IPv6-Only, in Europa, la doar 0.8€/luna!
User avatar
Iluminatii
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1539
Joined: 31 Mar 2014, 02:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Has thanked: 13 times
Been thanked: 13 times
Contact:

10 Mar 2016, 19:42

Ganja* wrote:Stii macar ce ritualuri si ce atrocitati a facut Anton Szandor LaVey la viata lui? Iti zic eu, habar n-ai, ca daca aveai habar nu ii citeai biblia...toti oamenii care i-au citit biblia astuia au facut numai atrocitati, daca-ti dau sa citesti un articol cum oameni mancau copiii abea avortati cu biblia satanica langa ei citind din ea iti garantez ca-ti versi matele...
Vorbesti numai prosti...Am citit biblia si credema ca nu mananc oameni...Sunt un timp normal ca toti restul pasionat in a lupta pentru drepturile animalelor
https://ro.wikipedia.org/wiki/Anton_LaVey

Code: Select all

 A lucrat ca fotograf la criminalistica in Departamentul de Politie San Francisco. Acest lucru l-a ajutat sa-si creeze ideile sale. El spunea: "Am vazut cea mai sangeroasa si mai groteasca parte a omului". Oameni impuscati, taiati de proprii lor prieteni, copii imprastiati pe sosea in urma accidentelor, etc. A fost dezgustator si deprimant. Atunci m-am intrebat: "Unde e Dumnezeu?" Am inceput sa detest atitudinea oamenilor cu privire la violenta si care aveau aceeasi zicala: "Asa a vrut Dumnezeu!" Dupa 3 ani a parasit criminalistica si s-a apucat iar de cantat la clape.

Unde e zeul acesta cand o fata este violata, cand un om este ucis in chinuri?Unde este el cand vezi atata durere in ochii unei femei diagnosticata cu cancer...Unde e?
Copiii cu nevoi speciale nu sunt ciudati sau neobisnuiti. Ei vor ceea ce toata lumea vrea; sa fie acceptati, sa fie iubiti.
User avatar
aware's
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1041
Joined: 03 Jan 2015, 16:33
Detinator Steam: Da
SteamID: S
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 8 times

10 Mar 2016, 20:18

Iluminatii wrote:
Ganja* wrote:Stii macar ce ritualuri si ce atrocitati a facut Anton Szandor LaVey la viata lui? Iti zic eu, habar n-ai, ca daca aveai habar nu ii citeai biblia...toti oamenii care i-au citit biblia astuia au facut numai atrocitati, daca-ti dau sa citesti un articol cum oameni mancau copiii abea avortati cu biblia satanica langa ei citind din ea iti garantez ca-ti versi matele...
Vorbesti numai prosti...Am citit biblia si credema ca nu mananc oameni...Sunt un timp normal ca toti restul pasionat in a lupta pentru drepturile animalelor
https://ro.wikipedia.org/wiki/Anton_LaVey

Code: Select all

 A lucrat ca fotograf la criminalistica in Departamentul de Politie San Francisco. Acest lucru l-a ajutat sa-si creeze ideile sale. El spunea: "Am vazut cea mai sangeroasa si mai groteasca parte a omului". Oameni impuscati, taiati de proprii lor prieteni, copii imprastiati pe sosea in urma accidentelor, etc. A fost dezgustator si deprimant. Atunci m-am intrebat: "Unde e Dumnezeu?" Am inceput sa detest atitudinea oamenilor cu privire la violenta si care aveau aceeasi zicala: "Asa a vrut Dumnezeu!" Dupa 3 ani a parasit criminalistica si s-a apucat iar de cantat la clape.

Unde e zeul acesta cand o fata este violata, cand un om este ucis in chinuri?Unde este el cand vezi atata durere in ochii unei femei diagnosticata cu cancer...Unde e?
Nu e vina lui Dumnezeu, ca le-a soptit satana la ureche sa faca ceva si ei au executat, oamenii aia au ales pe cont propriu a cui soapte sa asculte ;). Pe langa asta celora care mor rapid cel mai probabil le-a fost scris sa moara cat mai rapid sa nu aiba ce suferi in lumea asta cu rele la tot coltul, e ca ciclul vietii la animale noi murim dar undeva e scris de ce sa murim si cand, iar acolo sus ai viata vesnica si nu vezi tot felul de rautati. Multumesc pentru injurii daca imi aduce cineva, ori ma jigneste.
User avatar
lek9gamer
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 161
Joined: 14 Feb 2016, 11:53
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: nu
SteamID: :D
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Utilizator vechi : Larsawin
Fond eXtream: 0

10 Mar 2016, 20:49

AGSQ wrote:
Traficant De Wi-Fi wrote:Tot se discuta pe aici de dumnezo si etc si eu as vrea sa discutam si despre satanism!
Tu vezi cum faci ca ai beneficitatea scazuta sub 65%. Personal iti recomand sa lasi (cel putin temporar) de-oparte tot ceea ce inseamna malefic si sa incepi sa te indrepti catre benefic pana nu este prea tarziu.
O rata a BF-ului care ajunge sub 80% si ramane asa mult timp devine irecuperabila.

