Ajutor vreau sa slăbesc

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
^ionutz^
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1995
Joined: 05 Oct 2013, 15:12
Detinator Steam: Da
CS Status: activitate scazuta !
SteamID: /id/ionutz_cs/
Reputatie: Fost moderator ajutator
Location: Galati
Has thanked: 46 times
Been thanked: 23 times

15 Aug 2016, 00:57

nu uita sa lasi berea pentru aia mai mari de la asta faci burta colacei :)eu nu am crezut in fiecare seara o doza 2 :) si s-au depus mama lor de beri acum beau ocazional un bidon 2 de bere :) de mers cu bicicleta nu-i problema fac mutlti km dar nu merg ca voi la cea mai usoara treapta mie imi place sa o fugaresc chiar daca e vale sau deal eu la greu merg tot timpul fa niste sporturi extreme mai arunci cu privirea mai fugi de responsabilitati munceste fa treaba daca esti la tara daca nu suna un prieten si te rezolva cand e vorba de treaba daca nu te duci la bunici mai spargi lemene ii spui ca vrei sa ii cari apa pentru la iarna in caz ca nu are apa curenta ii pui cisterna intr-o camera ziua o umpli seara uzi legumele cu ea si tot asa si nu baga in tine de la magazi toate rahaturile mai ales alea de slabit si panarame ca mai tare iti rup stomacul daca chiar ai voina slabesti dar dupa ce ai slabit si nu te abtii de la prostii imediat pui inapoi eu am reusit sa ma duc de la 80 la 70 si dupa parca eram prea slab ma lua vantu *** la 1.80 cu vreo 70 de kg da sa mai pun ceva pe mine asa ca am ajuns la 90 sa fie treaba treaba =) NU-I PROBLEMA DACA CHIAR AI VOINTA POTI SLABI
RoyalServer
User avatar
xBourne
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1537
Joined: 26 Jan 2014, 13:21
Detinator Steam: Da
CS Status: CS GO
Detinator server CS: Da
SteamID: xBourne
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (doua saptamani)
Location: Iasi
Has thanked: 3 times
Contact:

15 Aug 2016, 10:17

50Cent # HackeR wrote:Daca vrei sa slabesti alearga cel putin de 2 ori pe zi cate 3 cilometri si inbracat mai gros si in 2 - 3 zile dai in jur de 2 kg jumate jos bafta
nu imi vine sa cred ca tu ai scris cilometri.. si din nou aud cate un expert "si inbracat mai gros". Daca transpiri mai mult asta nu inseamna ca slabesti mai mult, ba din contra , te deshidrateaza si iti faci mai rau.
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

[regulia][/regulia]
csionutz98
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 488
Joined: 26 Sep 2014, 13:29
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time

15 Aug 2016, 23:17

Flotari din gat
User avatar
50Cent # HackeR
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 755
Joined: 10 Oct 2015, 16:05
Detinator Steam: Da
CS Status: CS GO This Good Game =]]
Detinator server CS: N-am asa ceva ? =]]
SteamID: 50Cent # HackeR
Reputatie: Castigator Membru CLUB eXtream @ Mos Nicolae (4 luni)
Restrictie mesaje private
Fond eXtream: 0
Location: Caras-Severin-Resita
Contact:

16 Aug 2016, 01:02

xBourne wrote:
50Cent # HackeR wrote:Daca vrei sa slabesti alearga cel putin de 2 ori pe zi cate 3 cilometri si inbracat mai gros si in 2 - 3 zile dai in jur de 2 kg jumate jos bafta
nu imi vine sa cred ca tu ai scris cilometri.. si din nou aud cate un expert "si inbracat mai gros". Daca transpiri mai mult asta nu inseamna ca slabesti mai mult, ba din contra , te deshidrateaza si iti faci mai rau.
Eu fac box. de perofrmanta. si sunt in categoria de 70 de kg.. si am avut 75 in 3 zile le-am dat jos cu metoda asta :* ;)
User avatar
LEVIS+
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3297
Joined: 12 Jul 2011, 12:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost intermediar
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost detinator war.eXtreamCS.com
Fost manager rs.eXtreamCS.com
Fost manager dr.eXtreamCS.com
Location: Constanţa
Has thanked: 104 times
Been thanked: 342 times
Contact:

16 Aug 2016, 16:46

Da , probabil le-ai dat pe moment jos pentru ca ai scos toata apa din corp ceea ce nu e deloc benefic pentru organism. exista si anumite geci pe care le pui si te fac sa transpiri mai mult.
"În viaţă întâlneşti o mulţime de lume şi câţiva oameni." - Moliere
Online.#
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 21
Joined: 31 May 2015, 00:51
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

16 Aug 2016, 16:54

Întreabă-l pe Laur :meme
User avatar
csstop58
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 181
Joined: 05 Jan 2016, 00:40
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios (HRS)
Fond eXtream: 0
Contact:

17 Aug 2016, 13:07

ce exercitii imi recomadati sa fac?

de exemplu fac asta deocamdata pentru ca sunt la sat si nu am banda de alergat :(

https://www.youtube.com/watch?v=fcN37TxBE_s


(dupa 2ore fac si chesti asta ->>) https://www.youtube.com/watch?v=Vve4BVTZ0QU
User avatar
xHype
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 117
Joined: 18 Feb 2015, 21:03
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (30 Aug - 30 Oct)
Fond eXtream: 0
Contact:

17 Aug 2016, 16:08

csstop58 wrote:ce exercitii imi recomadati sa fac?

de exemplu fac asta deocamdata pentru ca sunt la sat si nu am banda de alergat :(

https://www.youtube.com/watch?v=fcN37TxBE_s


(dupa 2ore fac si chesti asta ->>) https://www.youtube.com/watch?v=Vve4BVTZ0QU
Lasa prostiile alea, du-te si fa 5 ture de sat
Image
User avatar
BuTucK!
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 511
Joined: 24 Jun 2015, 22:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: ~ bTcK ~
Fond eXtream: 0

17 Aug 2016, 16:51

tot ce trebuie e sa fi in deficit caloric , doar din alimentatie poti slabi fara sa faci niciun jogging sau exercitiu.. cauta pe net ce inseamna deficit caloric si pune-te la treaba
User avatar
NisQ
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4070
Joined: 26 May 2011, 01:52
Detinator Steam: Da
CS Status: 4k hours and still countin'
Detinator server CS: GG.FRAGWAY.COM
SteamID: nisq4vibe
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: LONDON U.K
Has thanked: 29 times
Been thanked: 75 times
Contact:

17 Aug 2016, 19:56

daca mananci si te arunci pe scaun la pc, normal ca se aduna. mergi la sala sau fa munca fizica zilnic cel putin 3 ore pe zi, sa trasnspiri si in maxim 2 luni se vad rezultate.
Workin' on my sheet - https://dreambabes.co.uk/
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information