Problema Cpanel[rezolvat]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
shadikul
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 114
Joined: 07 Jan 2009, 23:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: DND
Detinator server CS: cs.warseries.net

09 Jan 2009, 15:34

Salut..as avea si eu o problema cu cpanelu .....Am Domeniu de la ipvhost si fisierele de la domeniu care erau pe ftp (unele, inclusiv cpanelu) au fost sterse.....A ramas ceva ce poate tine siteul da nu suficient...Imi trebuie cpanelul.Emailul a fost sters.Cum pot face rost de fisiere ? V-as fi recunoscator !
Un clan eSports care vrea sa adauge un star la lumea gamingului.Clanul este inca in formare.Cautam membri pentru DotA , Counter-Strike baieti , Counter-Strike fete , Fifa si curse.Deocamdata clan-leaderi ne trebuie pentru Counter-Strike fete , fifa si racing.Pentru orice informatie legata de membrii , orice fel de intrebari , raporturi , discutii , probe trimiteti un e-mail la [email protected] ; [email protected] si asteptati-va raspunsul.

Site: www.higaming.eu
iRC Channel : #higaming
RoyalServer
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

09 Jan 2009, 17:22

Trimite un email celor de la host. Asta e,daca folosesti un host de 2 bani nu te astepta la ceva destept din partea lor. Teoretic n-ar fi trebuit sa poti sa stergi cpanelul.
shadikul
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 114
Joined: 07 Jan 2009, 23:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: DND
Detinator server CS: cs.warseries.net

09 Jan 2009, 18:18

:D a mers....hostul nu il am de la ei..doar domeniul :) Am sa incerc...multumesc ! TC !
Un clan eSports care vrea sa adauge un star la lumea gamingului.Clanul este inca in formare.Cautam membri pentru DotA , Counter-Strike baieti , Counter-Strike fete , Fifa si curse.Deocamdata clan-leaderi ne trebuie pentru Counter-Strike fete , fifa si racing.Pentru orice informatie legata de membrii , orice fel de intrebari , raporturi , discutii , probe trimiteti un e-mail la [email protected] ; [email protected] si asteptati-va raspunsul.

Site: www.higaming.eu
iRC Channel : #higaming
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Yandex [Bot] and 327 guests