La modul cel mai serios iti spun sa te opresti. Nu cunosti lumea spirituala, nu ai experienta, continuand asa esti o victima garantata. Du-te la masluri, du-te la liturghii, ca sa cercetezi spiritualitatea trebuie sa fii in viata, ori cu BF sub 80% iti va fi cam greu.

Lasa raul pentru cei ce s-au nascut in rau, tu nu faci parte din ei.
du-te tu cu religia ta si lasa-l pe el deoparte. omul habar nu are ce e satanismul, dar tu esti si mai prost. a fii spiritual nu inseamna a fii RELIGIOS. e o diferenta. religia este doar o afacere si atat.
vand cont de steam cu peste 400 de jocuri; level 47. pret minim: 350e
User avatar
AGSQ
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 778
Joined: 29 Dec 2014, 23:53
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Contact:

10 Mar 2016, 20:59

lek9gamer wrote:
AGSQ wrote:
Traficant De Wi-Fi wrote:Tot se discuta pe aici de dumnezo si etc si eu as vrea sa discutam si despre satanism!
Tu vezi cum faci ca ai beneficitatea scazuta sub 65%. Personal iti recomand sa lasi (cel putin temporar) de-oparte tot ceea ce inseamna malefic si sa incepi sa te indrepti catre benefic pana nu este prea tarziu.
O rata a BF-ului care ajunge sub 80% si ramane asa mult timp devine irecuperabila.

La modul cel mai serios iti spun sa te opresti. Nu cunosti lumea spirituala, nu ai experienta, continuand asa esti o victima garantata. Du-te la masluri, du-te la liturghii, ca sa cercetezi spiritualitatea trebuie sa fii in viata, ori cu BF sub 80% iti va fi cam greu.

Lasa raul pentru cei ce s-au nascut in rau, tu nu faci parte din ei.
du-te tu cu religia ta si lasa-l pe el deoparte. omul habar nu are ce e satanismul, dar tu esti si mai prost. a fii spiritual nu inseamna a fii RELIGIOS. e o diferenta. religia este doar o afacere si atat.
Salut,

Nu m-am adresat tie in primul rand. In al doilea rand, daca tu ai habar, ar fi stiut ca nu trebuie sa fii religios ca sa participi la ritualuri ce iti inalta vibratia spirituala. Ori eu de-aia i-am recomandat maslu si liturghie, fiindca e mai usor pentru el sa se "curete" de unele stringuri.
Web Hosting gratuit cu SSL inclus si Litespeed pentru orice site care tine link in footer. PM daca te intereseaza.

VPS SSD Ieftin IPv6-Only, in Europa, la doar 0.8€/luna!
User avatar
lek9gamer
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 161
Joined: 14 Feb 2016, 11:53
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: nu
SteamID: :D
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Utilizator vechi : Larsawin
Fond eXtream: 0

10 Mar 2016, 21:08

AGSQ wrote:
lek9gamer wrote:
AGSQ wrote:
Tu vezi cum faci ca ai beneficitatea scazuta sub 65%. Personal iti recomand sa lasi (cel putin temporar) de-oparte tot ceea ce inseamna malefic si sa incepi sa te indrepti catre benefic pana nu este prea tarziu.
O rata a BF-ului care ajunge sub 80% si ramane asa mult timp devine irecuperabila.

La modul cel mai serios iti spun sa te opresti. Nu cunosti lumea spirituala, nu ai experienta, continuand asa esti o victima garantata. Du-te la masluri, du-te la liturghii, ca sa cercetezi spiritualitatea trebuie sa fii in viata, ori cu BF sub 80% iti va fi cam greu.

