Problemă PS3 ( URGENT, am căutat peste tot rezolvare.. )

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

12 Mar 2016, 21:26

Uneori în GTA 5 moare PS3, adică imaginea se blochează și trebuie să scot jocul și să îl restartez, la GoD of War 3 mereu după ce se salvează când întru pe salvare mă joc puțin și după ce mor îi dau load game iar atunci se blochează. ( Am PS3 slim versiunea de 500 gb ) acum i-am dat Full Format ( din System Restore) iar după ce se formatează să îi dau și Rebuild Database din Safe Mode sau ce să fac ? La GTA 5 pățesc rar dar la GoD of War incontinu. Voi ați pățit așa ceva ? ( la început nu am pățit așa ceva, doar după ce i-am dat un fel de repair ca am mișcat consola și s-a închis când era în joc și mi-o zis să îi dau ca probabil am ceva fișiere corupte ). Mulțumesc anticipat, sunt de pe telefon în caz ca am greșit ceva.
Last edited by hankbinscripting on 17 Mar 2016, 16:18, edited 1 time in total.
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
RoyalServer 2
User avatar
Remusf
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1928
Joined: 31 Aug 2010, 12:32
Detinator Steam: Da
CS Status: retras
SteamID: STEAM_0:0:6903143
Reputatie: Fost Moderator
Castigator Cupa eXtreamCS 2vs2
Fost Membru Club (2 luni)
0.6/3
Location: Baia Mare
Has thanked: 9 times
Been thanked: 119 times

13 Mar 2016, 02:30

Pateam pe PSOne prin 2000-2001 asa.In cazul meu,era pentru ca era zgariat cd-ul sau se duce cip-ul ala de citire.
Voucher reducere PC Garage : 5HYDA9ZJ
Inchid pleoapele când ceilalți se-nchină,că mă dor ochii,de la prea multă lumină
Poate că-s vinovat ce vrea să scape de vină sau,poate că-s obosit de la atâta rutină

ImageRMS1708's Channel
User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

17 Mar 2016, 16:18

Remusf wrote:Pateam pe PSOne prin 2000-2001 asa.In cazul meu,era pentru ca era zgariat cd-ul sau se duce cip-ul ala de citire.
CD-ul nu avea cum sa fie zgariat pentru ca atunci l-am luat, m-am uitat pe CD-ul ala cred ca de vreo 15 ori si n-am observat nici o zgarietura.

Oricum multumesc pentru raspuns, am rezolvat problema cu un Format din SM si dupa i-am reconstruit baza de date si merge ca uns acum.

T/C !
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information