Alege mascota eXtreamCS

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Ce mascota alegi ?

1
60
68%
2
15
17%
3
13
15%
 
Total votes: 88
User avatar
iKrown
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 325
Joined: 19 Sep 2016, 21:42
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

01 Nov 2016, 06:10

xHype wrote:
TZACANEL wrote:
xHype wrote:Stai, nu era de ajuns ca majoritatea userilor nu au nici 14 ani, acum vreti sa ii atrageti si pe cei de la gradinita??
De cand e ceva de gradinita sa ai o mascota?

Inseamna ca la NBA se duc astia din grupa mare.
Prietene, mascotele din primul post ți se par demne de NBA? Uită-te la cele postate de Cristinel și indio, cu outline-uri groase și impunătoare și cu o mascotă care are o expresie pe față. Nu niște încercări făcute cu pentool-ul în Photoshop.

@uatdafac, trebuie să îmi scriu vârsta pe forum ca să își dea seama un tembel ca tine că sunt probabil cel mai în vârstă de pe-aici?
Limbric daca ai buletin de la 14 ani asta nu inseamna ca esti mare, ti-au dat flocii la cur si esti tare-n gura.
RoyalServer 2
User avatar
uatdafac.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2180
Joined: 26 Nov 2011, 08:20
Detinator Steam: Da
SteamID: uatdafac3
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Moderator
Nume anterior : baietzelu.
Location: Arad
Has thanked: 234 times
Been thanked: 74 times

01 Nov 2016, 12:58

xHype wrote:
TZACANEL wrote:
xHype wrote:Stai, nu era de ajuns ca majoritatea userilor nu au nici 14 ani, acum vreti sa ii atrageti si pe cei de la gradinita??
De cand e ceva de gradinita sa ai o mascota?

Inseamna ca la NBA se duc astia din grupa mare.
Prietene, mascotele din primul post ți se par demne de NBA? Uită-te la cele postate de Cristinel și indio, cu outline-uri groase și impunătoare și cu o mascotă care are o expresie pe față. Nu niște încercări făcute cu pentool-ul în Photoshop.

@uatdafac, trebuie să îmi scriu vârsta pe forum ca să își dea seama un tembel ca tine că sunt probabil cel mai în vârstă de pe-aici?

Nu ;) ar trebui sa-ti pui varsta ca sa ne dam si noi seama cu ce barbatel vorbim, sa stim sa nu ne luam in gura cu tine pentru ca esti mai in varsta. Stima si respect, domnul xHype :muscle_tone2:

Sau nu :)))))
Citeste regulamentul.
User avatar
xHype
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 117
Joined: 18 Feb 2015, 21:03
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (30 Aug - 30 Oct)
Fond eXtream: 0
Contact:

01 Nov 2016, 13:30

iKrown wrote:
xHype wrote:
TZACANEL wrote:
De cand e ceva de gradinita sa ai o mascota?

Inseamna ca la NBA se duc astia din grupa mare.
Prietene, mascotele din primul post ți se par demne de NBA? Uită-te la cele postate de Cristinel și indio, cu outline-uri groase și impunătoare și cu o mascotă care are o expresie pe față. Nu niște încercări făcute cu pentool-ul în Photoshop.

@uatdafac, trebuie să îmi scriu vârsta pe forum ca să își dea seama un tembel ca tine că sunt probabil cel mai în vârstă de pe-aici?
Limbric daca ai buletin de la 14 ani asta nu inseamna ca esti mare, ti-au dat flocii la cur si esti tare-n gura.
Nici nu am nevoie să mă contrazic cu tine, felul în care vorbești arată cât de prost ești :)
Last edited by exy on 01 Nov 2016, 13:37, edited 1 time in total.
Reason: Warn pentru limbaj.
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information