De ce mi se șterg topicurile?

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
zark
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 840
Joined: 29 Apr 2016, 17:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: cosmin1512
Reputatie: Fost Manager VEST.eXtream.Ro
Fond eXtream: 0
Has thanked: 33 times
Been thanked: 39 times
Contact:

14 Oct 2016, 19:45

As putea sa știu și eu de ce? Am pus anunț ca vând niște vps-uri, fără sa fac reclamă la nimic, nu mi-am permis nici măcar sa las o configurație, mi-am scos site din semnătura sa nu se considere reclama. Ala care vinde vds și spune și firma la care e și tot de ce are voie? Celalalt care închiriază dedicate de ce au voie? Ce e greșit în topicul meu? Chiar nu am încălcat regulamentul cu nimic. Vreau și eu o lămurire.
Știu ca va e lene sa căutați la ce ma refer, asa ca las o mica parte din link-uri aici:

anunturi/vand-semi-dedicat-freebsd-voxi ... 27730.html

anunturi/vand-vps-windows-32gb-t327609.html

anunturi/oferta-inchiriere-server-pentr ... 26920.html

Și sunt mulți alții. Ei de ce au voie și eu nu. Știu ca e extreamcs dar nici chiar asa. Doresc doar o explicație, atat.
RoyalServer
User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

14 Oct 2016, 21:02

Salut.
Dupa cum amandoi vedem, topicurile sunt la locul lor, nu le-a sters nimeni. Probabil tu te referi la faptul ca ridici topicul cu un mesaj de tip 'up' si iti este sters si nu mai apare pe prima pagina. Ideea e ca prin asta ai acces din nou la functia forumului 'bump' si nu mai e necesar sa faci dublu post. Eu, de cele mai multe ori, va sterg mesajele de tip 'up' sau dublu post-urile ca sa puteti da bump.
zark
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 840
Joined: 29 Apr 2016, 17:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: cosmin1512
Reputatie: Fost Manager VEST.eXtream.Ro
Fond eXtream: 0
Has thanked: 33 times
Been thanked: 39 times
Contact:

14 Oct 2016, 21:15

Nu, ma refer la ultimul topic de la anunțuri, eu nu îl mai vad acolo, iar când dau pe link unde era, îmi spune The requested topic does not exist.
Din moment ce nu am spus ca ofer gazduire sau altceva, site l-am șters din semnătura și nu am spus nimic despre vreun site. Am spus doar ca vând vps-uri, cum și alții o fac la anunțuri. Da, ofer servicii de găzduire, dar nu mi-aș fi permis sa fac reclamă la nimic fără sa cumpăr un topic. Dacă pe unii de pe aici ii sperie concurenta, nu e problema sau vina mea. Mai sunt și moderatori.
Post Reply

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 19 guests