Lasa raul pentru cei ce s-au nascut in rau, tu nu faci parte din ei.
du-te tu cu religia ta si lasa-l pe el deoparte. omul habar nu are ce e satanismul, dar tu esti si mai prost. a fii spiritual nu inseamna a fii RELIGIOS. e o diferenta. religia este doar o afacere si atat.
Salut,
Nu m-am adresat tie in primul rand. In al doilea rand, daca tu ai habar, ar fi stiut ca nu trebuie sa fii religios ca sa participi la ritualuri ce iti inalta vibratia spirituala. Ori eu de-aia i-am recomandat maslu si liturghie, fiindca e mai usor pentru el sa se "curete" de unele stringuri.

salut si tie

aceste liturghii sunt inventii umane si nu sunt adevarate.
vand cont de steam cu peste 400 de jocuri; level 47. pret minim: 350e
User avatar
RAZVANN.
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3610
Joined: 03 Nov 2008, 21:07
Detinator Steam: Da
CS Status: Excelent
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator ajutator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 206 times
Been thanked: 179 times

10 Mar 2016, 21:09

Samba pola în topicul vostru.
Last edited by Jorj on 11 Mar 2016, 07:44, edited 1 time in total.
Reason: +1 warn pentru limbaj
User avatar
AGSQ
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 778
Joined: 29 Dec 2014, 23:53
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Contact:

10 Mar 2016, 21:13

lek9gamer wrote:
AGSQ wrote:
lek9gamer wrote: du-te tu cu religia ta si lasa-l pe el deoparte. omul habar nu are ce e satanismul, dar tu esti si mai prost. a fii spiritual nu inseamna a fii RELIGIOS. e o diferenta. religia este doar o afacere si atat.
Salut,
Nu m-am adresat tie in primul rand. In al doilea rand, daca tu ai habar, ar fi stiut ca nu trebuie sa fii religios ca sa participi la ritualuri ce iti inalta vibratia spirituala. Ori eu de-aia i-am recomandat maslu si liturghie, fiindca e mai usor pentru el sa se "curete" de unele stringuri.

salut si tie

aceste liturghii sunt inventii umane si nu sunt adevarate.
Asta inseamna ca esti profan, nu esti initiat in nici o tehnica spirituala, daca nu esti poti sa simti si sa vezi ce se intampla in timpul acestor ritualuri. Sau ca nu ai drept divin pentru asa ceva.
Web Hosting gratuit cu SSL inclus si Litespeed pentru orice site care tine link in footer. PM daca te intereseaza.

VPS SSD Ieftin IPv6-Only, in Europa, la doar 0.8€/luna!
User avatar
lek9gamer
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 161
Joined: 14 Feb 2016, 11:53
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: nu
SteamID: :D
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Utilizator vechi : Larsawin
Fond eXtream: 0

10 Mar 2016, 21:34

AGSQ wrote:
lek9gamer wrote:
AGSQ wrote:
Salut,
Nu m-am adresat tie in primul rand. In al doilea rand, daca tu ai habar, ar fi stiut ca nu trebuie sa fii religios ca sa participi la ritualuri ce iti inalta vibratia spirituala. Ori eu de-aia i-am recomandat maslu si liturghie, fiindca e mai usor pentru el sa se "curete" de unele stringuri.

salut si tie

aceste liturghii sunt inventii umane si nu sunt adevarate.
Asta inseamna ca esti profan, nu esti initiat in nici o tehnica spirituala, daca nu esti poti sa simti si sa vezi ce se intampla in timpul acestor ritualuri. Sau ca nu ai drept divin pentru asa ceva.

dumnezeu = energia din care totul exista; nu este O PERSOANA.

ce divin visezi tu? totul e creat din aceasta energie si totul se dezvolta in milioane de ani. acest 'dumnezeu' e doar punctul de plecare, restul se numeste stiinta.
vand cont de steam cu peste 400 de jocuri; level 47. pret minim: 350e
User avatar
AGSQ
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 778
Joined: 29 Dec 2014, 23:53
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Contact:

10 Mar 2016, 21:37

lek9gamer wrote:
AGSQ wrote:
lek9gamer wrote:

salut si tie

aceste liturghii sunt inventii umane si nu sunt adevarate.
Asta inseamna ca esti profan, nu esti initiat in nici o tehnica spirituala, daca nu esti poti sa simti si sa vezi ce se intampla in timpul acestor ritualuri. Sau ca nu ai drept divin pentru asa ceva.

dumnezeu = energia din care totul exista; nu este O PERSOANA.

ce divin visezi tu? totul e creat din aceasta energie si totul se dezvolta in milioane de ani. acest 'dumnezeu' e doar punctul de plecare, restul se numeste stiinta.
Citeste Kibalyon-ul.
Web Hosting gratuit cu SSL inclus si Litespeed pentru orice site care tine link in footer. PM daca te intereseaza.

VPS SSD Ieftin IPv6-Only, in Europa, la doar 0.8€/luna!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information