Daca de maine nu mai exista internet?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

CRISZLY
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4045
Joined: 14 May 2014, 17:49
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Itsirc
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Been thanked: 69 times

29 Mar 2016, 17:16

xBourne wrote:
CRISZLY wrote:
OneCs wrote: Se vede ca nu iti place scoala :D
Cat despre acest subiect,eu spun ca ar fii foarte bine daca nu ar mai fii net...fara radiatii,fara sa iti pierzi timpul aiurea...ar fii foarte bine. :| :-@
Ceea ce faci tu acuma, nu?

Si la ce ai nevoie de "scoala", e prea plictisitoare.

La ce sunt bune cărţile? Îmi vine să răspund: la totul şi la nimic. Poţi trăi foarte bine fără să citeşti. Milioane de oameni n-au deschis niciodată o carte. A vrea să le explici ce pierd e totuna cu a explica unui surd frumuseţea muzicii lui Mozart. În ce mă priveşte, mă număr printre cei care nu pot trăi fără cărţi. Sunt un vicios al lecturii. Am nevoie să citesc aşa cum am nevoie să mănânc şi să beau. Hrana pe care mi-o oferă lectura îmi este la fel de indispensabilă ca şi aceea materială. Resimt fiecare zi fără o carte ca pe o zi pierdută.

-Manolescu, beach!
atata timp cat e sistemul prost si daca nu inveti ca robotul la biologie/geografie/istorie si toate materiile sa ai medii mari, nu o sa muncesti nicaieri.
In fine, deviem de la subiect.
Iau la maturat strada mai mult ca un profesor.
RoyalServer
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

29 Mar 2016, 19:16

eu nici la 7 ani nu am avut pc :gusta tocmai pe la 11 ani cand eram a 5a
Image
Depresie
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 38
Joined: 03 Mar 2015, 07:24
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

29 Mar 2016, 21:59

Iluminatii wrote:Problema nu e internetul.Nu neaparat internetul, dar tu crezi ca curentul e la nesfarsit???Se ard acum tone de carbune, se fac din eoliene, din energie radioactiva dar cat crezi ca va mai merge asta?Nu va merge la nesfarsit
Tu iti dai seama ca noi romanii consumam doar 20% din totalul energiei electrice produse? si restul se pierde?
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information