Addons clasic 2015 !

Descarcari de addons-uri si discutii despre acestea.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

etcc-ul
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2017, 19:03
Detinator Steam: Da
CS Status: Rub mint :)
SteamID: http://steamcommunit
Fond eXtream: 0
Contact:

06 Feb 2017, 00:09

Salut. Azi am luat si eu addonusul. Pentru cine vrea sa il ieie cititi mai departe.
Daca luati addonusul acesta, luati-va angajamentul de a pierde CEL PUTIN 5 ore nonstop, pentru a scoate toate reclamele. Marius ai pus reclame in toate pluginele, de la cele cu gag/bomba pana la hud.
Acum trebuie sa mai stau 3 ore, sa sterg pluginele, sa modific .sma-ul, sa copilez .sma-ul si dupa sa urc pluginele.
Jalnic.
RoyalServer
andrei_busu
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 1
Joined: 17 Feb 2017, 19:31
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

17 Feb 2017, 19:38

In ce plugin se afla anunturile cu FACTORY de la amx_vote si cand ma conectez fara setinfo _pw imi apare iarasi o reclama, pe aceasta in ce plugin o gasesc? Si jucatorii din top15 cum ii resetez?
User avatar
Marius. #
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 184
Joined: 10 Dec 2014, 20:54
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0

23 Feb 2018, 20:20

etcc-ul wrote:Salut. Azi am luat si eu addonusul. Pentru cine vrea sa il ieie cititi mai departe.
Daca luati addonusul acesta, luati-va angajamentul de a pierde CEL PUTIN 5 ore nonstop, pentru a scoate toate reclamele. Marius ai pus reclame in toate pluginele, de la cele cu gag/bomba pana la hud.
Acum trebuie sa mai stau 3 ore, sa sterg pluginele, sa modific .sma-ul, sa copilez .sma-ul si dupa sa urc pluginele.
Jalnic.
Nu te obliga nimeni sa il iei, eu l-am pus aici in cazul in care ca pe viitor doresc sa ma reapuc de cs, pe langa faptul, ca la momentul respectiv avusesem o problema cu celalalt partener al meu.

Pe langa asta, vad ca addonsul o duce bine, 5400+ descarcari.

ps: "sa il ieie" :)))
User avatar
*-oMs-*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 903
Joined: 01 Oct 2010, 04:07
Detinator Steam: Da
SteamID: omsllg
Location: Constanţa
Has thanked: 14 times
Been thanked: 7 times
Contact:

25 Feb 2018, 00:40

Marius. # wrote:
etcc-ul wrote:Salut. Azi am luat si eu addonusul. Pentru cine vrea sa il ieie cititi mai departe.
Daca luati addonusul acesta, luati-va angajamentul de a pierde CEL PUTIN 5 ore nonstop, pentru a scoate toate reclamele. Marius ai pus reclame in toate pluginele, de la cele cu gag/bomba pana la hud.
Acum trebuie sa mai stau 3 ore, sa sterg pluginele, sa modific .sma-ul, sa copilez .sma-ul si dupa sa urc pluginele.
Jalnic.
Nu te obliga nimeni sa il iei, eu l-am pus aici in cazul in care ca pe viitor doresc sa ma reapuc de cs, pe langa faptul, ca la momentul respectiv avusesem o problema cu celalalt partener al meu.

Pe langa asta, vad ca addonsul o duce bine, 5400+ descarcari.

ps: "sa il ieie" :)))
:brofist: nu o mai duce bine pentru ca descarci muzica in loc de addons :') :')
i'm back :fist_pointing_left:
Post Reply

Return to “Addon-uri”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 35 guests