Ce jocuri imi recomandati? (PC)

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Corax
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 262
Joined: 17 Feb 2015, 15:42
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: coraxcfg96
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times
Contact:

04 Nov 2016, 21:02

Am acest PC: https://www.asus.com/ro/Tower-PCs/K31AN// voi ce jocuri imi recomandati pentru el? care sa mearga pe low sau high, stiu nu este un PC pentru gaming, dar totusi ce jocuri ar merge pe el cat de cat?
RoyalServer 2
User avatar
scheloja
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 996
Joined: 26 Nov 2015, 15:43
Detinator Steam: Nu
CS Status: ENGLISH IS POWER.
Detinator server CS: nu
SteamID: ONETRICK RENGAR
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fond eXtream: 0
Location: Italia

04 Nov 2016, 21:49

Nici un joc recent merge bine pe pc asta + ca nu iti zice nici o informatie despre celelante componente. Deja e de ajuns parola "intel pentium" si iti dai seama ca nu e de gaming.
User avatar
iKrown
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 325
Joined: 19 Sep 2016, 21:42
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

04 Nov 2016, 22:35

scheloja wrote:Nici un joc recent merge bine pe pc asta + ca nu iti zice nici o informatie despre celelante componente. Deja e de ajuns parola "intel pentium" si iti dai seama ca nu e de gaming.
Tu ai pareza pe partea dreapta a creierului sau nu intelegi romaneste, a intrebat ce jocuri ii merg pe config. respectiva.Dafq is wrong with you ppl! In ultima vreme observ ca se inregistreaza tot mai multi limbrici fara buletin, va credeti zmei pe forum.


jocuri de 2005
Call of Duty, Age Of Empires 3, Resident Evil 3, The Punisher, Star Wars: Knights of the Old Republic II The Sith Lords, Brothers in Arms: Road to Hill 30, Driver 3, Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory, Pariah, Juiced, Fantastic Four, Dungeon Siege II
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information