Varsat de vant

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

23 Mar 2017, 14:14

alynut wrote:Trimite un părinte la farmacie ii va da o albastreala nu știu cum se numește, nu este recomandat sa ieși din casa și s au sa te scarpini, dacă o sa le rupi îți va rămâne semne, am avut și eu când aveam 14 ani .
Albastru de metil ?
RoyalServer 2
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

23 Mar 2017, 16:16

Am avut pe la 7-8 ani varsat de vant si maicamea ma dadea cu ceva verde in *** care mirosea drac a spirt si te ustura si mai tare si iti venea si mai tare sa te scarpini :)) a tinut doar cateva zile aproape o saptamana care in acele zile era iarna si nu rezistam sa stau prin casa :)) asa ca ma duceam si la sanie cu varsatu de vant
Noi ii zicem la prostia aia Vazilina e verde cand te dai pe corp
Image
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

23 Mar 2017, 16:19

MzQ* wrote:Am avut pe la 7-8 ani varsat de vant si maicamea ma dadea cu ceva verde in *** care mirosea drac a spirt si te ustura si mai tare si iti venea si mai tare sa te scarpini :)) a tinut doar cateva zile aproape o saptamana care in acele zile era iarna si nu rezistam sa stau prin casa :)) asa ca ma duceam si la sanie cu varsatu de vant
Noi ii zicem la prostia aia Vazilina e verde cand te dai pe corp
Te-a uns cu vaselina we ?+))))))))))))
:)))))))))))))))
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

23 Mar 2017, 16:27

tre3fla wrote:
MzQ* wrote:Am avut pe la 7-8 ani varsat de vant si maicamea ma dadea cu ceva verde in *** care mirosea drac a spirt si te ustura si mai tare si iti venea si mai tare sa te scarpini :)) a tinut doar cateva zile aproape o saptamana care in acele zile era iarna si nu rezistam sa stau prin casa :)) asa ca ma duceam si la sanie cu varsatu de vant
Noi ii zicem la prostia aia Vazilina e verde cand te dai pe corp
Te-a uns cu vaselina we ?+))))))))))))
:)))))))))))))))
=))) asa ii zicem coie se gaseste la farmacie si toti copchii care au varsat de vand paci sunt verzi pe toate bubele :kappa:
Mai vad uneori si albastri :doge: dar neh majoritatea verzi in pl.m =))
Image
User avatar
Pinu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 676
Joined: 16 Dec 2012, 00:16
Detinator Steam: Da
SteamID: pinucso
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Iasi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times

23 Mar 2017, 16:27

tre3fla wrote:
MzQ* wrote:Am avut pe la 7-8 ani varsat de vant si maicamea ma dadea cu ceva verde in *** care mirosea drac a spirt si te ustura si mai tare si iti venea si mai tare sa te scarpini :)) a tinut doar cateva zile aproape o saptamana care in acele zile era iarna si nu rezistam sa stau prin casa :)) asa ca ma duceam si la sanie cu varsatu de vant
Noi ii zicem la prostia aia Vazilina e verde cand te dai pe corp
Te-a uns cu vaselina we ?+))))))))))))
:)))))))))))))))
Scartia prea tare si de asta.. :)))))) :doge:
empty
User avatar
iLuSiOn
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 881
Joined: 06 May 2011, 17:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Contact:

23 Mar 2017, 16:32

alynut wrote:Trimite un părinte la farmacie ii va da o albastreala nu știu cum se numește, nu este recomandat sa ieși din casa și s au sa te scarpini, dacă o sa le rupi îți va rămâne semne, am avut și eu când aveam 14 ani .
aprob, sa nu le rupi ca o sa-ti ramana semn toata viata. am cateva pe fata :rolling_eyes:
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

23 Mar 2017, 16:36

Pinu. wrote:
tre3fla wrote:
MzQ* wrote:Am avut pe la 7-8 ani varsat de vant si maicamea ma dadea cu ceva verde in *** care mirosea drac a spirt si te ustura si mai tare si iti venea si mai tare sa te scarpini :)) a tinut doar cateva zile aproape o saptamana care in acele zile era iarna si nu rezistam sa stau prin casa :)) asa ca ma duceam si la sanie cu varsatu de vant
Noi ii zicem la prostia aia Vazilina e verde cand te dai pe corp
Te-a uns cu vaselina we ?+))))))))))))
:)))))))))))))))
Scartia prea tare si de asta.. :)))))) :doge:
Trebuia sa imi refac reflexele pentru sanie , nu? :doge: =))
Wa tr3fla stiu ca ai avut asa ceva cand erai mic :))
Cum e sa ai bubele de la varsat de vant si pe pul.a? =)) :doge: :doge: :doge: :doge:
Image
User avatar
eMeKa.eXe
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 717
Joined: 12 Jan 2016, 03:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: SkeletoN2016
Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

23 Mar 2017, 16:48

MzQ* mai laso incet cu limbaju vulgar pe aici ca nu e de tine nu te crezi pe strada la tine acasa ! :kappa: :pogchamp: :wut:
Aoleu la cat te tine gura sa vorbesti mutl prost si fara rost mai bine taci ca un :poop:
Nu mai gura este de tine :lolyes: vai de cuvintele tale :salam: exista regulament cu jigniriri in acesta sectiune? :mocanu:

Varsat de vand nu exista modalitate de te vindeca repede sincer eu nu am avut nici odata doar un var de al meu avut asa ceva
si trecut peste 2 sapatamni trebuie sa se abtine sa se scarcpine pe piele etc.. ca sa dus si la medic.
NEXT LEVEL
Image
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

23 Mar 2017, 17:37

SkeletoN2016 wrote:MzQ* mai laso incet cu limbaju vulgar pe aici ca nu e de tine nu te crezi pe strada la tine acasa ! :kappa: :pogchamp: :wut:
Aoleu la cat te tine gura sa vorbesti mutl prost si fara rost mai bine taci ca un :poop:
Nu mai gura este de tine :lolyes: vai de cuvintele tale :salam: exista regulament cu jigniriri in acesta sectiune? :mocanu:

Varsat de vand nu exista modalitate de te vindeca repede sincer eu nu am avut nici odata doar un var de al meu avut asa ceva
si trecut peste 2 sapatamni trebuie sa se abtine sa se scarcpine pe piele etc.. ca sa dus si la medic.
Strike by Skeleton again :doge: :kappa: :pogchamp:
Imi pari simpatic cand te certi =)) pacat ca esti atat de bou si incepi cearta iar
waa chizd rapanoasa :)) eu ti-am zis ca este o huinea la noi care verde si ma dadea maicamea cu ea si ca nu a tinut 2 saptamani
imi place ca in romania sunt mai multi boi decat in moldova :)) si ziceti ca noi suntem tigani practic bai boule noi vrem unirea numa sa ne restabilim ca de cand a fost furat miliardu MD sta prost cu banii care nici acu nu i-au gasit asa ca ia si freaca barzoiul la alt cineva ca eu m-am saturat te-am platit 50 centi pe zi , dar nu imi mai bat joc de tine si asa ca iti fac eu recomandari la altii mai bogati poate iei 0.51 centi :doge: :gaben:
EDIT: ma doare fix in **** de scrisu meu pe net :doge:

EDIIT: se cheama ma Zilionca trefla asa ii zicem =)) vasilina de unde am luat o =))
vine din rusa de la verde zilionii :))
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Facebook [Bot], Petal [Bot] and 627 guests